Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 19:03, destruck1 napisał:

A ja daję kolejne screeny i mam pytanie związane ze screenem drugim,
Jak już zastosuję tą kombinacje, PPM + PPM... aż padnie, to co trzeba zrobić, żeby przybrać
taką pozycje jak na screenie od instrukcji ? (a-może-coś-źle-robię-?)


Hmm...Altair po takim ataku sam powinien wrócic do normalnej pozycji...A pozycja na rysunku to chyba uderzenie z kontry[choć mogę sie mylić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:03, destruck1 napisał:

A ja daję kolejne screeny i mam pytanie związane ze screenem drugim,
Jak już zastosuję tą kombinacje, PPM + PPM... aż padnie, to co trzeba zrobić, żeby przybrać
taką pozycje jak na screenie od instrukcji ? (a-może-coś-źle-robię-?)

hm... w jakiej rozdziałce i detalach grasz w AC? wygląda dosyć pikselowato na screenach. nie podoba mi się to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:08, rafekx 12 napisał:

> A ja daję kolejne screeny i mam pytanie związane ze screenem drugim,
> Jak już zastosuję tą kombinacje, PPM + PPM... aż padnie, to co trzeba zrobić, żeby
przybrać
> taką pozycje jak na screenie od instrukcji ? (a-może-coś-źle-robię-?)

Hmm...Altair po takim ataku sam powinien wrócic do normalnej pozycji...A pozycja na rysunku
to chyba uderzenie z kontry[choć mogę sie mylić]

Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi Destruck... Jeśli o pozycję do walki, to musisz trzymać guzik odpowiedzialny za walczenie (high profile) i tyle. Tak napisałeś posta, że nie kumam o co innego chodzić może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ok żeby nie robic offtopa-czemu mi odp. na tego posta? Przecież pytanie zadał Destruck. Aha jak juz pisze tego posta to mam jeszcze pytanie czy ktoś z was opanował sztuke kontry?Mi ona nie wychodzi za bardzo więc byłbym wdzięczny za wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:22, rafekx 12 napisał:

Ok ok żeby nie robic offtopa-czemu mi odp. na tego posta? Przecież pytanie zadał Destruck.
Aha jak juz pisze tego posta to mam jeszcze pytanie czy ktoś z was opanował sztuke kontry?Mi
ona nie wychodzi za bardzo więc byłbym wdzięczny za wytłumaczenie


Więc w kontrze o to chodzi że jak masz wycelowanego przeciwnika to naciskasz klawisz akcji, przytrzymujesz go, a jak widzisz że przeciwnik chce cię zaatakować to szybko naciskasz lewy przycisk myszy (domyślnie) i powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:22, rafekx 12 napisał:

Ok ok żeby nie robic offtopa-czemu mi odp. na tego posta? Przecież pytanie zadał Destruck.
Aha jak juz pisze tego posta to mam jeszcze pytanie czy ktoś z was opanował sztuke kontry?Mi
ona nie wychodzi za bardzo więc byłbym wdzięczny za wytłumaczenie

Dlatego, że odpowiadałeś na pytanie, nie chciało mi się szukać tamtego posta, proste ;)

Kontry Ci wyjdą, sztuka polega na naciskaniu ataku zanim się samemu dostanie. Chcesz się szybko nauczyć, to podczas walki chowaj mieć i wyciągaj ukryte ostrze. Wtedy nie ma bata byś się nie nauczył, bo z tą bronią nie da się blokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:48, -=Sir=-Yarpen napisał:

Ha też napiszę... ale ciekaw jestem jak to by miało wyglądać u mnie skoro zapłaciłem
przelewem ;) .


Może zwrócą ci część kasy przelewem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2008 o 18:41, Kraju92 napisał:

wPLN-ów z AC wogóle nie będziesz miał, jak już dostaniesz AC, to na ostatniej stronie
instrukcji będziesz miał kod rejestracyjny do kompani graczy na Cenedze.


No to już wiem ale mi chodzi o to że skoro kupuję AC w sklepie gram.pl to czy będe mia zniżke płacąc wPLN. Da się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam mały/wielki problem z gra.No więc po odpaleniu gry, przejściu tutorial’a gra zaczęła zawieszać się po około 10-15min gry. Dokładnie to zawieszanie zaczęło się pojawiać po wejściu do Damaszku. Zawiesza się tylko gra, można ja wyłączyć za pomocą Menadżera Zadań.
Mój komputer:
C2D E4300@2.5, RAM 2GB 800MHz cl4, Płyta Asus p5b-v, Radeon 3870 X2, Windows XP PRO SP2
Gram na najwyższych ustawieniach (gra sama mi tak ustawiła) w rozdzielczości 1152na864.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:42, Flesh00er napisał:

Mam pytanie do tych co grę już dostali. Po jakim czasie, od pojawienia się statusu zrealizowane,
dostaliście grę?

Ja jeszcze gry nie dostałem ale chyba jak status pojawi się rano to tego samego dnia dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:36, Grizzly. napisał:


> wPLN-ów z AC wogóle nie będziesz miał, jak już dostaniesz AC, to na ostatniej stronie

> instrukcji będziesz miał kod rejestracyjny do kompani graczy na Cenedze.

No to już wiem ale mi chodzi o to że skoro kupuję AC w sklepie gram.pl to czy będe mia
zniżke płacąc wPLN. Da się ?


Oczywiście że się da, chyba jest 20zł zniżki.

Flesh00er
Jak u mnie status był "zrealizowano" to dostałem paczkę następnego dnia rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:12, szypek26 napisał:

hm... w jakiej rozdziałce i detalach grasz w AC? wygląda dosyć pikselowato na screenach.
nie podoba mi się to ;/

To masz pecha, bo to są ustawienia maksymalne + rozdzielczość 1680/1050
@Shini, po prostu jak daję parę razy ppm to przeciwnik pada i wstaję, tak jakbym go wchyciła i rzuciła, a takiej zabójczej kombinacji jak na instrukcji w screenie nie uzyskałam... mniejsza z tym.

20080417193750

20080417194023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, status mam od 3 dni już, a po grze ani widu, ani słychu. Psia krew! Mogę pójść o zakład, że kurier nie mógł znaleźć mojej ulicy (osiedle, na którym mieszkam jest nowe) i odda na pocztę z dopiskiem, że nie było mnie w domu. Tak bardzo często robią niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:43, wow-ik napisał:

Witam. mam mały/wielki problem z gra.No więc po odpaleniu gry, przejściu tutorial’a
gra zaczęła zawieszać się po około 10-15min gry. Dokładnie to zawieszanie zaczęło się
pojawiać po wejściu do Damaszku. Zawiesza się tylko gra, można ja wyłączyć za pomocą
Menadżera Zadań.
Mój komputer:
C2D E4300@2.5, RAM 2GB 800MHz cl4, Płyta Asus p5b-v, Radeon 3870 X2, Windows XP PRO SP2
Gram na najwyższych ustawieniach (gra sama mi tak ustawiła) w rozdzielczości 1152na864.

Pozdrawiam.


Może spróbuj nieco detale zmniejszyć? Albo rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.<
Od niedzieli mam w statusie "zrealizowane" , ale jak kuriera nie było tak nie ma. No ba, nie mogę nawet sprawdzić gdzie jest kurier, bo nie dostałem nawet numeru paczki... Niemożliwe, żeby zastał zamknięte drzwi, bo zawsze ktoś jest w domu. Zadzwonić też mógł, ale nic takiego nie miało miejsca. Żeby to jeszcze był mb, to bym przeżył. Ludzie narzekają na Masterlinka - od nich kurier do mnie się akurat nigdy nie spóźnił, za to DHL i GLS przychodzą do mnie po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować