Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 09:16, mateuszbanach0 napisał:

Ędward Ącki kandyduje ze swoją partią ĘĄ na woźnego... uwierzycie??

To nie prawda on kandyduje na maskotkę EURO 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 09:17, muniok napisał:

> Ędward Ącki kandyduje ze swoją partią ĘĄ na woźnego... uwierzycie??
To nie prawda on kandyduje na maskotkę EURO 2008.

wiem, to była tylko polewka/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 09:17, muniok napisał:

> Ędward Ącki kandyduje ze swoją partią ĘĄ na woźnego... uwierzycie??
To nie prawda on kandyduje na maskotkę EURO 2008.

a maskotką to on będzie zajebistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj fajny odcinek się szykuje. Zwłaszcza że goścmi Szymka będą Piotr Adamczyk i Doda. Rozmowy w tłoku z reklamy widać że będą nudne zresztą jak zawsze.Zobaczymy co tam znowu Ędward narozrabiał. Zapraszam już o 21:30. Szykuje się naprawdę fajny odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bedzie z kolesiami z 39 i pol...
ogolnie szymon ma zone wiec chyba dziewczyny nie potrzebuje ;p
hm kiedys byl zabawniejszy teraz nie ma sie z czego smiac kiedys jak premierem byl Kaczynski to co odcinek wychodzila jakas smieszna parodia z Kaczynskim :D
a teraz nudaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy są gdzieś do obejrzenia odcinki Szymona Majewskiego?
Kilka pominąłem i chciałbym je obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak możne zmienić zdanie na jakiś temat... Kiedyś uważałem Szymona Majewskiego za mistrza nad mistrzami, najzabawniejszego człowieka świata itp. Każdy jego odcinek powodował u mnie bóle brzucha ze śmiechu. A teraz? Obecnie uważam, że zarówno Majewski jak i cały jego program jest żałosny i grubo poniżej poziomu. Gdyby on był chociaż ciekawy to pół biedy, ale niestety już nawet tyle nie mogę o nim powiedzieć. Może to dowcip Majewskiego się tak zestarzał lub stoczył albo to ja już wyrosłem z tego typu humoru. Nie mam pojęcia, w każdym razie teraz zdecydowanie wolę obejrzeć program Kuby Wojewódzkiego, bo on nawet jak nie jest śmieszny to jest ciekawy. Zaprasza świetnych gości, bardzo fajnie prowadzi z nimi wywiady... Co prawda każde zdanie musi zakończyć jakimś śmiesznym podsumowaniem, co nie zawsze mu dobrze wychodzi, ale jak już mu się uda do muszę się zbierać z podłogi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy fragment show to Rozmowy w tłoku, choć zależy to od obsady. Niemniej na parodii J. Kaczyńskiego można zawsze polegać. Ostatnia parada w samurajskim pancerzu, który kupił w japońskim smyku to było mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też od jakiegoś czasu ten program nie śmieszy. To "Figo Fago" którym się tak zachwycali w ogóle mnie nie śmieszyło. Najbardziej mnie teraz śmieszy "Pora na manipulatora", a cały program z prowadzącym zrobił się denny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz Szymon spadl poniewaz nic smiesznego nic sie nie dzieje , poslowie to kiedys Kaczynski , Giertych i Lepper wtedy to byly jajca a teraz ? nudaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować