Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - bardzo pozytywne opinie zagranicznych mediów!

171 postów w tym temacie

Kiedys rozwiazaniem problemu z haslem " wloz oryginalana plyte" bylo odinstalowanie wszelkich wirtualnych napedow i niektore programy emulujace to powodowaly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin to doskonałe RPG, nadające na tych samych falach co Oblivion, czy Fable" - napisało brytyjskie czasopismo PC Zone.
Ekhm... By było dobrze, gdyby to było jak Baldurs Gate lub Planet Torment. A Oblivion i Fable były akurat hitowe, jednak nie epickie. ;P

Ale tam, i tak czy siak Wiedźmin jest imho świetną grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Mam pytanie czy do EK będzie dołączony plakat gdyż po tym jak występowały problemy z serwerem podczas pierwszej listy z zamówieniem na tę edycję ktoś z gram napisał, że w ramach rekompensaty do każdej gry dorzucą plakat. Pamięta ktoś coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 godzinnej rozgrywce :D. Gra naprawde mnie oczarowała. Na max detalach wygląda bardzo ładnie - athlon 64 x2 4400@2800, 2 gb ram gf 7600 GT@. Fabuła zapowiada się całkiem interesująco. Walka widowiskowa i dynamiczna. Dźwięk, głosy postaci są super extra ;]. Natknąłem się na kilka błedów - dokładnie 3, ale myśle, że patch z 26 października to zmieni. Gdybym miał oceniać : grafika 9+/10, dźwiek 10/10, grywalność 10/10. Ogólna 10-/10. Polecam! Idę grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia, gry na razie jednak nie kupie, musze zobaczyć na recki, teraz najbardziej czekam na Gearsy PC. Poza tym teraz wychodzi naprawde dużo dobrych gier, będe się musiał zaopatrzyć w Phantom Hourglass na DS. BTW, grał ktoś może w najnowszą Zeldę? Jakieś wrażenia ogólne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, tylko dlaczego tak ogólnie :P ? Moglibyście podać dokładnie ile, a nie po prostu "wzrosło" xP.
No, ale zapowiada się świetnie, a moja EK już wysłana, mam nadzieję, że jutro sobie pogram : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to będę psioczył. Gra po prostu mnie odpycha... Po pierwsze - na sprzęcie na którym bez kłopotów większych mogłem pograć w UT3, Wiedźmin nie chce płynnie działać w najniższych detalach... Athlon64 6000+ (dwurdzeń), 2 Gb RAM, GeForce 6800 256 MB. I co? I gra się tnie, zwalnia, pojawiają się błędy w grafice, dźwięk przerywa... Z żadną inną grą nie mam takich problemów, a stareńki Painkiller już wygląda lepiej od Wiedźmina... Ale żeby nie było że czepiam się tylko technikaliów - początek gry moim zdaniem sztywny i zrobiony na siłę. Zero dynamiki, dialogi sztywne jak w klasycznym przedstawieniu teatralnym, a walka - tragiczna, by nie rzec - żenująca... System sprawdzał się w Fable, ale - to jest Wiedźmin, szermierz który stanowi jedność z mieczem. Gdzie w animacjach walki widać tą finezję "mistrzów szermierki" zaproszonych do prac nad grą, ja nie wiem... Ja widzę tylko niesamowicie sztucznie animowane kukły machające bronią w niezbyt interesujący sposób... Mógłbym jeszcze długo wymieniać: tragiczną animację rozmów, koszmarny interfejs (moim zdaniem brzydszy i mniej funkcjonalny od tego z Planescape Torment, a tamten jak wiecie był wybitnie obrzydliwy), do szczętu moim zdaniem skopane animowane wstawki czy po prostu zerową grywalność... Wiedźmin mnie zawiódł i wątpię czy jakikolwiek patch może to naprawić... Oceny nie wystawię, bo nie mam czego jeszcze oceniać - zmuszę się i pogram dłużej... Może znajdę cokolwiek w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poprostu podziękuje CDP i CDP Red za stworzenie wreście pierwszej dużej polskiej produkcji która nie zosatnie nie doceniona dla miłośników fantasy perełka dla fanów rpg perełka ostatni raz tak mnie przykół do monitora pierwszy baldur.Jeszce raz ogromne brawo za naprawde cieżką pracę oby więcej tytułów z waszej staji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... Szczerze wierzę w to, że Wiedźmin będzie dobrą (może nawet bardzo) grą... ale po prostu NIE MA SZANS na dorównanie Tormentowi czy BG! Te gry to absolutne legendy i nie wiem czy w ogóle jakakolwiek gra kiedyś im dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, jest :) jak na razie ok aczkolwiek grafika do wymiany :) 1,5 GB ramu, athlon 3200+, radek x1300 pro 256 MB...i niestety wszystko na minimum...trzeba wymienić!!!wrażenia pozytywne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować