Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 16:12, ryczypisk napisał:

ciekawe jak będzie wyglądać sterowanie, za pomocą num0 itp? =)

Tak jak sobie ustawisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież ten koleś nie łapie się za plecy!! Moim zdaniem wygląda to tak jak by chciał "sprawdzić" co go zabiło;) on tylko sięga ręką za siebie a nie łapie za plecy... (spróbuj sam się złapać;)

Qbli podrzucił ciekawy pomysł:D wbicie ostrza w rdzeń kręgowy, z tego co wiem śmierć jest błyskawiczna i jeśli teoria z przebijaniem szyi jest nieprawdziwa to skłaniałbym się do rdzenia kręgowego bo płuca mimo wszystko są dość dobrze chronione (zwłaszcza gdy ma się na sobie nawet skórzany pancerz) i trudno było by je przebić.

Wygląd wersji PC moim zdaniem nie prezentuje się tak pięknie jak na konsolach:/ poza tym czy gra jest skazana na tryb panoramiczny?? bo tak to wygląda (te czarne pasy):/ wcale mi się to nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te screeny są na bardzo średnich detalach (żadnego bump-mappingu O.o). 43 FPS? Albo potężny komputer, albo minimalne ustawienia. Na konsoli miasto wygląda pięknie, a tu odległe budynki są dość obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:28, Qbli napisał:

> ciekawe jak będzie wyglądać sterowanie, za pomocą num0 itp? =)
Tak jak sobie ustawisz :P

aaa :D to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie oficjalne wymagania AC PC są, wszyscy wiedzą: gigantyczne. Ale czy prawdziwe? Wiadomo że wszyscy twórcy trochę przesadzają z wymaganiami (niech przykładem będzie NFS ProStreet, którego można uruchomić na 2,0 Ghz). Tak więc: czy wiadomo na jakim sprzęcie pójdzie AC, choćby na minimalnych ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 19:56, nazgul47 napisał:

Witam. Jakie oficjalne wymagania AC PC są, wszyscy wiedzą: gigantyczne. Ale czy prawdziwe?
Wiadomo że wszyscy twórcy trochę przesadzają z wymaganiami (niech przykładem będzie NFS
ProStreet, którego można uruchomić na 2,0 Ghz). Tak więc: czy wiadomo na jakim sprzęcie
pójdzie AC, choćby na minimalnych ustawieniach?


W przypiętym poście jest napisane, tylko nie wiem czy to są zalecane czy minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:03, trutututu napisał:

W przypiętym poście jest napisane, tylko nie wiem czy to są zalecane czy minimalne


Popatrz, nie wpadłbym na to. A ProStreet ama w minimalnych ogloszone 2,8 Ghz, a chodzi na 2,1. Ja się pytam na ilu pójdzie, nie na ilu twórcy ogłaszają, że pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:13, nazgul47 napisał:

> W przypiętym poście jest napisane, tylko nie wiem czy to są zalecane czy minimalne


Popatrz, nie wpadłbym na to. A ProStreet ama w minimalnych ogloszone 2,8 Ghz, a chodzi
na 2,1. Ja się pytam na ilu pójdzie, nie na ilu twórcy ogłaszają, że pójdzie.


Sorry nie wczytałem się dokładnie, ale zobacz sobie na tej stronie czy ci pójdzie: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
Tylko że ta strona trochę oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:13, nazgul47 napisał:

> W przypiętym poście jest napisane, tylko nie wiem czy to są zalecane czy minimalne


Popatrz, nie wpadłbym na to. A ProStreet ama w minimalnych ogloszone 2,8 Ghz, a chodzi
na 2,1. Ja się pytam na ilu pójdzie, nie na ilu twórcy ogłaszają, że pójdzie.


A skąd ma ktokolwiek to wiedzieć?! Premiery jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:25, nazgul47 napisał:

Nie działa mi. No trudno, poczekam do premiery, jakoś przeżyję...

Ecko ma rację. Trzeba poczekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:36, Qbli napisał:

Jak dla mnie to te screeny są na bardzo średnich detalach (żadnego bump-mappingu O.o).
43 FPS? Albo potężny komputer, albo minimalne ustawienia. Na konsoli miasto wygląda pięknie,
a tu odległe budynki są dość obrzydliwe...



No to jakbys chciał wiedziec zostaly zrobione w takich ustawieniach jak na screenie poniżej.

Screeny zostały zrobione na Core 2 Duo E4300, 1GB RAM i Radeon X1950pro

20080302214041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że gry bez AA wyglądają naprawdę jak TOTALNE DNO :D
AA Must Be. Ja wolę powyłączać detale, ale AA muszę mieć włączone bo te krawędzie mnie do ku**icy doprowadzają.

Zobaczymy jak na moim złomku będzie szło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:46, MTSMAFIOSO napisał:

Powiem wam, że gry bez AA wyglądają naprawdę jak TOTALNE DNO :D
AA Must Be. Ja wolę powyłączać detale, ale AA muszę mieć włączone bo te krawędzie mnie
do ku**icy doprowadzają.

Zobaczymy jak na moim złomku będzie szło... :)



Na tych screenach AA jest włączone co zostało przedstawione w poscie wyzej potwierdzone screenem z ustawien grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować