Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 20:20, Lucaas napisał:

Hehehe...... niezły bajer. Cały dzień była w domu przynajmniej jedna osoba, a na stronie
firmy kurierskiej napisane jest, że nie zastano odbiorcy :D paczuszka wróciła do magazynu........miał
ktoś podobną sytuację?


Miałem dokładnie to samo.
U mnie wyglądało to tak że kurier próbował dostać się do bloku tylną bramą od podwórka [brak domofonu, etc] ...

Co do gry to na razie 1.5 godzinki masakry ale JEST ŚWIETNIE! :D Gra jest naprawdę dobra!
Jedyne co mnie jak na razie wkurza to brak Antyaliasing''u, przez co te krawędzie strasznie psują obraz całości :/

BTW - Screnn - Zorro! :D
http://tnij.org/a1t5

[Nie dało się dodać screena tutaj :/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:39, MTSMAFIOSO napisał:

Co do gry to na razie 1.5 godzinki masakry ale JEST ŚWIETNIE! :D Gra jest naprawdę dobra!

Jedyne co mnie jak na razie wkurza to brak Antyaliasing''u, przez co te krawędzie strasznie
psują obraz całości :/


Brak antyaliasingu? Ale jest multisampling który robi właśnie za AA.
U mnie jest lepsze wygładzanie krawędzi niż na Twoim screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Detection AC. i wszystko ok tylko proc jest na czerwono screena dam jak się uporą z tym błędem.... Tak więc kupować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tego programiku z przypiętego posta i wyszło mi że wszystko jest ok oprócz procka. I mam takie pytanie: znaczy to, że gra mi nie pójdzie czy że będzie mi się zacinać etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:44, Vued napisał:

Użyłem tego programiku z przypiętego posta i wyszło mi że wszystko jest ok oprócz procka.
I mam takie pytanie: znaczy to, że gra mi nie pójdzie czy że będzie mi się zacinać etc?


Ubi zawsze przesadza z wymaganiami, spokojnie ci pojdzie na minnimalnych, w mniejszej rozdzialce moze i na srednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:41, Bratek196 napisał:

Zainstalowałem Detection AC. i wszystko ok tylko proc jest na czerwono screena dam jak
się uporą z tym błędem.... Tak więc kupować ???

Mój qmpel gra na Celeronie 2,9 Ghz i mu chodzi na średnich więc tobie też pójdzie:P
Chyba że masz jeszcze słabszego procka to nie radze, ale zawsze można kupić pre ordera i poczekać aż ulepszysz sobie kompa, mimo wszytko ja kupiłem i mam procka 3,2 Ghz, niestety jeszcze nie dostałem paczki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:54, Bratek196 napisał:


Mam semprona 2600+ 2,0 Ghz....

Eee... no to wątpie żeby ci gra poszła na tym, to raczej niemożliwe.
Ale ja bym mimo wszystko kupił i czekał aż kupie sobie procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:56, Gorn7 napisał:

>
> Mam semprona 2600+ 2,0 Ghz....
Eee... no to wątpie żeby ci gra poszła na tym, to raczej niemożliwe.
Ale ja bym mimo wszystko kupił i czekał aż kupie sobie procka.


Wydaje mi się że sempron jest prawie tym samym co Celeron, a mam teraz problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:39, MTSMAFIOSO napisał:

> Hehehe...... niezły bajer. Cały dzień była w domu przynajmniej jedna osoba, a na
stronie
> firmy kurierskiej napisane jest, że nie zastano odbiorcy :D paczuszka wróciła do
magazynu........miał
> ktoś podobną sytuację?

Miałem dokładnie to samo.
U mnie wyglądało to tak że kurier próbował dostać się do bloku tylną bramą od podwórka
[brak domofonu, etc] ...

Co do gry to na razie 1.5 godzinki masakry ale JEST ŚWIETNIE! :D Gra jest naprawdę dobra!

Jedyne co mnie jak na razie wkurza to brak Antyaliasing''u, przez co te krawędzie strasznie
psują obraz całości :/

BTW - Screnn - Zorro! :D
http://tnij.org/a1t5

[Nie dało się dodać screena tutaj :/]



To jest screen z maxylanej rozdzielczości i max ustawień? ( Jesli tak to troche lipa wkoncu to PC jesli ktos ma słaby sprzet to ustawia gorszą grafe ale to niepowod zeby odbierac tym co wreszcie maja dobrego kompa dodatkowej przyjemnosci :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślicie czy assassin''s creed będzie jutro(pewien kolega pisał ze już jest)w empiku bo nie wiem czy opłaca się jachać jak nie będzie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:59, Bratek196 napisał:

> >
> > Mam semprona 2600+ 2,0 Ghz....
> Eee... no to wątpie żeby ci gra poszła na tym, to raczej niemożliwe.
> Ale ja bym mimo wszystko kupił i czekał aż kupie sobie procka.

Wydaje mi się że sempron jest prawie tym samym co Celeron, a mam teraz problem :/

Sepron czy Celeron masz racje dla mnei też to jedno i to samo, tyle że Celeron 2,9 Ghz a Sepron 2,0 Ghz to wielka różnica, osobiście sądze że nie ma szans żeby twój procek udźwignął tą gre chyba że by to było dwurdzeniowe albo coś, bo tak to nie ma szans. A ja wysłałem maila do cenegi :P Może jutro w końcu AC dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:46, Zauri napisał:

> Użyłem tego programiku z przypiętego posta i wyszło mi że wszystko jest ok oprócz
procka.
> I mam takie pytanie: znaczy to, że gra mi nie pójdzie czy że będzie mi się zacinać
etc?

Ubi zawsze przesadza z wymaganiami, spokojnie ci pojdzie na minnimalnych, w mniejszej
rozdzialce moze i na srednich.


Obyś miał racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:18, Outlander-pro napisał:

Niet. Kusze szybko zostały zakazane wszędzie na świecie i w zasadzie tego zakazu przestrzegano.

Jasne, tak jak przestrzegano i przestrzega się Dziesięciu przykazań... Poza tym, ów zakaz papieski dotyczył użycia kuszy przeciwko chrześcijanom więc krzyżowcy saracenów młócili z kusz aż dudniło. Z resztą - Szpitalnicy Zakony Najświętszej Maryi Panny również ich używali, no ale dla nich to każdy Litwin i Polak byli niewiernymi więc byli usprawiedliwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 21:03, kozioł1990 napisał:

To jest screen z maxylanej rozdzielczości i max ustawień? ( Jesli tak to troche lipa
wkoncu to PC jesli ktos ma słaby sprzet to ustawia gorszą grafe ale to niepowod zeby
odbierac tym co wreszcie maja dobrego kompa dodatkowej przyjemnosci :D)


Nie, to jest screen w rozdzielczości 1024x768 i na średnich detalach.
KŁEJK dzisiaj zrobie Ci screeny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że tu nie będzie problemów tak jak w większości programów z Vistą i Nividia 8800.
Podobają się wam metalowe boxy z pre-ordera ?? Ja mam i mi się podobają oraz są solidnie wykonane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować