Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Z tego co wiadomo, na gramie nie będzie/nie ma żadnych plakatów. Nie sądzę aby gram takowe dostał. Gdyby były jakieś dostępne na pewno sprzedawała by je Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to zabijanie od tyłu ukrytym otrzem mnie denerwuje. Nie widać na nim co ten Altair robi. Kiedy naskoczymy na wroga od przodu od razu widac że Altair wbija ostrze w szyję/głowę. A w tym od tyłu trzeba się domyślać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robi to samo ponieważ zgon po przebiciu tętnicy szyjnej następuje bardzo szybko (najpierw traci przytomność a potem się wykrwawia, bo zostają uszkodzone bardzo ważne nerwy i tętnice ale nie jestem tego do końca pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:09, player000 napisał:

robi to samo ponieważ zgon po przebiciu tętnicy szyjnej następuje bardzo szybko (najpierw
traci przytomność a potem się wykrwawia, bo zostają uszkodzone bardzo ważne nerwy i tętnice
ale nie jestem tego do końca pewien)

tata lekarz :P??? ja mam wujka i mi mówił o tych tętnicach, jak się przebije arterie to jeżeli w ciągu 1 minuty się nie zatrzyma krwawienia i jakoś nie zespoji zerwania... trup... więc altair musi przebijac tętnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak trafisz bez problemu w aortę (zasłoniętą przez żebra) to Ci pogratuluję;) spytaj jeszcze wujka jakie szkody może wyrządzić przebicie szyi w różnych miejscach (a ona nie jest chroniona;). Warto również oddać że kiedy taki Assassyn wskoczy na ofiarę i ta upadnie to może stracić przytomność i nawet przy nie dokładnym przebiciu tętnicy może się wykrwawić bo nikt nie pomoże przecież trupowi (albo wyglądającemu na trupa)
A co do lekarza w rodzinie to z tego co mi wiadomo to nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem wymagania sa mocno zawyżone i gra dziala na znacznie gorszych sprzetach.

ktoś się pytał czy mu na takim sprzecie ruszy: Intel core 2 duo E4500
Radeon X1950pro
2 gb ram


Ja po tym co przeczytalem na wielu forach mówię, że ruszy na max detalach oczywiscie w dx9 z rozdziałką conajmniej 1024x768. Tak, jestem na 99% pewny tego co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech dzięki że mnie uświadomiłeś:) Jakoś nie mogłem sobie zdać sprawy z tego że tętnice można także przebić a nie tylko podciąć:P
BTW mam jeszcze jedno pytanko, może wyjaśnisz. Dlaczego po przebiciu tętnicy (od tyłu) żołnierze/ludzie/"targety" łapią się za plecy? Jakiś impuls czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się że Qlbi rozwiał wątpliwości co do techniki zabijania. Co do łapania się za plecy to jakoś tego nie zauwązyłem:/ Pokaż z łaski swojej jakiś filmik na którym taka czynność był by uwieczniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam po raz drugi bo już nie mogę edytować,
skoro jesteś tak niedomyślny to wytłumaczę prościej: przebić tętnice- przerwać połączenie na pewnym jej fragmencie (czyli tak że nie jest ze sobą połączona) a przecięcie natomiast- czyli "otwarcie" tętnicy przez co krew się z niej wylewa. Nie wiem czy to takie trudne ale skoro potrzebowałeś w ten sposób to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:39, player000 napisał:

odpowiadam po raz drugi bo już nie mogę edytować,

/.../
Tylko nie wiem po co skoro już zrozumiałem. Napisałem o tym we wcześniejszym poście (czytanie ze zrozumieniem się kłania). Teraz chodzi mi tylko o to dlaczego strażnicy łapią się za plecy.
http://pl.youtube.com/watch?v=ggOhxAn4HQE
Tu masz filmik scena 00:06. Jak tu masz niezbyt wyraźnie to poszukaj sobie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mu przebija płuca, albo wbija nóż między kręgi... zagadnienia z układu kostnego miałem 2 lata temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:26, MasterOfBlaster napisał:

Myslicie że da rade pójść na takim sprzęcie ??
AMD 3200+ gf 7300gt 1gb ramu ??



na najnizszych detalach moze ci pójdzie ale prorokiem nie jestem i przyszłosci nie przepowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:06, Master J napisał:

Tylko nie wiem po co skoro już zrozumiałem. Napisałem o tym we wcześniejszym poście (czytanie
ze zrozumieniem się kłania). Teraz chodzi mi tylko o to dlaczego strażnicy łapią się
za plecy.
http://pl.youtube.com/watch?v=ggOhxAn4HQE
Tu masz filmik scena 00:06. Jak tu masz niezbyt wyraźnie to poszukaj sobie innych.

A jak tobie ktoś by wbił nóż w plecy to byś się uśmiechał. Wiadomo boli go więc się złapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:37, awesome napisał:

Macie kilka screenow z gry w wersji PC:

Enjoy :)


To muszą być screeny z pirackiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować