Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

jak będziesz grał na badzie (zwłaszcza Chillstreamie) to jedyną różnicą pomiędzy X360 i PC będzie jakość grafiki (a i to nie zawsze)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 22:24, KrzychoCJ napisał:

RAM w sam raz, procesor powinien wystarczyć. Kartę mam GeForce 6600GT. Jest napisane
"Brakuje na niej słabszych modeli (np. GeForce 6600)". Moja karta też ma 256 MB, Pixel
Shadery 3.0... Więc czemu niby nie ma jej na liście.


Co z tego, że Twoja karta ma wszystkie shadery, pamięć itd. skoro nie jest w stanie udźwignąć AC? Mocy karty nie ocenia się na podstawie shaderów, tudzież ilości pamięci, tylko na podstawie taktowania, przepustowości pamięci, wreszcie rodzaju pamięci (DDR, DDR2), tych czynników jest jeszcze wiele i wcale nie dziwię się, że Twoja karta nie udźwignie AC. Radzę zainwestować w nową, bo nawet, gdyby gra ruszyła to nic poza pokazem slajdów na low nie zobaczysz. Ceny nowych kart, które pozwolą pograć Ci komfortowo na minimalnych/średnich wahają się około 200-300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak radził bym mu poczekać do premiery gry... może a rusz będzie się dało płynnie grać :)
Najwyżej jeśli NIE będzie, może myśleć nad wymianą karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gph.benchmark.pl/

Polecam porównać 6600GT z 6800GT ^^, 6800 jest około 2 razy szybsze. Pójść zapewne pójdzie, jednak na komfortową grę bym nie liczył.


@KrzychoCJ
Tak z ciekawości, masz kartę na PCI Express, czy AGP? Jeśli na tym pierwszym to możesz liczyć, że pójdzie, na tym drugim na pewno nie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to trafił, mam Radeonka X1950 PRO 512 MB, 2 GB, ale procek się do tej gry nie nadaje, bo mam Athlona 3200+, czyli raczej gra na nim nie ruszy... Chociaż Crysis chodził na tym procku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ubisoft opublikował nowe "leprze" wymagania sprzętowe do Assassin Creeda !

* System: Windows® XP/Windows Vista® (wyłącznie)
* Procesor: Dual core 2.6 GHz Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+ lub lepszy rekomendowany)
* RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
* Karta video: 256 MB DirectX® 10.0 lub DirectX 9.0, z Shader Model 3.0 lub wyższym (zobacz listę sprzętu)*
* Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0 lub 10.0 (rekomendowana 5.1)
* Wersja DirectX: DirectX 9.0 lub 10.0 (dołączone do dysku)
* DVD-ROM: DVD-ROM (odczytujacy płyty dwuwarstwowe)
* Miejsce na dysku twardym : 8 GB
* Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania: ATI RADEON serie X1600/1650 (wyłącznie PCI Express) -1950/HD 2000/3000, NVIDIA GeForce serie 6800(wyłącznie PCI Express), 7/8/9.

Ja osobiście czuje się trochę oszukany......bardzo zależało mi na tej grze naprawdę bardzo i gdy w pierwszych wymaganiach przeczytałem że mój komp podoła AC zamówiłem pre order w sklepie cenegii a tu mi dają nowe wymagania i piszą że gra minimalnie musi mieć X1600 w wersji PCI osobiście mam wersie AGP x8 :(
Czuję się troszeczkę oszukany gdyż w pierwotnych "wyższych" wymaganiach karty obsługujące nowy program ubi zaczynały się już od X1300.......jedyny plus to zmniejszenie wymagań dotyczących pamięci RAM z 3 na 2 GB.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tych wymaganiach napisał ktoś na poprzedniej stronie:)A co do ''''oszukania''''masz racje,bo jak już zamówiłęś AC i myślałeś że ci pójdize to oni ''''zwiększyli''''wymog kart graficznych,ale nie martw sie może ci pójdzie,nie trać nadzieji:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ma takie pytanko czy ktoś wie jak fachowo nazwać to ostrze wysuwające sie z urządzenia zamocowanego na przedramieniu assasyna ?? To które ma na prawej ręce ?? Czy wogóle jest na to jakaś fachowa nazwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wysuwa się w miejsce placa "serdecznego" (od f**** się wzięło:P?), co tłumaczy dlaczego Altir miał ucięty palec. Natomiast nie pasuje mi trochę jak Altir zabija swoje ofiary tym ostrzem. "Obejmuje" on głowę ofiary reką (z resztą na trailerach zobaczcie), ale gdyby ostrze wysuwało się tak jak ty mówisz ostrze nadal pozostawałoby w powietrzu, a nie ciele ofiary. Jeśli chodzi o styl zabijania to wygląda na to że ma wmątowane to ostrze w miejsce przegubu.
http://www.assassinscreed.cenega.pl/
Tu jest pokazane gdzie Altir ma to ostrze. Ale nadal nie rozumiem sposobu zabijania od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:21, rafekx 12 napisał:

O tych wymaganiach napisał ktoś na poprzedniej stronie:)


O wymogach doczytałem się z dość wiarygodnego źródła :( ..niestety.. ):
Faktycznie poprzedniej strony nie zauważyłem mój błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:04, Master J napisał:

Prawdopodobnie wysuwa się w miejsce placa "serdecznego" (od f**** się wzięło:P?), co
tłumaczy dlaczego Altir miał ucięty palec. Natomiast nie pasuje mi trochę jak Altir zabija
swoje ofiary tym ostrzem. "Obejmuje" on głowę ofiary reką (z resztą na trailerach zobaczcie),
ale gdyby ostrze wysuwało się tak jak ty mówisz ostrze nadal pozostawałoby w powietrzu,
a nie ciele ofiary. Jeśli chodzi o styl zabijania to wygląda na to że ma wmątowane to
ostrze w miejsce przegubu.
http://www.assassinscreed.cenega.pl/
Tu jest pokazane gdzie Altir ma to ostrze. Ale nadal nie rozumiem sposobu zabijania od
tyłu.


Wszystko fajnie, ale bohater ma na imie Altair, nie Altir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 12:16, Ecko09 napisał:

Wszystko fajnie,

Właśnie że niefajnie bo Ubisoft nie dopracował szczegułów gry.
>ale bohater ma na imie Altair, nie Altir.
Ale się czepasz. Dobrze przepraszam, powinno być Altair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palec serdeczny to ten 4 od kciuka:D a co do metody zabijania to obejmuje ręką prawą (ostrze ma w lewej po wewnętrznej stronie dłoni) a sztylet wbija w szyje przecinając zapewne tętnice przez co ofiara nie ma jakichkolwiek szans na przeżycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze apropo zabijania od tyłu. Zauważyliście że reakcja strażników na zabicie kogoś ukrytym ostrzem jest skandaliczna. Jest film, Altair zabija kogoś ostrzem od tyłu, a strażnik reaguje dopiero jak ofiara leży. To nic że widać że nasz bohater już złapał ofiarę i będzie podcinał tętnicę. Bo oczywiście trzeba poczekać aż facet się przewróci i dopiero wtedy ruszyć cztery litery, zamiast gonić zabójcę:) (A z resztą i tak podejdzie najpierw do zabitego) Przynajmniej w filmikach które oglądałem tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować