Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - bardzo pozytywne opinie zagranicznych mediów!

171 postów w tym temacie

CD Projekt

Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, zarówno w polskiej jak i w zagranicznej prasie i serwisach internetowych ukazało się bardzo wiele artykułów poświęconych Wiedźminowi. Wśród zapowiedzi zdecydowanie przeważa zainteresowanie i pochlebne oceny wczesnej wersji gry.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - bardzo pozytywne opinie zagranicznych mediów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że tyle dobrego o nim mówią, szczególnie niemcy (coś o RPG w końcu wiedzą :))
Tylko to info "Gra Wiedźmin ukaże się już 26 października, w cenie 99,90 PLN." - nie ma w polsce osoby która by tego nie wiedziała, a tym bardziej na tej stronie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że dostały dobre oceny - ale nie piszecie ile.
Piszecie, że znacząco wzrosła liczba odwiedzin - ale też nie podajecie ile.
Wstydzicie się? Bo jeżeli faktycznie jest tak jak mówicie, to skoro się już chwalicie to powiedzcie wszystko, bo równie dobrze dobra ocena dla was to może być 2/10, a znaczący wzrost odwiedzin z 5 na 20 odsłon dziennie. A to wygląda chwaleniem się na siłę czymś czego nie ma, byle tylko się chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzis miły Pan kurier przyniósł Wiedźmina do domu.

Moja ocena 10/10 - od razu akcja w grubej rury rusza i trzyma za gardło.

Na minus naprawdę spore wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo wreszcie jakieś komentarze zagraniczne, a nie tylko chwalenie się grą przez producentów.
Co do samych komentarzy
"Wiedźmin to doskonałe RPG, nadające na tych samych falach co Oblivion, czy Fable"

Co prawda w Fable nie grałem ale wiem, że zdania co do tej gry są podzielone, mianowicie wielki hit i wielki zawód, a jeśli idzie o Obliviona to całkiem fajna gierka (chyba z mniejszymi wymaganiami niż Wiedźmin, ale za to lepszą grafiką - to są dopiero cuda) z tym, że po kilkunastu godzinach mi się znudziła - a właściwie główny wątek mnie znudził do takiego stopnia, że odstawiłem ją na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj zawiodłem się na Masterlinku... 18:46 "Przesyłka wraca do sortowni" A awizo ani telefonu nie było :/ A wszystko pewnie przez jakiegoś obiboka któremu nie chciało się już dzisiaj dostarczać paczki. DPD rlz (><)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gierka dobra to znaczy, że znacie się na robieniu tego, ale żeby zchrzantolić wysyłkę? To paranoja, ja gierek robić nie potrafię, a z wysyłaniem paczek problemów nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować