Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa tygodnie z Wiedźminem - dzień drugi

52 postów w tym temacie

Hakken

Wczoraj mogliście się zapoznać ze światem Wiedźmina, dziś nadszedł czas by opowiedzieć wam o książkach. Oczywiście na pierwszy ogień pójdą opowiadania. Przede wszystkim dlatego, że historie w nich zawarte są chronologicznie pierwsze a poza tym wielu uważa je za najlepsze z utworów Andrzeja Sapkowskiego.

Przeczytaj cały tekst "Dwa tygodnie z Wiedźminem - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry tekst, idealnie opisujący oba zbiory opowiadań. Czytałem je wielokrotnie i po lekturze tego artykułu mam ochotę ponownie wrócić do wiedźmińskich opowiadań :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:10, DK. napisał:

Jak ja nienawidze Wiedźmina. Jeszcze dwa tygodnie męki... a czemu nie tydzień jak inne gry...


Po pierwsze nikt cię nie zmusza byś to czytał..
Po drugie skoro tak bardzo tego nienawidzisz po co tu wchodzisz? Przecież możesz po prostu zignorować tego newsa jak inne które cię nieciekawą i czytać to co chcesz:) Ja nie mam w zwyczaju czytać tego co nie lubie:)
Dwa tygodnie męki? Piszesz tak jakby cię zmuszano do czytania tego, a możesz po prostu przejść dalej.. Mówiąc krótko marudzisz na "siłę":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:57, Sephirath napisał:

Lubię Sagę. Ale stanowczo wolę opowiadania. Bo Saga się absolutnie nie tak kończy jak powinna
:)


Artykuł ciekawy nawet dla kogoś kto przeczytal po 4 razy calego wiedźmina 9wcale sie nie chwale :) A do mnie wiedźmin jeszcze nie dotarł buu :( No wiedźmin bardzo orginalnie się kończy...i to jest właśnie swietne...to nie jest jakis banalne zakończenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:57, Sephirath napisał:

Lubię Sagę. Ale stanowczo wolę opowiadania. Bo Saga się absolutnie nie tak kończy jak powinna
:)


Kończy się właśnie idealnie ;) Za to ją kocham, bo [SPOILER] brak tam jednoznacznego happy-endu. [KONIEC SPOILERA] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować