Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2008 o 15:57, jaki of blade napisał:

Cholera, na moim gf 9600 GT i 2 GB RAMu gra mocno tnie na minmalnych detalach, możliwe
że to wina 1 rdzeniowego procka (celeron 3.06 Ghz)? Bo np mój znajomy pocina sobie na
wysokich na Gfie 8600.


Taka karta i taki procesor, przecież to się wyklucza. Kup jak najszybciej dwurdzeniowy procesor, bo duża w grach będzie tracił na takim procku. Dwurdzeniowe procki nie są takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:01, Kraju92 napisał:

> Cholera, na moim gf 9600 GT i 2 GB RAMu gra mocno tnie na minmalnych detalach, możliwe

> że to wina 1 rdzeniowego procka (celeron 3.06 Ghz)? Bo np mój znajomy pocina sobie
na
> wysokich na Gfie 8600.

Taka karta i taki procesor, przecież to się wyklucza. Kup jak najszybciej dwurdzeniowy
procesor, bo duża w grach będzie tracił na takim procku. Dwurdzeniowe procki nie są takie
drogie.

Nie no na dniach kupuje jakiegoś quada, ale cholercia nie myślałem że procesor w grach jest tak ważny, a co ciekawe grałem w crysisia na wysokich dość komfortowo. No ale nie będe już offtopował:) Gra naprawde świetna, dobry, efektowny system walki, no i oczywiście akrobacje w wykonaniu Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam viste 64 Bit, w oficjalnych wymaganiach jakie przeczytałem na odwrocie pudełka napisane jest, że gra nie chodzi na tym systemie. I to mam pytanie czy ta gra ruszy mi na viscie 64? Mój kumpel mówi że tak bo sam gra na sześćdziesiątce czwórce, to prawda? Czy muszę się męczyć z przeinstalowaniem systemu?

Komuś ruszyło na tym systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:13, milten6 napisał:

Z tego co wyczytałem na assassinscreed.gry-online.pl najnowszy patch m.in. dodaje obsługę
64 bitowych systemów.

Ratujesz mnie! dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:28, kubaaa12 napisał:

Intel core 2 duo 2,2 ghz
2GB ramu
GeForce 9600GT 512mb

Na jakich detalach zagram w Assassin''s Creed ?


Od tego jest inny temat, ale raczej na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:28, kubaaa12 napisał:

Intel core 2 duo 2,2 ghz
2GB ramu
GeForce 9600GT 512mb

Na jakich detalach zagram w Assassin''s Creed ?


Na maksymalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a raczej problem.

Czemu gdy odpalam Assassin''s creeda w directx10, to gra odpala mi się w oknie? I nie da się jej zmaksymilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:34, Paułak napisał:

Mam pytanie, a raczej problem.

Czemu gdy odpalam Assassin''s creeda w directx10, to gra odpala mi się w oknie? I nie
da się jej zmaksymilizować.

Też miałem ten problem - alt+enter pomaga. Ewentualnie jeśli zamkniesz szybko okno z folderem z grą i klikniesz na to logo na środku zaraz przed uruchomieniem to automatycznie wskoczy w full screen''a, ale to taka ciekawostka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, nie wiem jak doskoczyć do flagi na kolumnie w ruinach w Królewstwie.
Ma ktoś jakąś rade tzn. czy trzeba to zrobić w jakiś "specjalny" sposób itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:02, DarkSarevok napisał:

Mam mały problem, nie wiem jak doskoczyć do flagi na kolumnie w ruinach w Królewstwie.
Ma ktoś jakąś rade tzn. czy trzeba to zrobić w jakiś "specjalny" sposób itp?


Biegnij z pełną prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:48, Kraju92 napisał:

> Mam mały problem, nie wiem jak doskoczyć do flagi na kolumnie w ruinach w Królewstwie.

> Ma ktoś jakąś rade tzn. czy trzeba to zrobić w jakiś "specjalny" sposób itp?

Biegnij z pełną prędkością.

Ta kolumna jest strasznie wysoko, ja też nie mam pojęcia jak się na nią dostać, następnym razem zrobie jej screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:48, Kraju92 napisał:

> Mam mały problem, nie wiem jak doskoczyć do flagi na kolumnie w ruinach w Królewstwie.

> Ma ktoś jakąś rade tzn. czy trzeba to zrobić w jakiś "specjalny" sposób itp?

Biegnij z pełną prędkością.

nie, tam jest kilka flag na kolumnach i jest jedna kolumna na którą nie umiałam ja też doskoczyć... ona jest za daleko i nawet rozbieg nei pomagał, na nią najblizej było z innej kolumny a tam sie za bardzo nie rozbiegniesz :( i jest wciaż nei zaliczona, po x próbach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę katalog z zapisanymi stanami z gry?? Gdzieś na forum widziałem kiedyś to info, ale jak jest potrzebne to nie ma. Nie mogę tego katalogu odszukać :/

Uf znalazłem, ale go ukryli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w końcu odkrył, czy te flagi coś odblokowują? W katalogu gry poza plikami w stylu "SolomonTemple" jest DataPC_Extra. Hm? Mało zajmuje, ale nie wygląda na sam filmik czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować