Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 22:23, Pitkit napisał:

Właśnie skończyłem grę i mam nurtujące pytanie, czy to jest już koniec?
Otóż jestem w momencie gdzie są te wszystkie symbole z krwi na podłodze i ścianach, i
wyświetliły się już kredyty, no i teraz nie wiem za bardzo co zrobić, myślałem że będzie
jakaś kontynuacja gry w obecnym świecie.


Tak to już koniec, nie można narazie nic nowego zrobić, możesz teraz sobie powtarzać misje za pomocą animusa. Assassin's Creed 2 został już zapowiedziany.

Co do krwii na ścianach i podłodze, to jakbyś miał pytania to polecam przeczytać --> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=120513&n=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:47, dambialko napisał:

Przepraszam, tak ma wyglądac AC 2 czy to jest jakaś parodia. Altair z bronią buaha. I
w dodatku roboty jakieś no ja myślę, że to dla "jaj" zrobili.

http://pl.youtube.com/watch?v=RaQd_ga8cUE&feature=related



Widać tę babke co za jedynkę odpowiadała, sam nie wiem. Trzeba by poczekać co na to Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:59, dominik713 napisał:

Nie,to Metal Gear Solid 4... Po prostu twórcy stworzyli taką modyfikację,a ten filmik
to fotomontaż.


No tak, po obejrzeniu sobie przypominam, to ten filmik, który stworzono na 1 kwietnia, na prima aprilis ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:47, dambialko napisał:

Przepraszam, tak ma wyglądac AC 2 czy to jest jakaś parodia. Altair z bronią buaha. I
w dodatku roboty jakieś no ja myślę, że to dla "jaj" zrobili.

http://pl.youtube.com/watch?v=RaQd_ga8cUE&feature=related


Nie no co ty, ten filmik jest już bardzo stary, widziałem go jeszcze przed premierą AC w polsce. To tak się ubisoftowi nudziło i zrobili filmik łączący MGS4 i Assassin''s Creeda. A ktoś podłapał i wkurza tylko ludzi na youtube nazywając filmik AC 2 . Ale nie zdziwiłbym się gdyby w kolejnej częśći assassin''s creeda gralibyśmy z bronią. Już w pierwszej części słyszeliśmy strzały z broni palnej od assassynów którzy zaatakowali ten budynek gdzie był Animus. Podobno też twórcy też zapowiadali że kolejne części AC będą w różnych okrasach czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 22:34, seles napisał:

> rozumiem że ta gra jest wczytowa ale żeby aż tak xDD
lol najlepszy był fragment z ławką :D


hehe.. mi najbardziej podoba się wogóle to jak idzie przez tłum mijając ludzi w ten specyficzny sposób.. ludzie patrzą na niego jak na pokrzywionego :P

..dobrze że nie użył hidden blade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,ja też bym się nie zdziwił co do tej teraźniejszości... I powiem nawet,że podoba mi się ten pomysł.Sterowanie Desmondem,który również byłby wyposażony w ukryte ostrze... Hmmm.. ;] Oczywiście reszta broni to takie jak M4 itd.... Cóż,wydaje mi się,że tak będzie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:20, Grizzly. napisał:

^^ A jeśli chodzi o parodie to ten koleś poprostu mnie rozwala ---> http://www.youtube.com/watch?v=20QBe43tyVM

rozumiem że ta gra jest wczytowa ale żeby aż tak xDD


Świetny koleś. Też chcialbym mieć taką szatę. Ale by były jaja, jakbym do szkoły poszedł w czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:10, 0HoMicide0 napisał:

> Hej,szukam cracka do tej gry ale nie moge znalesc ;/.Pomozecie?Z gory dzieki

cracka?! i ty jesteś delegatem?

Delegatem?Po pierwsze co ma do tego ranga,po drugie nie delegatem tylko brygadzista po 3 wpisuj adres do sciagniecia jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:07, Darth Moul napisał:

Hej,szukam cracka do tej gry ale nie moge znalesc ;/.Pomozecie?Z gory dzieki


Pewnie. BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:21, Estel00 napisał:

Mam Taki Problem.Minimalna częstotliwość procesora to 1,9 GHz u mnie pisze że mam 2,4
GHz a i tak nie spełniam wymagań.O co chodzi ?

Zapewne dlatego że Twój procesor jest jednordzeniowy. Assassin''s Creed wymaga co najmniej dwóch rdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:33, Marcinos07 napisał:

Zapewne dlatego że Twój procesor jest jednordzeniowy. Assassin''s Creed wymaga co najmniej
dwóch rdzeni.

A guzik prawda. Miałem procesor jednordzeniowy intel celeron 2,00 Ghz i chodziło mi AC bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować