Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - walkę o finał czas zacząć!

89 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 11:06, witkab napisał:

Mario Mario Mario!!! Najlepsza gra na Pegasusa :)


Ech... Pegasus. Czy ktoś w tym kraju zdaje sobie w ogóle sprawę, że ta konsola do gier do nic innego jak klon NESa? I z tego co kojarzę, to legalnie na niego gier nie było. Wszystko co dało (i czasem nadal daje) się kupić na targowiskach to pochodzące z Rosji pirackie kartridże, przerabiane z NTSC na PAL. W owych czasach nikt za to nie ścigał, bo ustawa o ochronie praw autorskich nie istniała. A dziś nikomu nie chce się tym zajmować, bo istnieją zdecydowanie grubsze sprawy.

Mario pochodzi od Nintendo a nie z Pegasusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja protestuję ;). Te pary są dobrane tendencyjnie ;) - przy jakimkolwiek innym układzie w finale spotkaliby się pewnie Mario i Lar(w)a, a tak - któreś musi odpaść (i finał będzie przez to mało ekscytujący ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa! Sam Fisher odpadł! Komuna wróciła!!! :)
Pozostaje mi zagłosowac na rywala z którym przegrał, tj. Mario... :)
A drugi głos oddałem na Princa, ponieważ mój kumpel go uwielbia, a nie jest zarejestrowany na gram.pl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, moi faworyci odpadli już w poprzednich rundach :(
Cóż, w tej edycji zagłosowałem na Larę Croft - jakoś nigdy nie lubiłem Mario i nie pojmowałem jego fenomenu. W drugim pojedynku stanowczo zagłosowałem na Gordona Freemana - jakoś bardziej lubię Half-Life od PoP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszło...
Mario i Gordon :)
Jakoś nie przepadam za Larą, za głośno o niej zawsze. A Freeman jakiś taki tajemniczy, cichy na uboczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlip!! co za rozterka, Książę czy Gordon?? kogo wybrać, jak ja lubię ich obu?! Trudno, niech będzie Prince, pokazał już że umie obchodzić się z silnymi kobietami, a takiego trzeba żeby Larę w finale pokonać... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować