Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Toto Lotek - losowanie + wielka kasa!

66 postów w tym temacie

Kurcze jutro w Lotku kumulacja wynosi 35 milionów złotych. Nie ma co trza dzisiaj iść do kolektury i skreślić coś albo na hybił trafił.
EDIT: A jednak to dzisiaj jest to losowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia trafiła kiedyś 5, wygrała kilka tysięcy. Rozdała to, nam dała 1000zł. Ja z tego nic nie skorzystałem :( Marzy mi się w przyszłości otworzenie konkursu sms''owego. Załóżmy, że uzbierałbym 2000 000 zł i zamiast wygrywać 1 osoba czy 4 jak to jest w lotto losowałbym 400 osób, które wygrały by po 5000zł. Taki konkurs byłby lepszy od lotto. Odkładał bym też pewną sumę co 2 tygodnie i jak by się uzbierało 20 mln to wtedy bym zrobił losowanie, w którym wygrywało by więcej osób na przykład 4000 osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, ja tam gram tylko jeżeli przewidywana pula przekracza 10 milionów, na mniejszą wygraną szkoda mi kasy (w sensie, że wyślę kupon a i tak nie wygram) ;p Dzisiaj też bym zagrał, ale niedawno zamknęli jedyną kolekturę w mojej miejscowości (była w sklepie, który splajtował) :/ Tak to jest, gdy mieszka się w miejscu, gdzie wrony latają do góry nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:06, Adamzzz napisał:

Ja kiedyś wygrałem na zdrapce aż 5 złotych ;>. Jak dotychczas jest to moja największa
wygrana w Lotto :PP.

A moja 2 zł. xD
Nie ma to jak zbić fortunę w hazardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wam pochwale że dzisiaj pierwszy raz postawiłem w Dużym Lotku(to 35 milionów kusi);) Postawiłem 5 zakładów,czyli wydałem 10zł.2 wziąłem swoje i 3 na chybił trafił.Siostra też pierwszy raz postawiła.

Jak tak każdy będzie stawiał pierwszy raz to nieźle totalizator zbije kasy dzisiaj:/

EDIT-Mówię koledze,że postawiłem w Dużym Lotku bo jest kumulacja 35 milionów.
A on na to:Słuchaj,a dałbyś mi tak z 10 tysięcy jakbyś wygrał bo bym sobie Quada kupił?

I on to tak zupełnie poważnie gadał:)Ale się zacząłem śmiać...:D Biedaczek,nie wie że odlicza się od tego podatek itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm, ja lubię Lotto, bo w mojej pierwszej zdrapce, tj. coś o psach rasowych wygrałem 50 zł. Potem od często 10-20, aż w końcu szczęśliwa passa zniknęła ;/ Mi ojciec mówił, że kiedyś jego brat, tj. mój wujek wygrał coś ok. 4-5 tys bo miał 5 trafionych, a tata najwięcej 150 ;) Znam gościa co wygrał 100tys w Multi, ale się wyprowadził. No, i kiedyś mój sąsiad wygrał w tych TV grach czy jak to tam 5 tys, ale szybko przyszło, szybko poszło, nie wiem dlaczego, ale tak mi sąsiadka powiedziała ;D Ale u mnie cała rodzina puszcza kupony. Przed chwilą babcia O_O dzwoniła i prosiła mnie żebym jej 6 licz podał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha, a ja znam osobę która trafiła 6!!! wygrała kilka milionów, i więcej jej nie widziałem;P tak to jest... to był pracownik w pracy rodziców, znalazł 10zł, kupił kupon i flaszkę, i wygrał! to jest szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej prawdopodobieństwo, ze wygrasz jest raczej znikome.Wczoraj byłem z kumplem na placu wolnosci w Poznaniu i tak patrzeliśmy na tych biednych ludzi, którzy sa tak naiwni bo myślą, ze cos wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profilaktycznie nie gram o te 35 baniek, bo gdybym je samodzielnie drapnął, to bym pewnie od nadmiaru kasy zgłupiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:00, Treant napisał:

Profilaktycznie nie gram o te 35 baniek, bo gdybym je samodzielnie drapnął, to bym pewnie
od nadmiaru kasy zgłupiał.

Pewnie nie tylko zgłupiał. Wisz sąsiedzi, co im 2000 brakuje na cukier, dziwni "znajomi" kręcocy się pod mieszkaniem/bramą... To tylko byłby początek. I dlatego tego wolę wygrać gdzieś od 5 tysiaków do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by niewątpliwie było wygrać taką kasę, ale... człowiekowi by totalnie odwaliło! Słyszałem o młodym studencie, który wygrał (u, zaledwie xD) 8 milionów. I wiecie co zrobił kilka dni później? Powiesił się i popełnił samobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:09, edsonpele napisał:


Najważniejsza jest rozwaga :D Ja bym sobie kupiłco mi by się zachciało, a z tego co zostanie wpłacił nieco na jakieś organizacje charytatywne itp. chyba lapiej żeby te pieniądze komuś pomagały, niż sobie tylko leżały :) Resztę bym wpłacił do banku, i bym miał takie odsetki że bym nigdy do pracy nie musiał chodzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebyś tak zrobił.Bo jak byś wygrał tyle kasy to byś oszalał i tak jak tamten studencina się powiesił(na telefonie ;)Ja bym nie wiedział co z taką kasą zrobić.Może bym jakaś firmę kupił ,a resztę do banku żeby zarabiało na siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz piszesz rzeczywiście jak dziecko... Ja takze bym z takiej kasy wpłacił jakieś 2 miliony na organizacje charytatywne. Trochę bym wydał na "drobne wydatki". A reszta do banku. Wiesz jakie z tego byłyby procenty?! Większe niż byś sam przez rok w najlepszej pracy zarobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że nie wygram bo szans nie mam żadnych.Ale co szkodzi spróbować?Dobre i 3 trafione(16zł też coś:)
Ja bym kupił wiele rzeczy do domu(np.konsole,komp,rower itp.)część wpłacił na coś typu WOŚP itp.,troszkę rozdał sąsiadom,a resztę wpłacił bym do banku bo strach trzymać taką forsę w domu:D Szkoda,że to tylko marzenia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.. ja kiedyś wygrałam tak do 20 zł w zdrapce :P
w losowaniu to najwięcej było 10 zł, lol ;)
Pamiętam jak kiedyś siedząc przed telewizorem i czekając aż miną reklamy, zaczęło się Lotto :D - " i teraz losowanie szczęśliwego numerka " ... siedze, siedze - strzelam na głos ;) " 14 " ... i dzisiejszy Twój szczęśliwy numerek tooo " 14 " .
Ja taki zonk ;)
Następnego dnia sytuacja się powtórzyła ( znowu ten sam nr itd. ). Na trzeci dzień poszłam obstawić - już nie trafiłam :D ;)
Ogólnie to rzadko obstawiam te losowania - jakoś wątpię w taką wygraną :P
( choć trzeba przyznać, że szczęście do kasy jako takie mam, ale to już inna bajka ;) )
btw. korzystniej chyba wychodzą zakłady buchmacherskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować