Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Seriale - Quiz

226 postów w tym temacie

Zakładam quiz(a może to zabawa?) o serialach. chodzi o to żeby podać jakieś zdjęcie z serialu a inni zgadują co to za serial. regulamin za sekundę.
pierwsze pytanie:
co to za serial?

20071021194412

20071021194747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto regulamin. Jakby co to zagadka i pytanie to to samo. Nie mogłem znaleźć właściwego slowa. Najważniejsze pytania pogrubie.
-Każde pytanie musi mieć przynajmniej dwa obrazki
-Obrazek musi być fotką z serialu.
-Fotka może przedstawiać jakąś scenę z serialu, jakąś chwile(np. jakiegoś trupa który pojawia się w serialu czy rozmowe dwóch bohaterów), jakiś przedmiot w serialu lub jakiś krajobraz.
-Do pytań można dodać podpowiedz.
-Pytanie zadaje osoba, która odgadła jaki był poprzedni serial.
-Każda dobra odpowiedz ma być potwierdzona. Np.: Czarek.k +1 zadajesz.
-Jeśli padło więcej dobrych odpowiedzi, to następne pytanie zadaje osoba która pierwsza dobrze odpowiedziała.
-Jeśli w ciągu 12 godz. Nikt dobrze nie odpowie na zagatke, zagatka zostaje oddana czyli ktoś inny może ja zadać.
-Jeśli w ciagu 12 godz. Nikt nie zada zagadke, zostaje ona oddana.
-Nie podawać fotek które zostały podane wcześniej.
-W nazwie obrazka ma nie znajdować się nazwa serialu.
-Jeśli zauważycie, że ktoś nie przestrzega najważniejszych zasad, zgłaszajcie do moderatorów!

Kto chce liczyć punkty? Dopuki nikt nie będzie chciał ja bede co miesiąc podliczał je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli jest ktoś nie online ????
jeśli można to zadam.

Banalnie proste

p.s a jeżeli ktoś sie pomyli jak będzie po 12 stronach np: a ktoś niechcąco da ten sam obrazek to co ???

20071023150406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:05, dambialko napisał:

a jeżeli jest ktoś nie online ????
jeśli można to zadam.

Banalnie proste

p.s a jeżeli ktoś sie pomyli jak będzie po 12 stronach np: a ktoś niechcąco da ten sam obrazek
to co ???



spiderman???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest MOJA kolej. Regulamin mówi, że nową zagadkę można zadać wtedy, gdy od potwierdzenia odpowiedzi minie 12 godzin, a osoba, która miała zadać- nie zada.
A skąd wiesz, że byłem offline? Bo byłem NIEWIDOCZNY na GG? N/C
Oto moja zagadka.
;]

20071023152205

20071023152213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, mam do was kilka uwag. Czytać regulamin! To mają być fotki z serialu. Trzeba podać przynajmniej dwa obrazki. A spider man to nie jest serial! Jak zobacze jeszcze raz takie coś to normalnie wyśli do moderatorów. I te punkty za odpowiedzi na pytania niezgodne z regulaminem nie są liczone.
A dla tych co uznawają zagadkę i pytanie za cos innego: napisałem w poście z regulaminem ze to jest to samo bo nie moglem znaleźć wlasciwego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:47, no-to-gramy napisał:

ja bym był za tym aby dawać jakieś wskazówki(takie jak ja na początku zadałem) a nie zdjęcia
z seriali.

Dobra, ja też jestem za. ale ciągle trzeba dodawać dwie fotki. a podpowiedzi to nich bedą jakieś obrazki ktore mogą mieć coś wspulnego z serialem lub jego nazwą(np. jakiś serial o wyscigach to podac obrazek jakiegś samochodu albo jak jest o ludziech z niezwykłymi umjejętnosciami to obrazek z jakimś superbohaterem itp.) Zaraz wyśle formulaż.

A jeśli nadal moje pytanie aktualne, to dodam podpowiedz.

20071030180734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować