Zaloguj się, aby obserwować  
cienio

Jaka jest najlepsza gra w jaką graliście

369 postów w tym temacie

Na pierwszym miejscu zdecydowanie Heroes III. Chyba pół życia spędziłem nad tą grą, najpierw sam, potem z kumplami przy chipsach, piwie i klimatycznej muzyczce :) Czasem graliśmy tak całymi weekendami. Ach, te niezapomniane chwile :P
Srebro dostanie u mnie cała seria Gothic, która zabrała mi drugie pół życia (ciekawe tylko kiedy ja spałem?). Prawie idealny RPG, imho pierwsza część znacznie przewyższa nawet idealizowanego przez wielu BG1.
Absolutnie-najlepsza-fabuła-jaką-kiedykolwiek-widziałem-w-jakielkolwiek-grze :), świetny system walki i nienajgorszy rozwój postaci.
Prawie zapomniałbym o Starcrafcie. Jedyna dobra gra (może oprócz Q2), która chodzi na naszych szkolnych komputerach. Swojego czasu bardzo dużo grałem z kumplami na informatyce, po lekcjach, no i oczywiście przez net''a. No może trochę za dużo, bo w końcu mi się przejadł. Ale zabawa i tak była przednia.

Pozdro, cheat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TOP 5 cRPG: 5)The Elder Scrolls III: Morrowind; 4)Fallout 2; 3)Baldur''s Gate II: Cienie Amn; 2)Arcanum: Przypowieśc o Maszynach i Magyi; 1)Planescape: Torment.

TOP 5 RTS: 5)SpellForce: Zakon Świtu; 4)Starcraft; 3)Dragonskard; 2)Warhammer 40.000 - Dawn of War; 1)Original War.

A tak poza tym to: Quake II, Giant: Obywatel Kabuto i Heroes of Might and Magic III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapodam moją listę top 5 :
I.Heroes of Might & Magic III : Restoration of Erathia + Armageddon''s Blade + Shadow of Death(ewentualnie Wake of gods) - pierwsze miejsce dlatego , bo:
1)Często do niej wracam ;)
2)Mam sentyment do serii(Heroes of Might & Magic IV + dodatki skreślam;( )
3)Za wielką grywalność!
4)Masa jednostek i dużo ras/zamków.
5)Najlepsza część serii i dlatego , bo mimo 7 lat(chyba trafiłem:P)ta gra nadal przyciąga!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------
II.The Elder Scrolls III : Morrowind + Tribunal + Bloodmoon - drugie miejsce dlatego , bo:
1)Nie pierwsze:P
2)Za dobrą muzykę:)
3)Za ogromny świat(nie ma porównania do "Buggerfalla" , ale nie ma przynajmiej tyle bugów i świat jest ładny:))
4)Dużo przedmiotów:)
5)Dużo lochów , podziemi
6)Dużo ilość questów
7)Dużo swobody
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------
III.Diablo II + Lord of Destruction - trzecie miejsce dlatego , bo:
1)Klimat!
2)Battlenet:)
3)Duża ilość przedmiotów , bossów , stworków
4)Filmiki !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------
IV.WarCraft III : Reign of Chaos + Frozen Throne - czwarte miejsce dlatego , bo:
1)Dużo jednostek , budynków
2)Bohaterowie
3)Filmiki :)
4)Battlenet
V.Unral Tournament 2004 - piąte miejsce dlatego , bo:
1)Fajne headshoty:)
2)Tryb assault
3)Niezłe bronie
4)Duża ilość map i przeciwników
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------
To by było na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CAŁA saga Heroesów. Od jedynki, aż na razie do czwórki, chociaż pewnie piątkę w to wliczę. :)
A poza tym... dużo gier było fajnych, ale nie aż tak chyba, żeby nadać im nazwę najlepszej. No może jeszcze Might&Magic od VI do VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować