Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2006 o 21:50, graczomaniak napisał:

Dobre tez to zdjecie Kaczyńskiego jako Crazy Frogg :D

To zdjęcie ja wysłałem Majewskiemu;) Większość tych zdjęć ode mnie! Samolot, aniołki, media markt, crazy duck. Te są moje! a te część tych zdjęć jest na:
www.spacelab.pl/pisdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 21:57, graczomaniak napisał:

Dobre, skąd je wziałes???:)

ten link dostałem od kolegi, a reszte zebrałem z maila z płyt i wysłałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten program wymiata! mi sie najbardziej podobaja te poczatkowe filmiki (przerobione) zawsze mam niezly ubaw z nich :D no i oczywiscie rozmowy w tłoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gościu jest niesamowity. Gdy zaczyna się ten program to zasiadam na tv. Podoba mi się najbardziej początek, gdzie są smiesznie scenki z całego tygodnia. A o rozmowach w tłoku kazdy mówi, że jest to zabawne a mi sie średnio podoba, ponieważ przy tym mój smiech jest jakoś wymuszony. Oczywiście znajdą się niekiedy teksty z których jest polany ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz dają same powtórki "Szymon Majewski Show" albo powtórki "Mamy Cię" :(. Do czego to dochodzi, że już od nowego roku, a nie jak kiedyś od wakacji, dają same powtórki ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki maja być dopiero w marcu! :( TVN postanowił kontynuować serie show Szymona, ze względu na to, że ostatni odcinek pobił rekordy oglądalności. Oglądalność wynosiła blisko 4mln. W wydaniu świątecznym mistrzowskie było również notowanie listy Wildsteina i Taniec z Gwiazdami w podsumowaniu roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 20:45, Kukowsky napisał:

Nowe odcinki maja być dopiero w marcu! :( TVN postanowił kontynuować serie show Szymona, ze
względu na to, że ostatni odcinek pobił rekordy oglądalności. Oglądalność wynosiła blisko 4mln.
W wydaniu świątecznym mistrzowskie było również notowanie listy Wildsteina i Taniec z Gwiazdami
w podsumowaniu roku:)


Więc kolejne pogaduszki związane z szymkiem dopiero w marcu! NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szymon wymiata!Końca nie widac jest spoko i smieszne,te wszystkie gagi i skecze są wypasione!Oczywiscie rozmowy mw tloku rządzą i na koniec jakis dowcip z obrazkiem rzucą,to powala!Te niektore obrazki min. z jogą to ja mu cisnalem na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 14:24, matizek12 napisał:

Szymon wymiata!Końca nie widac jest spoko i smieszne,te wszystkie gagi i skecze są wypasione!Oczywiscie
rozmowy mw tloku rządzą i na koniec jakis dowcip z obrazkiem rzucą,to powala!Te niektore obrazki
min. z jogą to ja mu cisnalem na maila ;)

To ten z jogą żeśmy obydwaj wysłali, ale ja troche chyba za późno, ale kolekcje o kaczyńskim pokazał, a tam większość ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak zobaczyłem dzisiaj reklamę na TVN to się ucieszyłem, kończy się ta przerwa i już od 6 marca na ekrany wraca Szymon! Hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 20:33, Kukowsky napisał:

No jak zobaczyłem dzisiaj reklamę na TVN to się ucieszyłem, kończy się ta przerwa i już od
6 marca na ekrany wraca Szymon! Hura!

No nareszcie, myślałem, że się nie doczekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny był ten odcinek :] Wystąpienie Szymona na początku "orędzie" było powalające (Bardzo chciałem napić się herbaty, więc poszedłem do kuchni i nalałem sobie herbaty), Hanka Bielicka ze swoim "odwal się" i Żenujący Żart prowadzącego :] (Jaka jest Zyta w łóżku? Niewyzyta :D Dobre bylo też zalany Kalisz i Rozmowy w tłoku z płaczącym Lepperem. Bardzo udany odscinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:19, Budyn napisał:

Fajny był ten odcinek :] Wystąpienie Szymona na początku "orędzie" było powalające (Bardzo
chciałem napić się herbaty, więc poszedłem do kuchni i nalałem sobie herbaty), Hanka Bielicka
ze swoim "odwal się" i Żenujący Żart prowadzącego :] (Jaka jest Zyta w łóżku? Niewyzyta :D
Dobre bylo też zalany Kalisz i Rozmowy w tłoku z płaczącym Lepperem. Bardzo udany odscinek

Tak fajny był... jeszcze dobra była ta reklama z Rydzykiem i Miśś Grenlandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odcinek nie podobał mi się tak bardzo... żarty na początku nie były zabawne... najbardziej podobała mi się nowa ramówka TVP, czyli Ziarno, Proso w oczy i Rodzimy Rolnikom. Jeszcze dosyć fajnie było z Stuhrem. Rozmowy w tłoku fajne były, tylko pod koniec jak Urban zaczął ucha szukać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować