Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Chciałbym żeby w tym wątku toczyły się dyskusję na temat tego jakże śmiesznego show! Można dyskutować tutaj o różnych odcinkach, składać propozycję co do następnych i opisywać śmieszne sytuacje jakie się wam przydażyły. Dzisiaj na przykład piesek nasiusiał mi na torbę z jedzeniem ;]. Stwórzmy SM show na tym forum.

Pozdro 4 all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:36, Budyn napisał:

Chciałbym żeby w tym wątku toczyły się dyskusję na temat tego jakże śmiesznego show! Można
dyskutować tutaj o różnych odcinkach, składać propozycję co do następnych i opisywać śmieszne
sytuacje jakie się wam przydażyły. Dzisiaj na przykład piesek nasiusiał mi na torbę z jedzeniem
;]. Stwórzmy SM show na tym forum.

Pozdro 4 all!


Szymon Majewski Show - to jest REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu Szymona Majewskiego nie trawię, parę razy oglądałem Mamy Cię i nigdy mnie nic nie rozśmieszyło. Pamiętam jeszcze tę wielką akcję z podróżą w czasie - jak można było z takiego dobrego pomysłu zrobić takie flaki z olejem, to nie wiem.
Szymon Majewski Show jest już trochę lepszy, ale i tak tego nie oglądam, bo tam coś śmiesznego jest bardzo rzadko (ale przynajmniej czasem się pojawia).
Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypadły mi do gustu rozmowy w tłoku. Najlepiej do tej pory udawanymi osobami byli:Andrew Lepper, Kazia Szczuka, Maria Kaczyńska, Monika Olejnik i Lech Wałęsa. Przynajmniej wg mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:36, Budyn napisał:

Chciałbym żeby w tym wątku toczyły się dyskusję na temat tego jakże śmiesznego show! Można
dyskutować tutaj o różnych odcinkach, składać propozycję co do następnych i opisywać śmieszne
sytuacje jakie się wam przydażyły. Dzisiaj na przykład piesek nasiusiał mi na torbę z jedzeniem
;]. Stwórzmy SM show na tym forum.


Hehe no ten program to faktycznie rewelacja. Rozmowy w tłoku, końca nie widać i początek - wszystko jest super.
Najbardziej chyba mi się podobało kawał "Czym można zabić człowieka pająka" ? I Sam teleturniej i te pytania:
"Jak można zgwałcił prostytutke CIACH"
CO teraz powie Pan Lepper ?
1. HAHAHA
2. HEHEHE
3. HYHYHY
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tylko wtedy gdy zauważe, że gościem będzie ktoś interesujący typu Kazia Szczuka. Ogólnie uważam, że Szymon Majweski sam w sobie, z jego zachowanie i tekstami jest żałosny, jak ten marny błazen, ale w samym programie można znaleźć wiele świetnych filmików, tekstów, przeplatanych tymi niesmacznymi i niskich lotów. Jeśli ktoś ma cierpliowość intelektualnego omijania tych gorszych jest w stanie się ubawić. Ja niestety z rzadka sobie na to pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program jest świetny. Ogólnie w Polsce brakowało dobrej satyry społeczno-politycznej (no może za wyjątkiem programu Fedorowicza), a ten program wypełnia trochę tę lukę.

Według mnie najlepiej sparodiowane osoby to: Szczuka, Lepper, Marcinkiewicz i Urban (zwłaszcza ten ostatni, genialny głos ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ten show jest mało śmieszny, moim zdaniem TVN próbuje z Szymona Majewskiego zrobić własną wersję Kuby Wojewódzkiego i trochę nie najlepiej im wychodzi. SMS (o, fajny skrót) jest mocno schematyczny, a żarty przewidywalne i często na niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szymon Majewski fajny, ale wole Kube Wojewódzkiego, śmieszniejszy i ma lepszych gośc, aczkolwiek Szymona też oglądam i to często. Rozwalilo mnie jak Kazia Szczuka (parodiowana) wymieniała wigilijne potrawy (krakersy, karp, pierogi :D) i jak mowiła: Poprostu horror.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować