Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 15:33, Master J napisał:

I oni mówią że jakiś problem ze zrobieniem dema jest. Przecież już je wypuścili. Teraz
tylko "odrąbać" niepotrzebne GB i już jest super demko:P

p.s. Podałbyś stronę gdzie to wyczytałeś...


Nie mógł bym no nie można podawać linków do stron z warezem. A właśnie tam - W komentarzach to wyczytałem :]


Ja tam czekam na mojego pre ordera, i modlę się tylko aby poszło mi w miarę płynnie :P
Reszta mnie nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:06, trutututu napisał:

A to dlatego przy celach takie jakieś znaczki latały, bo to jakby Altair po prostu tak
jakby grał w AC (troche głupie porównanie)


Właśnie dobre porównanie :) Jeśli chcesz się dowiedzieć trochę więcej, to wpadnij do mnie i przeczytaj reckę wersji konsolowej: http://ja.gram.pl/Emeraldar/46 (to nie reklama gramsajta :/)
Ale chyba lepiej samemu się wszystkiego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież to już chyba nawet w CDA pisało... (podobno AC ma być trylogią i każda część będzie w innym czasie (przeszłość, teraźniejszość i przyszłość)) dlatego też czasem na ekranie pojawiają się dziwne cyferki oraz HUD (w mojej opinii) nie pasuje do 3 krucjaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio rozgorzała tutaj dyskusja na temat "pirackiej" wersji AC - więc pozwólcie, że ja też dodam swoje "trzy grosze":
Zapewne wszyscy zaglądający do tego tematu wiedzą, że w sieci krąży już AC w wersji na PC - ale wystarczy trochę poczytać (w innych miejscach) na ten temat i staje się jasne, że ta gra to wersja BETA która "wypłynęła" (możliwe, że było to kontrolowane) z Ubisoftu, która jest strasznie zbugowana - w 50% przypadków nie chce się ona się nawet odpalić, a jak już ktoś uruchomi grę to w 90% przypadków gra wywala się po pierwszej misji (podobno niektórym po 3 misji). Dowodem to iż jest to wersja BETA - mogą być również wielkie problemy z dźwiękiem oraz napisami w grze, a także wyświetlanie marnej grafiki.
Tak więc - wkurzacie się, że "piraci" sobie już ściągają z internetu - a tu okazuje się, że na marne ściągali te prawie 7 GB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:12, walgierz napisał:

> To dam Wam niedługo pare świeżutkich screenów bo w paczce z Lost zamówiłem Assassins

> Creeda i już się właśnie instaluje na moim sprzęcie. A jak PC pozwoli to zrobie
filmik
> i dam na youtube to sobie zaostrzycie apetyty :)

A możesz mi wyjaśnić w jaki sposób mogłeś zdobyć oryginalną grę, której premiera jest
pod koniec marca? Jeśli nie uzyskam satysfakcjonującej i prawdopodobnej odpowiedzi (link
do sklepu internetowego z którego zamówiłeś, skan rachunku), to uznam, że posiadasz piracką
kopię i zbanuję Twoje konto na gram.pl.
Pozdrawiam.


Polecam przeczytać :>
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=1106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:20, balduran2 napisał:

Widzę, że ostatnio rozgorzała tutaj dyskusja na temat "pirackiej" wersji AC - więc pozwólcie,
że ja też dodam swoje "trzy grosze":
Zapewne wszyscy zaglądający do tego tematu wiedzą, że w sieci krąży już AC w wersji na
PC - ale wystarczy trochę poczytać (w innych miejscach) na ten temat i staje się jasne,
że ta gra to wersja BETA która "wypłynęła" (możliwe, że było to kontrolowane) z Ubisoftu,
która jest strasznie zbugowana - w 50% przypadków nie chce się ona się nawet odpalić,
a jak już ktoś uruchomi grę to w 90% przypadków gra wywala się po pierwszej misji (podobno
niektórym po 3 misji). Dowodem to iż jest to wersja BETA - mogą być również wielkie problemy
z dźwiękiem oraz napisami w grze, a także wyświetlanie marnej grafiki.
Tak więc - wkurzacie się, że "piraci" sobie już ściągają z internetu - a tu okazuje się,
że na marne ściągali te prawie 7 GB :D



Zgadzam sie z twoją opinią.W tą wersje gry którą oni ściągają podobno grac sie nie da,nie mają dźwięku[jak napisałeś] i mogą przejsc tylko kawaęłk gry gdyż podobno po wejściu do Jerozolimy "wywala" ich z gry,z początku tez sie tym denerwowałem że piraci już se grają ale jak sie dowiedziałem że ich wersja to jeden wielki THE BUG to już przestałęm na to narzekać że oni se w to grają:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:39, walgierz napisał:

> /ciach, bo spam/

Zapraszam do dyskusji o piractwie w odpowiednim wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=6501
Jeśli masz uwagi do pracy moderatorów lub regulaminu, to zapraszam z kolei do skorzystania
z formularza kontaktowego z ekipą gram.pl (przyccisk widoczny na dole strony głównej
forum). Mnie w dyskusję na forum nie wciągniesz :)
Pozdrawiam.



Proszę pokaz mi gdzie napisałem, ze to ja grałem w tą grę. Niestety screeny nie są moje i nie jestem ich autorem. Internet pełen jest rozmaitych rzeczy a szperanie i eksploracja sieci przestepstwem nie jest. Screeny to screeny i zostały po prostu umieszczone aby pokazac jak wygląda gra. A sprzęt na jakim zostały zrobione jest taki sam, ok ale właśnie dlatego szukałem screenow zrobionych na takim sprzecie jak ja żebym wiedział jak to się będzie prezentowało na mojej machinie. Gdybym ja był twórcą screenów i napisał, iż jestem ich twórcą ok, masz mnie. Ale nie powiedziałem, że są moje (no bo nie są). Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości. Pozdrawiam.

rafekx 12
Niestety będziesz zawiedziony, bo widziałem na youtube filmiki które prezentują grę w dalszych misjach a więc nic nie wywala im z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:20, balduran2 napisał:

Widzę, że ostatnio rozgorzała tutaj dyskusja na temat "pirackiej" wersji AC - więc pozwólcie,
że ja też dodam swoje "trzy grosze":
Zapewne wszyscy zaglądający do tego tematu wiedzą, że w sieci krąży już AC w wersji na
PC - ale wystarczy trochę poczytać (w innych miejscach) na ten temat i staje się jasne,
że ta gra to wersja BETA która "wypłynęła" (możliwe, że było to kontrolowane) z Ubisoftu,
która jest strasznie zbugowana - w 50% przypadków nie chce się ona się nawet odpalić,
a jak już ktoś uruchomi grę to w 90% przypadków gra wywala się po pierwszej misji (podobno
niektórym po 3 misji). Dowodem to iż jest to wersja BETA - mogą być również wielkie problemy
z dźwiękiem oraz napisami w grze, a także wyświetlanie marnej grafiki.
Tak więc - wkurzacie się, że "piraci" sobie już ściągają z internetu - a tu okazuje się,
że na marne ściągali te prawie 7 GB :D


ja poczytalem sobie troche na ten temat na "ich" forach i dowiedzialem sie ze gra jest tak zabezpieczona ze jak zaladuje sie odpowiednia mapa to gra sie wywla. problem jest taki ze wersje rosyjsak podobno olano i dziala ona bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:34, walgierz napisał:

> Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości. Pozdrawiam.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=1023
Proszę o kontakt na mail walgierz(at)moderator.gram.pl, bo forum to nie miejsce na taką
dyskusję.



Wybacz, że na forum ale skoro już jestes to napisze ci szybko tutaj jako odp. na tego linka.

Przeczytaj dalej i zauważ co napisałem i co zrozumieli pozostali forumowicze.

,,on dobra, to był mały joke. Piratem nie jestem. Ale gre rzeczywiście zamówilem na jednym z amerykańskich serwisów z grami i z tego co wiem dostane kilka dni przed tym 25 marca. A co do LOST to także zamówiłem w tym samym sklepie i już się nim cieszę :) Powoli mi odbije z powodu tego długaśnego czekania na wymarzoną grę :) Oby tylko się odpaliła w dobrych detalach."

Jeszcze raz przepraszam ze na forum ale zawsze to szybciej. teraz mozesz juz wykasowac ten wpis. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:05, awesome napisał:

Niestety będziesz zawiedziony, bo widziałem na youtube filmiki które prezentują grę w
dalszych misjach a więc nic nie wywala im z gry.

Masz gdzieś linki do tych filmików - bo nie chce mi sie szukać, a chętnie pooglądam?
A poza tym, jeśli są takie filmiki - to nie znaczy od razu, że w piratach gra się nie wywala - tzn. jeśli ludzie zamieszczają taki filmiki, która nie koniecznie mogą być ich autorstwa.
A nawet jeśli gra się nie wywala, to ma mnóstwo innych bugów - w końcu ludzie doszli do wniosku, że po internecie krąży wersja BETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:59, balduran2 napisał:

> Niestety będziesz zawiedziony, bo widziałem na youtube filmiki które prezentują
grę w
> dalszych misjach a więc nic nie wywala im z gry.
Masz gdzieś linki do tych filmików - bo nie chce mi sie szukać, a chętnie pooglądam?
A poza tym, jeśli są takie filmiki - to nie znaczy od razu, że w piratach gra się nie
wywala - tzn. jeśli ludzie zamieszczają taki filmiki, która nie koniecznie mogą być ich
autorstwa.
A nawet jeśli gra się nie wywala, to ma mnóstwo innych bugów - w końcu ludzie doszli
do wniosku, że po internecie krąży wersja BETA.


chociażby tu:
http://pl.youtube.com/watch?v=4U-gFdP0cIc
http://pl.youtube.com/watch?v=WgLJ3y PGhKo
http://pl.youtube.com/watch?v=XOO5YhxOWuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Beta. Zauważyliście może że w porównaniu do legalnej wersji na konsole w tej Altair jakoś tak dziwnie ląduje i skacze. Czasami przy lądowaniu ma jakieś takie nienaturalne przeskoki. Nich sobie grają my będziemy przynajmniej mieli polską wersję (chociaż nie wiem czy to powód do radości), mniej bugów i czyste sumienie (z tym że piraci go nie mają:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor jednego z gameplay''ów: "yeah its nuked files are broken (...) can play till jerusalem". Ha. Ha. Ha. Mogą sobie zwiedzić dwa miasta + Masyaf. I to w najbardziej okrojonej wersji, bo później te niebieskie ściany znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:13, Master J napisał:

Widać że Beta. Zauważyliście może że w porównaniu do legalnej wersji na konsole w tej
Altair jakoś tak dziwnie ląduje i skacze. Czasami przy lądowaniu ma jakieś takie nienaturalne
przeskoki. Nich sobie grają my będziemy przynajmniej mieli polską wersję (chociaż nie
wiem czy to powód do radości), mniej bugów i czyste sumienie (z tym że piraci go nie
mają:).



nie porównywalem tych filmikow do wrsji PS ale i tak bardzo mi sie podoba gra po obejrzeniu tych filmikow. a jezeli mowicie ze to beta to jeszcze bardziej sie ciesze bo to znaczy ze finalny produkt bedzie jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:39, awesome napisał:

,,on dobra, to był mały joke. Piratem nie jestem. Ale gre rzeczywiście zamówilem na jednym
z amerykańskich serwisów z grami i z tego co wiem dostane kilka dni przed tym 25 marca.
A co do LOST to także zamówiłem w tym samym sklepie i już się nim cieszę :) Powoli mi
odbije z powodu tego długaśnego czekania na wymarzoną grę :) Oby tylko się odpaliła w
dobrych detalach."

Będziesz grać przed przed 25 marca? Chyba już grasz w pirata, na twoim profilu w youtube w tagach masz link do twego gramsajta, wpadłeś koleś:)
http://www.youtube.com/user/CitekPoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:35, rzuf-malachor napisał:

> ,,on dobra, to był mały joke. Piratem nie jestem. Ale gre rzeczywiście zamówilem
na jednym
> z amerykańskich serwisów z grami i z tego co wiem dostane kilka dni przed tym 25
marca.
> A co do LOST to także zamówiłem w tym samym sklepie i już się nim cieszę :) Powoli
mi
> odbije z powodu tego długaśnego czekania na wymarzoną grę :) Oby tylko się odpaliła
w
> dobrych detalach."
Będziesz grać przed przed 25 marca? Chyba już grasz w pirata, na twoim profilu w youtube
w tagach masz link do twego gramsajta, wpadłeś koleś:)
http://www.youtube.com/user/CitekPoland



coś ci się chyba pomyliło. nic takiego nie mam. są tam jak juz odnośniki do gameplayów innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować