Gregario

Grupa gram.pl w STEAM

1730 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 21:29, MisticGohan_MODED napisał:

> Przepraszam, że zawracam głowę, ale do mnie nic nie dotarło..;/
Wiem sorki... steam miał zwałę i nie mogłem dosłać ;/
Powinno już być OK


Ok, teraz doszło, dzięki wielkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też bym prosił o dodanie mnie do grupy gram.pl na steam.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198001182183/

Jako dodatek na moim profilu steam forumowicz ARTIKOX zostawił pewne komentarze. Polecam je przeczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy powstała inicjatywa stworzenia grupy gram.pl w usłudze Steam pomysł wydawał mi się bardzo fajny w końcu daje to niezłe możliwości integrowania się użytkowników forum w nasz ulubiony sposób, czyli granie a dokładnie wspólne granie. Z perspektywy czasu ten twór niestety nie wypalił. Przez trzy lata istnienia grupy nie przypominam sobie abyśmy, chociaż raz wzięli udział we wspólnej grze. Szukam chętnych żeby to zmienić. Obecnie grupa liczy niecałych 300 użytkowników, ale odejmując nieaktywnych i tych, których taka inicjatywa nie zainteresuje sądzę, że można liczyć na jakieś 50 osób, choć oczywiście, czym więcej tym lepiej. Początkowo trzeba by było ustalić, kto chce, w co grać i zobaczyć, co jest najpopularniejsze. Jeśli jakaś jedna gra będzie przeważać nie będzie problemu, jeśli dwie czy więcej możemy, co miesiąc robić rotacje. Zapewne niektórzy zastanawiają się gdzie będziemy grać. Nie widzę problemu wynająć serwer. Nie są to duże pieniądze np. za dwudziesto slotowy serwer do Counter-Strike: Source miesięczna opłata to około 100 zł. Zakładając, że znalazłoby się 50 chętnych to daje raptem dwa złote od każdego. Co myślicie o takim pomyśle? Może macie jakieś inne lepsze pomysły? Sądzicie, że coś takiego mogłoby wypalić czy raczej niema szans? Jeśli ktoś pisze się na coś takiego niech napisze, w jakie tytuły byłby zainteresowany zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy pomysł ale obawiam się widząc aktywność naszej grupy raczej nie do zrealizowania. na pewno fajnie byłoby zagrać na własnym serwerze w jakąś grę bo jak zauważyłeś koszty przy większej liczbie chętnych są prawie niezauważalne dla portfela. tylko pierw trzeba znaleźć grupę a z tym obawiam się może być już problem. mam nie najlepsze wspomnienia jeśli chodzi o organizowanie wspólnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może trzeba by się wspomóc gramem żeby zareklamowali bądź co bądź swoją grupę? Wydaje mi się że gram nawet nie wie że coś takiego posiada :) Jak byłby jakiś news to pewnie więcej ludzi by się zainteresowało i może były jakiś oficjalny patronat? Może za dużo oczekuje ale co za problem wrzucić do paska w menu jeszcze jeden przycisk pt. "gram na steam" czy cokolwiek takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się