Gregario

Grupa gram.pl w STEAM

1730 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 18:53, Renzov napisał:

Bynajmniej, ale sądziłem że chwilowo i tak nic się w tym temacie nie zmieni i stwierdziłem,
że jeśli większości osób pasuje taki układ, to ok. Poza tym, miałem dość męczący tydzień
i miałem stosunkowo mało czasu żeby zajrzeć do wszystkich interesujących mnie wątków
i skrobnąć jakąś konstruktywną odpowiedź.

spoko :) po prostu zaczynałem się martwić że kolejna podobna dyskusja równie szybko się skończyła co zaczęła. sam temat wraca jak bumerang.

Dnia 13.05.2011 o 18:53, Renzov napisał:

Dla mnie ważna jest selekcja. I to się najbardziej liczy. Obecna sytuacja moim zdaniem
(...)

chcę zwrócić uwagę na to że jak sam piszesz chcesz aby w tej kwestii wypowiedziała się większa grupa członków a to właśnie niska aktywność jest największym problemem grupy. jakby użytkownicy się trochę udzielali to nie byłoby sprawy. a czy widzisz choćby w tym temacie jakieś dyskusje czy rozmowy? raczej nie. zresztą można zrobić eksperyment i poprosić ładnie przez zrobienie ogłoszenia na steamie o zabranie głosu w temacie. tłumów raczej bym się nie spodziewał ale może parę osób wpadnie (w grupie jest 306 osób).

Ichibanboshi-kun
zaproszenie wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się