Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 19:44, balduran2 napisał:

> Nie ma ? A szkoda.
Nie ma...
> Tzn sztylety do rzucania i ten arabski nóż na plecach i miecz :P
Jest długi miecz przy pasie, krótki miecz (sztylet?) na plecach, sztyleciki do rzucania
(sztuk 15) na prawym ramieniu są widoczne (ale czasem wygląda jakby wyciągał je z innych
miejsc) oraz wysuwane ostrze z rękawa.

[Edit] No i oczywiście pięści, a także można ludzi z budynków zrzucać.


no no.. ale jak to ? zobacz to. http://pl.youtube.com/watch?v=-6sCpZ5q2kU
Wygląda na to że jednak jest. Nie kłócę się , ale zauważyłem , że ma to na plecach. Przyjżyj się. To nie jest na konsole. Zobazczyłem pierwszy lepszy filmik i jednak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:47, Kraju92 napisał:

KŁEJK
Altair by musiał nosić taką kuszę na plecach, a poza tym wszystkich przeciwników mógłby
rozwalać za pomocą tej kuszy z dystansu nawet tą wielką dziewiątkę.


No właśnie! Było to już kilkakrotnie wałkowane ( sprawa z kuszą w AC ) na forum ... jak mnie pamięć nie myli to pewien papież zakazał posiadania kusz przez zwykłych obywateli bo:

- były ciche, skuteczne, dawały możliwość zabicia celu stosunkowo cicho, szybko, i niezauważenie ... jakby to zaimplementowali w AC gra stałaby się za łatwa, straciłaby wiele na klimacie itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:48, dambialko napisał:

no no.. ale jak to ? zobacz to. http://pl.youtube.com/watch?v=-6sCpZ5q2kU
Wygląda na to że jednak jest. Nie kłócę się , ale zauważyłem , że ma to na plecach. Przyjżyj
się. To nie jest na konsole. Zobazczyłem pierwszy lepszy filmik i jednak miał.


Może jestem ślepy, ale na kusze mi to nie wygląda.

KŁEJK
Znaczy kusza mogła by być, ale tylko z kilkoma bełtami. Chociaż pewnie i tak wtedy gra stała się by za łatwa.

Macie tu filmik na DX9: http://pl.youtube.com/watch?v=49qxHpu77fQ&feature=related
Jak dla mnie wygląda jednak gorzej od DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:48, dambialko napisał:

no no.. ale jak to ? zobacz to. http://pl.youtube.com/watch?v=-6sCpZ5q2kU
Wygląda na to że jednak jest. Nie kłócę się , ale zauważyłem , że ma to na plecach. Przyjżyj
się. To nie jest na konsole. Zobazczyłem pierwszy lepszy filmik i jednak miał.

Przyjrzałem się - w sumie osobiście nie da rade rozróżnić czy to jest kusza, czy też krótki miecz w pochwie - bardziej mi na miecz to wygląda.
Powiem tylko jedno - w grze nie ma kuszy - grałem i po prostu wiem.
Możliwe, że ten film jest z jakiejś wersji BETA gry gdzie kusza miała jeszcze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:53, Kraju92 napisał:

> no no.. ale jak to ? zobacz to. http://pl.youtube.com/watch?v=-6sCpZ5q2kU
> Wygląda na to że jednak jest. Nie kłócę się , ale zauważyłem , że ma to na plecach.
Przyjżyj
> się. To nie jest na konsole. Zobazczyłem pierwszy lepszy filmik i jednak miał.

Może jestem ślepy, ale na kusze mi to nie wygląda.

KŁEJK
Znaczy kusza mogła by być, ale tylko z kilkoma bełtami. Chociaż pewnie i tak wtedy gra
stała się by za łatwa.

Macie tu filmik na DX9: http://pl.youtube.com/watch?v=49qxHpu77fQ&feature=related
Jak dla mnie wygląda jednak gorzej od DX10.


Mi teraz o ten sztylet do walki na plecach chodziło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:58, dambialko napisał:

Mi teraz o ten sztylet do walki na plecach chodziło !


A to sorry, myślałem że cały czas chodzi o kuszę, ale co do tego sztyletu na plecach to go w grze nie ma, chyba że dostaje się go w późniejszej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:01, Kraju92 napisał:

> Mi teraz o ten sztylet do walki na plecach chodziło !

A to sorry, myślałem że cały czas chodzi o kuszę, ale co do tego sztyletu na plecach
to go w grze nie ma, chyba że dostaje się go w późniejszej części gry.

Dnia 16.04.2008 o 20:01, Kraju92 napisał:

A to sorry, myślałem że cały czas chodzi o kuszę,

Spoko :)


>ale co do tego sztyletu na plecach to go w grze nie ma, chyba że dostaje się go w późniejszej części gry.

Możliwe nie grałem nie wiem. Czekam aż będe mógł zamówić tą grę , wtedy odejdę tylko od kompa do nauki i do lekcji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:06, dambialko napisał:

> > Mi teraz o ten sztylet do walki na plecach chodziło !
>
> A to sorry, myślałem że cały czas chodzi o kuszę, ale co do tego sztyletu na plecach

> to go w grze nie ma, chyba że dostaje się go w późniejszej części gry.
>

> A to sorry, myślałem że cały czas chodzi o kuszę,
Spoko :)


Właśnie oglądam teraz jeden z pierwszych trailerów AC i tam Altair na plecach ma sztylet razem na plecach. Ciekawe dlaczego z niego zrezygnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 19:38, Kraju92 napisał:

To gra wydawana przez Cenegę, więc nawet jak kupisz na gram.pl to nie będziesz miał w-PLN''ów,
ale za to Cenega ma Kompanię Graczy gdzie możesz rejestrować swoje gry wydawane przez
nich i dostaniesz punkty za które będziesz mógł wymieniać na nagrody.


Nagrody :D ,możesz napisać o tym coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 19:52, KŁEJK napisał:


No właśnie! Było to już kilkakrotnie wałkowane ( sprawa z kuszą w AC ) na forum ... jak
mnie pamięć nie myli to pewien papież zakazał posiadania kusz przez zwykłych obywateli
bo:

- były ciche, skuteczne, dawały możliwość zabicia celu stosunkowo cicho, szybko, i niezauważenie


Niet. Kusze szybko zostały zakazane wszędzie na świecie i w zasadzie tego zakazu przestrzegano. Kusza to paskudna broń. Może też popatrzeć na testy balistyczne: wywalisz cały magazynek z byle jakiego karabinu maszynowego w worki z piaskiem - kule zostaną w worku
-strzelisz w worek z piaskiem z kuszy - bełt przelatuje przez worek z piaskiem.
Kusza była paskudną bronią i zdecydowano że nie będzie się używać tego typu broni.

Dnia 16.04.2008 o 19:52, KŁEJK napisał:

... jakby to zaimplementowali w AC gra stałaby się za łatwa, straciłaby wiele na klimacie
itd ...


Ale przecież są noże do rzucania, więc czemu płakać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są noże ale to już nie to samo. A wyobrażacie sobie Altaira biegającego z łukiem, wtedy to dopiero by było bezsensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...... niezły bajer. Cały dzień była w domu przynajmniej jedna osoba, a na stronie firmy kurierskiej napisane jest, że nie zastano odbiorcy :D paczuszka wróciła do magazynu........miał ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:20, Lucaas napisał:

Hehehe...... niezły bajer. Cały dzień była w domu przynajmniej jedna osoba, a na stronie
firmy kurierskiej napisane jest, że nie zastano odbiorcy :D paczuszka wróciła do magazynu........miał
ktoś podobną sytuację?


Może kurier ma złe dane, u mnie raz tak było, więc zadzwoniłem do firmy kurierskiej i mieli złe dane, wszystko zostało wyjaśnione i paczkę przysłali mi następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:20, Lucaas napisał:

Hehehe...... niezły bajer. Cały dzień była w domu przynajmniej jedna osoba, a na stronie
firmy kurierskiej napisane jest, że nie zastano odbiorcy :D paczuszka wróciła do magazynu........miał
ktoś podobną sytuację?

Albo sam pomylił adres. Albo sam mu go źle podałeś. Albo już mu się nie chciało roznosić więcej paczek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:18, Outlander-pro napisał:

Niet. Kusze szybko zostały zakazane wszędzie na świecie i w zasadzie tego zakazu przestrzegano.
Kusza to paskudna broń. Może też popatrzeć na testy balistyczne: wywalisz cały magazynek
z byle jakiego karabinu maszynowego w worki z piaskiem - kule zostaną w worku
-strzelisz w worek z piaskiem z kuszy - bełt przelatuje przez worek z piaskiem.
Kusza była paskudną bronią i zdecydowano że nie będzie się używać tego typu broni.

Wszystko już powiedziałeś więc pozostaje mi tylko zgodzić się z tobą :D.

Dnia 16.04.2008 o 20:18, Outlander-pro napisał:

> ... jakby to zaimplementowali w AC gra stałaby się za łatwa, straciłaby wiele na
klimacie
> itd ...

Ale przecież są noże do rzucania, więc czemu płakać ?

Ja tam za niczym nie płaczę ... chodziło mi tylko o to że w AC kuszy nie ma choć miała być ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:30, Lucaas napisał:

Taaaa....... hehehe..... zawsze moge sobie tłumaczyć tym, że facetowi gorzałka w domu
stygła :D lepszy taki powód niż żaden ;)


Ale jeżeli jutro znowu będzie tak napisane, to zadzwoń do tej firmy kurierskiej bo może naprawdę mają zły adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować