Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

The Wheelman - kolejna gra Vin Diesl'a!

61 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 12:12, St1m napisał:

> Dzieki za ostrzeżenie :) W takmi razie na 100% kupuje zamiast tego Riddicka...
Nowy Riddick jest na 100% lepszy od tego badziewia. Dawno już nie grałem w taki szajs.


A miałem zakupić ten tytuł, ale po wypowiedziach większości wnioskuję, że ta gra to niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 07:56, sebastiano444 napisał:

Szkoda że "The Wheelman" nie jest po polsku :(


Przecież będzie po polsku. Ale to i tak bez znaczenia, pl czy eng, w takie gry nie opłaca się grać, marnować kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 09:37, Ecko09 napisał:

> Szkoda że "The Wheelman" nie jest po polsku :(

Przecież będzie po polsku. Ale to i tak bez znaczenia, pl czy eng, w takie gry nie opłaca
się grać, marnować kasy...


A kiedy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2009 o 09:42, sebastiano444 napisał:

A kiedy ???


Jezeli chodzi o wersje PC: Juz jest! Sprzedaz gry zacznela sie 27 Marca. Sprzedaz byl od CD Projekt, ktory tez sprzeda gre polonizowanow!

Wersja na Konsole: Nie!I nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 11:20, St1m napisał:

Ta gra to nieziemski szajs, nie dość że często wpadam pod tekstury, to gra samą swoją
zawartością nie bardzo szokuje. Dawno w takie gówno nie grałem, model jazdy to jakaś
porażka, z przestrzelonymi wszystkimi oponami dalej normalnie idzie kręcić bączki, i
latać 200km/h. Nie kupujcie tego gówna, to jest Driv3r z lepszą grafiką.

To morze jest Driv3r z tą lepszą grafą ale po GamePlejach uwarzam że jest to dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2009 o 19:42, sebastiano444 napisał:

To morze jest Driv3r z tą lepszą grafą ale po GamePlejach uwarzam że jest to dobra gra.

To jest taki sam badziew jak Driv3r, a jak dla mnie, to może i nawet gorszy.

A poza tym pisze się "może" a nie "morze", i "uważam" a nie "uwarzam"... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że The Wheelman jest słąbo zoptymalizowany,np. jak jadę ze sporą prędkością fps''y spadają co doprowadza do zacinki,niestety zmian nie mogę robić[tylko rozdziałke można zmienić :(] A wyszedł do tej gry jakiś patch albo wiecie gdzie można zmienić ustawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 08:34, St1m napisał:


> To morze jest Driv3r z tą lepszą grafą ale po GamePlejach uwarzam że jest to dobra
gra.
To jest taki sam badziew jak Driv3r, a jak dla mnie, to może i nawet gorszy.

A poza tym pisze się "może" a nie "morze", i "uważam" a nie "uwarzam"... -.-


Hej hej, odczepić się proszę od Driv3r;) Ta gra naprawdę była i jest fajna i mimo negatywnej opinii sporej części graczy, ja grałem w nią z zapałem. Ah ten piękne kolizje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - instaluję wheelmana i gdy go włączam gra chodzi jakbym ja pływał w kisielu. Nawet filmiki z logiem studia itp. mielą się niemiłosiernie. W menu to samo, w samej rozgrywce również. :/
Mam dużo lepszy komputer niż jest wymagane. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darth_16, mam ten sam problem, i to z dwoma grami kupionymi jednego dnia - z wheelmanem i blacksitem. ale widze ze nikt nie wie co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem tą gre w topseller ale gdy wybieram nową gre komp się zawiesza jest tylko jakiś obrazek i leci muzyka.Wie ktoś jak naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 10:38, darth_16 napisał:

Mam problem - instaluję wheelmana i gdy go włączam gra chodzi jakbym ja pływał w kisielu.
Nawet filmiki z logiem studia itp. mielą się niemiłosiernie. W menu to samo, w samej
rozgrywce również. :/
Mam dużo lepszy komputer niż jest wymagane. Czy ktoś może mi pomóc?


Spróbuj zmienić plik wsadowy wheelmana w folderze binaries na fear.exe albo ut3.exe. U mnie pomogło. Czytałem gdzieś na jakimś zagranicznym forum. W Mass Effect też mi to pomogło. Gra łapie 60FPS a przed łapala ledwo 26. Wiem że brzmi to dziwnie ale sam byłem niedowiarkiem aż tak zrobiłem i gra zaczęła normalnie płynnie chodzić. Zaznaczam że tyczy się to kart nvidii. Jeśli masz ATI spróbuj ale nie gwarantuje sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 15:03, Danio237 napisał:

Jak jest w tym Wheelmanie z optymalizacją? Pójdzie na nieco słabszych konfiguracjach?


Kiepsko to widze,u mnie na mocnym kompie potrafi się nieźle zachaczyć,ale mozliwe że wyszedł jakis patch ale kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 17:41, necron1501 napisał:

Mam pytanie jak przejść misję w której

Spoiler

miguel jest podpięty do bomby??? Ja jadę zawsze
wybucha.


Z tego co pamiętam to po prostu trzeba jak najszybciej dojechać do wyznaczonego na mapie punktu i tyle. Jeśli nie zdążysz - bum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować