Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - bardzo pozytywne opinie zagranicznych mediów!

171 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 19:06, gnysek napisał:

Piszecie, że dostały dobre oceny - ale nie piszecie ile.

Dwa francuskie magazyny już dały 9/10.

Dnia 23.10.2007 o 19:06, gnysek napisał:

Piszecie, że znacząco wzrosła liczba odwiedzin - ale też nie podajecie ile.

A czy to ważne? Jak zawsze dla marudzących będzie za mało?

Dnia 23.10.2007 o 19:06, gnysek napisał:

Wstydzicie się?

Czego? Ta gra jest skazana na sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:04, hellgate napisał:

taa, uczciwy człowiek musi czekać do piątku, a giera już jest na warezach :/

co do warezów i innych pochodnych, jak wypowiadali się na temat zabezpieczeń to powiedzieli że jak za 2 tygodnie będą GRYWALNE piraty Wieśka to będzie dobrze, a to co jest to najczęściej jakieś niedorobione, przemycone wersje beta :) więc nie martw się uczciwością, w szczególności, gdyż ludzie z oryginałami mają problemy, a ci z piratami nie mogą skorzystać z dokładnej pomocy technicznej,
Pozdrawiam kindziukxxx, nie mogący grać w kupione EK z powodu za słabego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się wszystko zapowiada. Ale jak będzie po premierze? Im więcej pozytywnych ocen przed premierą tym większe oczekiwania graczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyslenia po krotkim obcowaniu z gra: Grafa slaba, a wymagania kosmiczne. Po prostu grafika wyglada duzo lepiej na screenach niz w grze, a zazwyczaj jest odwrotnie. Animacja ruchu Geralta szczegolnie mi sie nie podoba. Jest dretwa, a czasami w ogole jej nie ma i wiedzmin slizga sie niczym postac w Diablo 2 ver 1.0 (nie, nie zrobilbym bym tego lepiej, ale nie jestem programisto tylko recenzentem)

Glosy aktorow tez nie takie super, szczegolnie Triss strasznie sztuczna.

Tryby kamery tez takie jakies nijakie. Najlepiej gra wyglada w izmoetrycznym z daleka i gra sie wtedy najwygodniej, ale swobodne obracanie kamery wokol Geralata duzo za wolne nawet na najwiekszej czulosci. Mam nadzieje, ze patch zmieni cos w tej kwestii.

Grywalnosc jednak dosc wysoka. Przynajmniej poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:25, Magadragon napisał:

Mam pytanie bo mi na emaila nie odpowiedzieli. Których elementów będzie dokładnie brakować
w Edycji Kolekcjonerskiej ??


jest tylko gra i inne plyty, instrukcja, poradnik i koszulka. Cala reszte dosla potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:25, Magadragon napisał:

Mam pytanie bo mi na emaila nie odpowiedzieli. Których elementów będzie dokładnie brakować
w Edycji Kolekcjonerskiej ??


Dobre pytanie. Sam będę musiał wysłać maila z zapytaniem. Ja z elementów EK dostałem koszulkę, a z elementów podstawowych NIE dostałem mapy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dostać od kuriera swój standardowy egzemplarz Wiedźmina, ale nie było nikogo w domu, kto mógłby odebrać przesyłkę. Natomiast jutro gry nie dostanę, bo kurier poinformował mnie, że zleceniodawca kazał wstrzymać wszystkie zlecenia.

Mógłby ktoś mi to wyjaśnić? Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Wiedźmina, dostałem Wiedźmina, nie pogram sobie w Wiedźmina... Przy próbie odpalenia wywala komunikat, żebym włożył oryginalną płytę do napędu... Wie ktoś czemu? Bo mnie zaraz szlag trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować