Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 16:31, dambialko napisał:

Mam pytanie: Czy po zamachu kiedy uciekamy to jeżeli skoczymy na jakiś wysoki
budynek to straz też tam wejdzie ? Bo na niskich to wchodziła , a na wyzszych ? Jak nie
to pewnie kamieniami rzucają i z łuku nawalają ?


Praktycznie to oni potrafią wejść wszędzie, więc najlepiej szybko uciec na wysoki budynek jak najszybciej znaleźć jakieś miejsce schronienia gdzie będziesz nie widoczny, ale tylko wtedy gdy będziesz miał migoczącą ikonę na żółto, w innym przypadku z kryjówki nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:34, Kraju92 napisał:

> Mam pytanie: Czy po zamachu kiedy uciekamy to jeżeli skoczymy na jakiś wysoki

> budynek to straz też tam wejdzie ? Bo na niskich to wchodziła , a na wyzszych ?
Jak nie
> to pewnie kamieniami rzucają i z łuku nawalają ?

Praktycznie to oni potrafią wejść wszędzie, więc najlepiej szybko uciec na wysoki budynek
jak najszybciej znaleźć jakieś miejsce schronienia gdzie będziesz nie widoczny, ale tylko
wtedy gdy będziesz miał migoczącą ikonę na żółto, w innym przypadku z kryjówki nici.


Biały to chyba znaczy , że tak powiem "jest spoko" i nic sie nie dzieje
Czerwony to walka i ucieczka przed straznikami
żółty to , że strażnicy zgubili trop , ale nas szukają
A ten jasnoniebieski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:37, dambialko napisał:

Biały to chyba znaczy , że tak powiem "jest spoko" i nic sie nie dzieje
Czerwony to walka i ucieczka przed straznikami
żółty to , że strażnicy zgubili trop , ale nas szukają
A ten jasnoniebieski ?


Jasnoniebieski oznacza to że Cię szukają, ale się ukrywasz w jakiejś kryjówce np.siedzisz na ławce. Jest jeszcze zielony który oznacza że jesteś w kryjówce ale już strażnicy dali sobie spokój z szukaniem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:31, dambialko napisał:

> > Jakie dodatkowe wspomnienie? Z tego co wiem, to nic nie dostaje się za zebranie

> całego
> > tego badziewia.
>
> Ostatni blok pamięci i tam jest podpis "dodatkowe wspomnienie" to właśnie tam możemy

> sprawdzić ile jeszcze flag musimy ubierać itp.
>
> dambialko
> Jak minie jakiś czas po napisaniu posta to już nie można. Nie wiem jaki jest na
tym forum.
> Tu masz napisane o tej Akce i Acre:
> "Akka (właściwie Acre, hebr. עכו; arab. عكا,
w
> językach europejskich na ogół zwane Akra - fr. Saint-Jean d''Acre)"


No to teraz każdy wie :P

Mam pytanie: Czy po zamachu kiedy uciekamy to jeżeli skoczymy na jakiś wysoki
budynek to straz też tam wejdzie ? Bo na niskich to wchodziła , a na wyzszych ? Jak nie
to pewnie kamieniami rzucają i z łuku nawalają ?

Straż może wejść na większość budynków ,tyle że wchodzą oni na nie bardzo niezdarnie. Nie dadzą rady wejść np: na punkty widokowe. Na naprawdę wysokich budowlach strażnicy próbują strącić cię kamieniami na ziemię i w konsekwencji zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:39, Kraju92 napisał:

> Biały to chyba znaczy , że tak powiem "jest spoko" i nic sie nie dzieje
> Czerwony to walka i ucieczka przed straznikami
> żółty to , że strażnicy zgubili trop , ale nas szukają
> A ten jasnoniebieski ?

Jasnoniebieski oznacza to że Cię szukają, ale się ukrywasz w jakiejś kryjówce np.siedzisz
na ławce. Jest jeszcze zielony który oznacza że jesteś w kryjówce ale już strażnicy dali
sobie spokój z szukaniem Cię.


Aha. To czemu strażnicy nas nie gonią jeżeli już nas widzieli , a idziemy np: ulicami miasta i przechodzimy obok nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z ta grą poniważ gdy ją włączam ładowanie przechodzi pomyślnie i po pierwszym filmiku Ubisoftu mam zwieche. Próbowałem przeinstalować gre.Oto screen :
http://img181.imageshack.us/img181/8731/assasintb9.png
Parametry kompa to:
GF 8800GT
c2d e6750
2GB ram 800MHZ

P.S
Jeżeli ten problem został już na forum rozwiązany to przepraszam, ale nie mogłem go znaleźć
Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:47, Salamos napisał:

Dzisiaj pierwszy raz gra assassin''s creed trafiła do mnie. Muszę powiedzieć, że ta gra
jest super. Jednak na razie co mi się nie podoba to tylko rytuał wyłączania gry, około
11 ruchów.

a rytuał wychodzenia z gry? :P chyba jeszcze wie cej ruchów, ja muszę wyjść z animusa i wczytać profil dopiero mam opcje wyjdź z gry... chyba,że coś przeoczyłam i to jest gsdzieś wcześniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:11, Vued napisał:

Mona jeszcze gdzieś kupić wersję kolekcjonerską AC?

Poluj na Allegro, gdzie indziej nie ma szans.
4rinho--> a czemu masz to po angielsku? Ściągałeś grę zza granicy czy z serwera? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:11, Vued napisał:

Mona jeszcze gdzieś kupić wersję kolekcjonerską AC?

Zobacz na allegro...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:11, Vued napisał:

Mona jeszcze gdzieś kupić wersję kolekcjonerską AC?


Radzę nie kupować.ponieważ ta edycja nie prezentuje się niczym nadzwyczajnym. To metalowe pudełko jest tandetnie wykonane.:/Chyba że jesteś naprawdę zawziętym kolekcjonerem;] lub jak znajdziesz za taką cenę za jaką na cenedze sprzedawali lub niewiele wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:16, 4rinho napisał:

a ja tam niewiem z kad jest ta gra :D od kumpla pozyczona


4rinho, mam tą samą konfigurację co Ty tylko 4gb ramu i wszystko śmiga pięknie, jak masz xp to aktualizuj wszystkie poprawki a w szczególniosci dx''a i .net frameworka. Z drugiej strony może to być wina "pożyczonej" gry ;)
* Khasim, ja też mam po angielsku i mam oryginał ;) Nie każdy kto nie ma po "polskiemu" jest piratem ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:27, 4rinho napisał:

wlasnie tez tak mysle, ze moze to byc wina gry, no ale jesli tak to czy istnieje jakis
patch czy cos w tym stylu co moze ta gre naprawic

Nie ma patcha, gra została wypuszczona na rynek bez błędów ( większych przynajmniej, z tego co mi wiadomo) więc albo masz jakiegoś źle zripowanego pirata, albo oryginał i problemy ze sprzętem. W pierwszym wypadku zaopatrz sie w oryginał bo warto i będziesz miał po polsku i bez problemów, w drugim spróbuj zrobić , co napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:54, 4rinho napisał:

Gra jest oryginalna ;/ koledze wszystko ładnie chodzi a mi nie... Framework nic nie pomogł,
a directa mam najnowszego


wiec nie mam pojęcia jak Ci pomóc, jedyne co mi jeszcze przychodzi na myśl to sterowniki grafiki, lub codeki wideo, bo z tego co opisałeś gra wykrzacza Ci sie przed pierwszym filmikiem. Miałem tak w jednej starej jak świat grze i po przeinstalowaniu na inne pomogło. To tylko domysły, obiecać nic nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:23, witkab napisał:

Mam pytanie - czy za zabicie wszystkich Templariuszy jest jakaś premia? ( pieniężna :)


Jeszcze nie wiem, bo nie zabiłem wszystkich, ale wykluczone są pieniądze. Bo nie funkcjonują w grze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować