Gregario

Grupa gram.pl w STEAM

1730 postów w tym temacie

Czy ma któś może "guest passy" do killing floor ? Jeśli tak to bardzo bym prosił o wysłanie. Chyba ze to jakoś inaczej działa bo nieweim dokładnie o co z tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 18:45, gogiell napisał:

Wole musztarde :C

Weź, musztarda smakuje dużo gorzej od Majonezu, Majonez dodaje się do wszelkich sałatek, miksów, potraw... a musztarda? Musztarda może zaistnieć tylko na grillu i to w lato!1one one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 18:51, Kirabaxior napisał:

> Wole musztarde :C
Weź, musztarda smakuje dużo gorzej od Majonezu, Majonez dodaje się do wszelkich sałatek,
miksów, potraw... a musztarda? Musztarda może zaistnieć tylko na grillu i to w lato!1one
one


Majonez... no smakuje jak majonez! Dlatego wole musztardy, szczególnie Kamisu (pozdrawiam Rosyjską i Bawarską!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 19:01, gogiell napisał:

Majonez... no smakuje jak majonez! Dlatego wole musztardy, szczególnie Kamisu (pozdrawiam
Rosyjską i Bawarską!) :D

You scotish scump!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie wysłane :)

Kirabaxior
myślałem że chcąc rozkręcić temat miałeś na myśli coś pasującego to jego nazwy bo na takie pogawędki to sobie na czacie jakimś możesz urządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce mnie dodać do znajomych to wszystkie invite przyjmę.
Niech mnie też ktoś doda do grupy gram. pl:O plz
http://steamcommunity.com/id/InTheEnd

btw Mam mały problem z inną grupą. Nie mogę z niej wyjść bo "This group has been administratively disabled.
". Co mam związku z tym zrobić? Napisać do pomocy technicznej?

Eidt. Co zrobić aby strony, które otwiera steam były otwierane w mozilli a nie IE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie wysłane :)

Dnia 01.01.2010 o 14:37, In_The_End napisał:

btw Mam mały problem z inną grupą. Nie mogę z niej wyjść bo "This group has been administratively
disabled.

nie mam pojęcia bo wydawało mi się że zawsze można opuścic jakąś grupę klikając na odpowiedni przycisk w panelu kontrolnym swojego profilu

Dnia 01.01.2010 o 14:37, In_The_End napisał:

Eidt. Co zrobić aby strony, które otwiera steam były otwierane w mozilli a nie IE?

chyba się nie da bo steam jest silnie powiązany z IE czy nawet trochę na nim bazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się