Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

właśnie sprawdziłam i podałam ci dobrą drogę :] tam są uchwyty metalowe w murze. tu masz poprawioną wersje . Widok jest niesamowity z góry

20080812234051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 12:32, cegla007 napisał:

teraz mam tylko 1 uchwyt i niewiem co dalej bo Altair sie zatrzymuje. co teraz??


O ile dobrze pamiętam to ustaw się równo pod tym drewnianym cosiem i do góry, żeby na to wlazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:04, Fumiko napisał:

> teraz mam tylko 1 uchwyt i niewiem co dalej bo Altair sie zatrzymuje. co teraz??


O ile dobrze pamiętam to ustaw się równo pod tym drewnianym cosiem i do góry, żeby na
to wlazł.

Przypadsz się na tym screenie a znajdziesz tam metalowe kółko, aby dostać się na tą belke najpirw musisz się złapać właśnie tego kółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:15, sabek20 napisał:

hej odblokował ktoś to dodatkowe wspomnienie??? co jest tam ciekawego??


Mówię po raz kolejny: za zdobycie flag nie ma żadnych wspomnień! To jest po prostu wspomnienie jak on zbierał te flagi, a nie że jak je zbierzesz to coś dostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:15, sabek20 napisał:

hej odblokował ktoś to dodatkowe wspomnienie??? co jest tam ciekawego??

Omg, dodatkowe wspomnienie to nie żadna oddzielna przygoda. Wspomnień jest tylko 7, a ostatnie, czyli właśnie to, to zbieranie flag i zabicie templariuszy, co ciągnie się przez całe 7 wspomnień, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eine kleine pytanko. Dlaczego mimo tego że xFire rozpoznaje AC i nalicza mi czas gry to nie działa możliwość robienia screenshotów ? Miał ktoś taki problem ? Jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 09:34, KŁEJK napisał:

Eine kleine pytanko. Dlaczego mimo tego że xFire rozpoznaje AC i nalicza mi czas gry
to nie działa możliwość robienia screenshotów ? Miał ktoś taki problem ? Jak go rozwiązać
?

wszyscy mają ten problem. Nie można rozwiazać, rób screeny frapsem :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 09:34, KŁEJK napisał:

Eine kleine pytanko. Dlaczego mimo tego że xFire rozpoznaje AC i nalicza mi czas gry
to nie działa możliwość robienia screenshotów ? Miał ktoś taki problem ? Jak go rozwiązać
?

Nie we wszystkich grach Xfire pozwala robić screenshoty, w innych nie ma możliwości nagrywania filmików, a w jeszcze inncyh czatu czy też naliczania godzin. Gdzieś na stronie Xfire jest tabela, w której jest pokazane co w której grze jest dostępne ;).

Edit: Znalazłem ;D
http://www.xfire.com/games/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 09:36, seles napisał:

wszyscy mają ten problem.

:/. OK rozumiem. :)
>Nie można rozwiazać, rób screeny frapsem :S
Szkoda że nie da się tego rozwiązać ... ale nic to. Zawsze pozostaje wspomniany Fraps. Dzięki.

edsonpele => dzięki, poszukam tego spisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... parę miesięcy po premierze ale w końcu się doczekałem i kupiłem Assasina. Grą zainteresowałem się od pierwszego trailera który zamieściło CDA na swojej płytce a który widzimy potem w intrze w samej grze. I przyznam że właśnie tym trailerem gra zdobyła mój umysł. Zaczęło się szukanie coraz to nowszych trailerów oraz czytanie zapowiedzi. Co prawda w część zawartych tam informacji nie wierzyłem ale jednak koniec końców okazało się że nie ma się czego obawiać. Wizja wcielenia się w średniowiecznego skrytobójcę dysponującego świetnymi zdolnościami z pogranicza akrobatyki i parkouru do tego hojnie wyposażonego w różnorakie cudeńka eksterminujące oponentów w końcu musiała się ziścić ;) Powróciwszy do domu z grą zainstalowałem i uruchomiłem ... hm ... ?! co to za jakieś aktualizacje ??? Poczekałem chwilę i zaczęło się granie. Pograłem jak na razie jakieś 6 - 7 godzin ( przynajmniej tak mi naliczyło xFire ) - dokonałem 2 zabójstw - pierwszego - wiadomo jakie i drugie - szpitalnika Garniera w Akce. Teraz czeka mnie wyprawa do Damaszku lub Jerezolimy. Nie będę spoilerwał ale napiszę tylko tyle że gra jest świetna i genialna - przynajmniej na razie. Oprawa audio-wideo - jest bardzo dobrze - co prawda gra wymaga sprzętu dość mocnego ale tak to już teraz jest ... Bugi ? Owszem znajdą się ale pokażcie mi grę gdzie ich nie ma ... :). AI ? Dość dobre - nie za głupie ani nie za mądre ;D. Jak na razie większych wad nie stwierdziłem. I proszę mi nie pisać że tak każdy ma bo to już zdążyłem zauważyć ... ;) AC - dla mnie - jedna z lepszych gier tego roku ... Samo skakanie i wykonywanie pobocznych questów sprawia mi o dziwo dużą przyjemność. Polonizacja ? Po tych kilku godzinach grania śmiem twierdzić że to jedna z lepszych lokalizacji - brawa jak najbardziej zasłużone ... I to chyba na razie na tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z największych wad AC jest monotonnia, przekonasz się o tym na własne oczy kiedy zrobisz jeszcze parę zabójstw. ;) Na początku gra faktycznie genialna, ale później ciągle się robi to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:47, KAROLMACIEJ napisał:

Jedną z największych wad AC jest monotonnia, przekonasz się o tym na własne oczy kiedy
zrobisz jeszcze parę zabójstw. ;) Na początku gra faktycznie genialna, ale później ciągle
się robi to samo...


Niby tak, ale gra i tak jest wspaniała. Robi się ciągle to samo ale nie do końca, Zawsze jest trochę inaczej, a każde zabójstwo jest inne. Jestem fanem RTSów i FPSów od 2 WŚ wzwyż a ta gra mi się naprawdę spodobała. Ma w sobie to coś. Czasem dało się odczuć lekkie znudzenie ale nie aż tak by się grac nie chciało, a odkryłem wszystkie punkty widokowe, pomogłem każdemu mieszkańcowi oraz robiłem wszystkie śledztwa. Gra jest miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też gra się spodobała, tak samo jak trylogia PoP. Chociaż wyraźnie widać, że twórcy mogli postarać się bardziej... a może celowo nie robili super-mega-hitu, żeby kolejna część po prostu była lepsza? Zawsze lepiej na pudełku brzmi "AC 2 jest jeszcze lepszy od poprzednika!" :) Mam nadzieję, że w kolejnej części będzie można grać jak prawdziwy asasyn... czyli ciche zabójstwo i spektakularna ucieczka... bo w "jedynce" jest spektakularna walka i - do wyboru - ucieczka lub wykończenie reszty strażników. :/

Aha: zapraszam na mojego gramsajta, na którym zamieściłem gameplay z AC mojego autorstwa :) IMO całkiem niezły mi wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:41, Ćpunek01 napisał:

ciche zabójstwo i spektakularna ucieczka... bo w "jedynce" jest spektakularna
walka


Lol wut? To dlaczego w takim razie wszystkie cele ustawiają się idealnie do zeskoku z dachu/cichego zajścia od tyłu? Aha, i "prawdziwy asasyn" - oni dokonywali zabójstw w miejscach publicznych, żeby ludzie wszystko dokładnie widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 12:22, Qbli napisał:

Lol wut? To dlaczego w takim razie wszystkie cele ustawiają się idealnie do zeskoku z
dachu/cichego zajścia od tyłu? Aha, i "prawdziwy asasyn" - oni dokonywali zabójstw w
miejscach publicznych, żeby ludzie wszystko dokładnie widzieli :)


Niewiele jest... celów, które można tak zabić. Np. ten grubas król kupców czy jakoś tak, handlarz niewolnikami czy Robert De Sable (czy jakoś tak). Zanim dokona się zabójstwa najczęściej jakiś strażnik mnie zauważa i kill a ukrytego ostrza się nie udaje.

A prawdziwy asasyn faktycznie zabijał w miejscach publicznych, ale gdyby rzuciło się na niego 10 lub więcej strażników, miałby jakieś szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 14:27, Ćpunek01 napisał:

Niewiele jest... celów, które można tak zabić. Np. ten grubas król kupców czy jakoś tak,
handlarz niewolnikami czy Robert De Sable (czy jakoś tak). Zanim dokona się zabójstwa
najczęściej jakiś strażnik mnie zauważa i kill a ukrytego ostrza się nie udaje.


Nie mówię że jesteś "cienki", jednak wszystkie cele można zabić w "cichy" sposób. Wystarczy troszkę rozplanować swoje działanie.

Dnia 18.08.2008 o 14:27, Ćpunek01 napisał:

A prawdziwy asasyn faktycznie zabijał w miejscach publicznych, ale gdyby rzuciło się
na niego 10 lub więcej strażników, miałby jakieś szanse?


Gdyby - nie tak jak w grze - tylko Assassyn miał takie umiejętności (a''la parkour) - Jaki to był by dla niego problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować