Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

The Wheelman - kolejna gra Vin Diesl'a!

61 postów w tym temacie

Oczywiście tytułu nie bierzcie zbyt dosłownie. Oczywiście chodzi o grę, która jest tworzona przez studio Von Diesl''a przy współpracy z MTV (które niedawno zapowiedziało, że wkracza do branży gier komputerowych). Właściwie to to samo. Przejdźmy do rzeczy, a mianowicie kilku szczegółów, które już ujawniono. Wstępny budżet gry nie jest ''''byle jaki'''', bo wynosi ponad 45 milionów złotych (dla porównania, jak z resztą każdy wie, polska superprodukcja - Wiedźmin kosztowała 20mln). W praktyce jednak wiemy, że to pieniądze nie są najważniejsze. Może przypomnę, iż Driver 3 (inaczej Drv3er) kosztował studio Reflections Interactive 60 milionów. Gra nie dostała bodajże ani jednej dobrej oceny, to ona była przyczyną poważnych problemów Atari w wyniku których niemal zbankrutowało. Teraz kilka konkretów na temat tej produkcji. Gra powstanie na wciąż pięknym silniku graficznym Unreal 3. Bohaterem gry będzie sam Vin Diesel z użyczonym głosem, a postać będzie nienagannie go przypominała. Jeździć najprawdopodobniej przyjdzie nam po włoskich ulicach, wg nieoficjalnych informacji będzie także możliwość wyjścia z auta. Pisze i piszę, a wciąż nie wspomniałem o czym będzie ta gra. No właśnie, o czym? Ucieczka przed policja, przewożenie mafiozów, a może wyścigi... Sam nie wiem, ale poniżej możecie przeczytać to co powiedział wydawca tej pozycji, kiedy spytaną, dlaczego premiera została opóźniona (o tym później): „Gra została opóźniona aby dać naszemu zespołowi deweloperów więcej czasu na zamienienie najlepszej gry o pościgach samochodowych w coś, co według naszych oczekiwań będzie tytułem pierwszej klasy”. Wszystko wskazuje na to, że zapowiada nam się następca Drivera. Pozostał jeszcze jeden dylemat, czy w takiej grze mogą być licencjonowane pojazdy? Oczywiście, kiedy dysponuje sie grubym portfelem i dobrym stosunkiem z określonymi formami. Pierwsze Vin Diesel ma na pewno, drugie... niewiadomo. Wg screenów i szkiców, które znajdują się poniżej większość stwierdziła, że odpycha ich brak licencji na samochody. Czy aby na pewno nie ma? Przyjrzyjcie się im, na niektórych wyraźnie widać, że są loga. Inne ich nie maja, bo są tak jakby zakryte, może nieukończone. Mimo to zapowiada sie nam porządna gra, kto wie, może nawet powtórzy sukces Riddicka (w co jednak wątpię).
Dla zainteresowanych, o ile jeszcze nie wiedzą, w przyszłym roku ukaże sie film pod takim samym tytułem. Premiera gry i filmu odbędzie sie w 2008 roku, ta pierwsza konkretniej w pierwszej połowie
Co do poniższych screenów. Może i nie powalają, ale może coś z tego być ;)

20071023181810

20071023181906

20071023181926

20071023181942

20071023182256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:27, jaki of blade napisał:

Ciekawie sie zapowiada, nienajgorsza grafika. A i na rysunku widać Smarta, więc chyba licencje
będą.

W Xpand Rally jechałem Fordem Focusem, ale nie miał licencji (przypominał go tylko wygladem). Ten też moze być kopią... akurat logo zostało zasłonięte, choc i tak uważam, że licencjonowane bryki będą. Skoro nie ma absurdalnych zniszczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na E3 pojawiły się trailery z Wheelmana:

http://pl.youtube.com/watch?v=2UjXpBmyg20

http://pl.youtube.com/watch?v=FVwszCj79eQ

Gra zapowiada się na bardzo dobre i do tego szybkie i emocjonujące wyścigi z policją. Kraksy wyglądają bardzo efektownie i dynamicznie. Wheelman na pewno będzie lepszą grą niż dwie poprzednie części Drivera , a kto wie może zagrozi też GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam moją zapowiedź z zinu Świat Gier, trochę błędów jest, bo poprawną wersję gdzieś zapodziałem, ale sądzę, że warto obejrzeć.

The Wheelman
PS3, X360, PC - 2009

The Wheelman to gra, która co prawda nie jest ekranizacją filmu "Transporter" to jednak bardzo go przypomina. W grze główną rolę odgrywa Vin Diesel, który zjawia się w słonecznej Hiszpanii a dokładniej w Barcelonie. Gdyby nie Diesel zapewne wiele osób podeszło by do tego z rezerwą możliwe, że z racji dużo podobieństwa do wcześniej wymienionego filmu. Jednak bądź, co bądź Diesel w świecie gier jest obdarzony sporym szacunkiem, bo to przecież on jest pomysłodawcą gry „Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay”. Kredyt zaufania, którym dzięki temu osiągnięciu zyskał od graczy aktor na pewno nie pozwala z obojętnością patrzeć na jego najświeższy pomysł. Co do podobizny do Transportera to wystarczy obejrzeć trailer by przekonać się, że w "Kolarzu", bo w tłumaczeniu na polski tak maluje się tytuł gry, że w grze będziemy mieli do czynią z pracą szofer, który dokonuje cudów na drogach podczas jazdy swoim samochodem i nie tylko. W grze będziemy musieli pracować jako szofer dla bandytów obrabiających w danym momencie bank czy też będziemy musieli popisać się swoimi umiejętnościami podczas przejazdu z punktu A do B. Teraz mamy dobry przykład, że The Wheelman i Transporter są do siebie bardzo podobnie pod względem efektów jezdnych itd. Oczywiście gra nie ogranicza się do samego siedzenia w samochodzie i jazdy jednak będzie ona głównym elementem gry jak zapewniają sami twórcy. Jak podkreślają autorzy zaczepili się o wiele filmów na czele z wymienionym Transporterem, ale również "Bullit", "Znikający punkty" i inne podobne filmy. Świadczy to o tym, że panowie z Midway mają w zamiarze stworzyć najlepszą grę jaka powstała na temat miejskim pościgów i ucieczek. Głównym celem jest widowiskowość gry, która ma być jak z dobrego filmy akcji. Wypada mieć nadzieję, że nie będzie się to ograniczać tylko do przerywników filmowych, ale również, że podczas samej gry będziemy mogli tego uświadczyć. Taki mogą sprawiać materiały z gry, które póki co gracze mogli zobaczyć, zawarta na nich jest nawet jazda po centrum handlowym także może być bardzo ciekawie. Autorzy chcą wprowadzić ciekawy tryb walk samochodowych, w których to jednym ruchem będziemy mogli posłać ścigający nasz wóz na betonową ścianę, lub wysłać w powietrze. Póki co oprawa graficzna prezentuje się bardzo przyzwoicie i patrząc na to, że do premiery jeszcze bardzo dużo czasu możemy spodziewać się bardzo dobrej gry pod względem grafiki jeżeli twórcy nadal będą nad nią pracować. Zapewne i dźwięk na złym poziomie stać nie będzie ba nawet nie powinien, bo dobre ucieczki powinny przebiegać w rytm dobrej muzyki. Kolejny wielki plus to sam Vin Diesel, dodatkowo mają zostać jeszcze wprowadzone różne dodatki, które mają wpłynąć na rozgrywkę. Gra zapowiada się przyzwoicie i wypada tylko trzymać kciuki, że nie okaże się to kolejne oklepane dzieło lecz gra, która będziemy mogli się zachwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslę ze będzie ale to nie jest potwierdzona informacja tylko moje prywatne przypuszczenie.Jesli gra będzie tak dobra jak Riddick to tylko biec do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem, dzięki uprzejmości firmy Kolporter, która jako jedyna chyba w tym kraju z sieci salonów multimedialnych ma tę grę na półkach w dniu premiery. A inne sklepy? Cóż - Empikowi, Saturnowi, Avansom i innym Media Marktom gruby, murzyński ch*j w dupę (będą mieli "za tydzień... lub dwa'''') - sytuacja identyczna jak z Project Origin - olali sprawę, po mają zarobić na klientach?
Wspomniany penis należy się w PODWÓJNEJ dawce zwłaszcza Empikowi, który twierdzi, że premiera będzie 3 kwietnia. HA HA HA - kretyni...

Niestety, nie wiem kto tłoczył płytki do Wheelmana, ale spieprzył sprawę. Autolauncher wiesza się i blokuje napęd, w ogóle nie przystępując do instalacji (napęd mam sprawny, inne "normalne" płyty chodzą). Tak samo z próbą bezpośredniego uruchomienia setup. :/ Dobrze że Clone CD czyta płytkę, zainstaluję z obrazu. Potem powiem, jak z wrażeniami. Tigon nie spieprza sprawy - The Darkness i Chronicles of Riddick to bardzo fajne, choć niedocenione tytuły. Ale nie trzeba mieć fejma, by być dobrym. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ujrzałem pierwszy raz wheelmana na żywo (... niestety tylko pudełko w sklepie na półce) Niewiedziałem nawet, że ma aż takie wymagania - min. 2gb ram na windowsie XP, natomiast na Viście 3 gb ram - chyba nie ma gry która ma większe wymagania. Ogółem to fajne cienkie (dawniej normalne) pudełko dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 19:28, crash807 napisał:



Nie, nic nie ma wyższych wymagań niż gTA IV ;P
A jakie wymagania ma w ogóle Wheelman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 19:36, Ecko09 napisał:

>

Nie, nic nie ma wyższych wymagań niż gTA IV ;P
A jakie wymagania ma w ogóle Wheelman?



Czyli nie wiesz jakie wymagania ma wheelman ale wiesz, że ma niższe od GTA IV ?! Wymagania wheelmana to:

* System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows Vista
* CPU Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz lub lepszy (2.4 GHz dla Windows Vista)
* 2 GB pamięci RAM (3 GB dla Windows Vista)
* Karta graficzna: 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c lub 10.0, wspierającą technologię Pixel Shader 3.0 (nVidia Geforce 7800 lub lepsza, ATI X1800 XT lub lepsza; zalecana karta 512 MB nVidia Geforce 7900 GT lub lepsza, ATI Radeon x1950 lub lepsza)
* Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c lub 10.0 (zalecana karta z dźwiękiem 5.1)
* Napęd DVD-ROM
* 15 GB wolnego miejsca na dysku

GTA IV wymaga 1gb ram a na vistę 1,5gb a wheelman na XP wymaga więcej niż GTA na Vistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crash807 - weź odpal sobie tę grę, a nie narzekaj.:P Wheelman chodzi bardzo ładnie. I nie, nie tylko u mnie. :P

Powiem tak:
Giera jest MEGA widowiskowa. Mimo że ma mnóstwo elementów typowo arcade''owych (misje poboczne), a scenariusz jest lekko rozmyty - chce się w nią grać. Jak dla mnie - zręcznościowy wypas z fajerwerkami graficznymi. Owszem, czasem trafi się bug albo dwa, ale gra jest jedną z lepszych tego kwartału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 19:58, sebastiano444 napisał:

Czy można wychodzić z samochodu bo słyszałem że w tylko niektórych misjach


Można,można :) Na gameplay''ach widziałem że Vin wysiadł z fury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 20:00, NecroVisioneR napisał:

> Czy można wychodzić z samochodu bo słyszałem że w tylko niektórych misjach

Można,można :) Na gameplay''ach widziałem że Vin wysiadł z fury :)

To może była misja na gameplayu nie dowiesz się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować