Gregario

Grupa gram.pl w STEAM

1730 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2011 o 18:20, Pietro87 napisał:

Dopisze jeszcze drobną prywatę - chętnych do Last Standu w DOW2 Retribution zapraszam
o zarzuceniem zaproszeniem do znajomych co by łatwiej było się ustawiać na meczyki. Pozdro.

ja sobie niedawno kupiłem jakiś zestaw DoW2 (podstawka+2 dodatki) jednak póki co gram w kampanię :) poza tym jeszcze nie przyzwyczaiłem się do nowego wyglądu multi w DoW2 (brak budowania bazy itp.) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania kampanią [swoją drogą całkiem fajna w co-opie], ale last stand wymiata =)
Przynajmniej jak dla mnie, znudziły mi się cholernie potyczki w multi, ba w retribution nie mam żadnej rozegranej bo i niedawno go nabyłem [a standardowego multi mi starczy, w podstawce dowa2 się nagrałem do obrzydliwości] ale w last stand uparłem się i Czarnoksiężnika do 20 dobiję xD

Tryb o tyle fajny, że trzeba się trochę nakombinować od fali 12-15.
No i tryb o tyle spoko, że zdobywa się exp, poziomy - a z ich wzrostem nowy war gear.
I tu tkwi moc tego trybu, bo trzeba odpowiednio kombinować z ekwipem co by konkretnie nastawić postać na odpowiednie funkcje [tank, nuker, support, crowd controller itp itd]

Jak się znudzisz kampanią daj znać, ja chętnie w TLS zawsze partyjkę strzelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się