Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Powyżej poruszony był temat że inni już mają assassina na kompa ale ale kumpel powiedział ze czytał na jakimś forum nie działa bo chyba jakiś plik jest zepsuty. I bardzo dobrze że nie będą mieli gry przed premierą niech czekają cierpiliwe jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:51, kabak5 napisał:

Powyżej poruszony był temat że inni już mają assassina na kompa ale ale kumpel powiedział
ze czytał na jakimś forum nie działa bo chyba jakiś plik jest zepsuty. I bardzo dobrze
że nie będą mieli gry przed premierą niech czekają cierpiliwe jak wszyscy.


Te pliki są chyba uszkodzone w niektórych wersjach, bo przed chwilą podano linki do filmów z gry na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteś niewinny to czemu skasowałeś te gameplay-e AC? A poza tym w filmach było napisane "Citek presents". Nie mogę dokładnie przytoczyć ale na pewno nagłówek traktował o tym że to twój gameplay. Dodatkowo w komentarzach znałeś dokładnie specyfikacje kompa na jakimś ten rzekomy ktoś grał.

Przepraszam z OT ale nie mogłem wytrzymać.
Jeśli chcesz ze mną dyskutować to zapraszam na GG to nie temat od tego.
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:51, kabak5 napisał:

Powyżej poruszony był temat że inni już mają assassina na kompa ale ale kumpel powiedział
ze czytał na jakimś forum nie działa bo chyba jakiś plik jest zepsuty. I bardzo dobrze
że nie będą mieli gry przed premierą niech czekają cierpiliwe jak wszyscy.



dziala nawet udalo mi sie zagrac u znajomego. wyglada wysmienicie ale ja czekam na PL-ke tam jest duzo textow po angielsku i tak nie bardzo. a po za tym glosy maja byc zrobione przes dobeych aktorow wiec bedzie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, a ja wyjdę z założenia że nawet kolega awesome pirata ma. I co z tego? Przecież na tym forum wiele osób przyznało się do posiadania piratów, a według regulaminu karane jest tylko propagowanie piractwa. Czy propagowaniem są screeny ? Nie, to tylko propagowanie i zachęta do zakupu gry kiedy ona się pojawi. Więc nie rozumiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:56, Master J napisał:

A skoro jesteś niewinny to czemu skasowałeś te gameplay-e AC? A poza tym w filmach było
napisane "Citek presents". Nie mogę dokładnie przytoczyć ale na pewno nagłówek traktował


Ok ide założe konto na youtube Master J i w filmiku napisze Master J Presents. Czy to już oznacza winę? Udowadnia się wine a nie niewinność, wiem że to nie moja sprawa ale nie lubię nie wywiązywania się z własnych zasad (nielegalne jest PROPAGOWANIE piractwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:01, MLODY2K6 napisał:

> Powyżej poruszony był temat że inni już mają assassina na kompa ale ale kumpel powiedział

> ze czytał na jakimś forum nie działa bo chyba jakiś plik jest zepsuty. I bardzo
dobrze
> że nie będą mieli gry przed premierą niech czekają cierpiliwe jak wszyscy.


dziala nawet udalo mi sie zagrac u znajomego. wyglada wysmienicie ale ja czekam na PL-ke
tam jest duzo textow po angielsku i tak nie bardzo. a po za tym glosy maja byc zrobione
przes dobeych aktorow wiec bedzie rewelacja



To napisz jaki ma sprzęt twój qmpel, na jakich detalach gał i jak mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:15, rzuf-malachor napisał:

> coś ci się chyba pomyliło. nic takiego nie mam. są tam jak juz odnośniki do gameplayów

> innych osób.
taa....



pogadaj z Masterj J. juz z nim gadalem. forum to nie miejsce do takich przepychanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma jakiegos ASUSA na P35 2GB GEIL DDR2 ULTRA 800, E6550@3,0GHZ EVGA 8800GTX zwykla nie podkrecona. detale max w 1900x1200. Te wymagania ktore byly opsiwane wczesneij to bzdura na kolkach. Gra chodzi idealnie pllynnie zero zwiechow zero problemow. na poczatku byl problem z texturami ale zalatwily to nowe forcewary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:15, rzuf-malachor napisał:

> coś ci się chyba pomyliło. nic takiego nie mam. są tam jak juz odnośniki do gameplayów

> innych osób.
taa....



forum to nie miejsce do przepychanek.
A tak dla twojej wiadomosci to moglem grac tak jak uzytkownik MLODY2K6 u kolegi i tam zrobic filmik. Coś jeszcze?
Dajcie juz spokoj, jak juz tak sie wam chce dopytywac to pytajcie sie mnie na gg: 8339104.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na dowody albo 1 dowód jego winy. A ten screen jest nic nie warty, każdy może wpisać coś takiego aby kogoś oczernić, mogę zrobić tak na każdego z was jak chcecie. Żaden dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie w miarę dobrze chodziła na moim sprzęcie?


Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT 256 DDR, 160GB Samsung SATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:27, Iqor napisał:

Czy gra będzie w miarę dobrze chodziła na moim sprzęcie?


Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT
256 DDR, 160GB Samsung SATA



srednie detale z zacieciem do niskich. Swiat jest ogromny wiec procek bedzie mial pieklo i grafa tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwie 5 złotych w stosunku do wersji na gramie czy w sklepie Cenegi.
I tak Metalowy BOX rządzi :P. Dziwne, że był dostępny tylko w sklepie Cenegi :).

@awesome
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=1023
W tym poście, przyznałeś się, ze instalujesz piracką wersję gry, czyli jednym słowem przyznałeś się do piractwa. To, że potem próbowałeś nam wmówić, że to nie prawda..., tą kwestię zostawiłbym moderatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mam dylemat. Z jednej strony gra bardzo mi się podoba, ale z drugiej strony boje się o jej długość, ponieważ denerwuje mnie już ten trend z m.in. CoD4, GoW, gdzie single wystarcza na około 6 godzin zabawy, śmiech na sali...Kojima pokazał na przykładzie MGS3, że gra nie musi być krótka by miód płynął hektolitrami...Po drugie wymagania. Jak myślicie (kieruje tutaj nieśmiałe pytanie raczej do tych co już grali), czy przy C2D E6400 GF 7900 GS i 1 GB RAM zagram bez chrupania na 1024x768 na MED/MAX ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować