Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

40-calowy panel LCD Samsunga o grubości zaledwie 10mm

51 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 15:47, ko?nik napisał:

Grać się na tym nie da, oczywiście do filmów się nadaje.
Ale to, że taki cienki to tylko zbędny bajer.

Absolutnie nie jest on zbędny. Panel LED pobiera zaledwie kilka wat mocy, co dla wielu jest dobrym powodem by zabronić produkcji wyświetlaczy opartych na jarzeniówce ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale niesiesz takie coś do domu i sie złamie, próbujesz przymocować do ściany i sie łamie, nawet go przetrzeć strach... he he :P Ale ładniutki jest trzeba przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:59, Hakis napisał:

no ale niesiesz takie coś do domu i sie złamie, próbujesz przymocować do ściany i sie łamie,
nawet go przetrzeć strach... he he :P Ale ładniutki jest trzeba przyznać...

Dlatego telewizory pakuje się w styropian i tekturę. A poza tym obudowa pewnie jest z jakiegoś trwałego polimeru (oby ;) ). Przetrzeć LCD to zawsze jest strach, bo ekran TN, PVA i pochodnesą równie wrażliwe na nacisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że taki telewizor walniesz siostrze przez głowe i po ekranie. Z kineskopowego boli bardziej a masz pewność że więcej wytrzyma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG jakie to jest cienkie. Przecież to tylko 10mm, czyli 1cm. Przydało by się jeszcze takie jedno zdjęcie z perspektywy bocznej, wtedy można by zobaczyć jak cienkie w rzeczywistości jest to cudeńko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to zwkły bajer, którego cena jest wprost odwrotnie proporcjonalna do jego grubości. Co najwyżej atutem może być niski pobór energii [jeśli jest więcej zalet, to ja o nich nie wiem i przepraszam] i kupowanie jego nie ma sensu (no chyba, że ktoś chce się popisać przed kolegami), dopóki nie stanie się on standartem. Nie problem chyba znaleźć miejsce na LCD-ka. To jest moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować