Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - sprzedaż bije Xboksa 360 i PS2!

58 postów w tym temacie

Kolejne 60 tysięcy PS3 bedzie sie kurzyc :)))

W ogóle czym tu sie podniecać? Pokazuje sie jakies tygodniowe wyniki sprzedazy PS3 (które akurat jest na fajnej promocji) i gdzie wyprzedza Xboxa i jzu wszyscy "WOW! PS3 sie wybija!". Szkoda tylko ze przez reszte czasu to Xbox lepiej sie sprzedaje. Tyle ze wyzsza sprzedaz PS3 to takie "święto" ze sie o tym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:47, MaZZeo napisał:

Kolejne 60 tysięcy PS3 bedzie sie kurzyc :)))

W ogóle czym tu sie podniecać? Pokazuje sie jakies tygodniowe wyniki sprzedazy PS3 (które akurat
jest na fajnej promocji) i gdzie wyprzedza Xboxa i jzu wszyscy "WOW! PS3 sie wybija!". Szkoda
tylko ze przez reszte czasu to Xbox lepiej sie sprzedaje. Tyle ze wyzsza sprzedaz PS3 to takie
"święto" ze sie o tym pisze :)


No właśnie a poza tym ja jak niektórzy wyżej jestem zdania NINTENDO rulez, wii już do mnie jedzie, a te gry co tam są i jeszcze wyjdą mi w 1000% wystarcza ja nie jestem wymagający :) Niewiem czemu nie lubie PS3 może dlatego że w polsce inne konsole są "dyskryminowane" i liczy się tylko PlayStation. Tak jest, a dowodów mam dużo, np. poszedłem ostatnio do sklepu z elektroniką i się pytam czy jest wii a oni: A co to jest to takie ps2 tak?? jej myślałem że tam jajo zniose :D Ale mówie każdy ma swoje gusta i akurat mi wii odpowiada to że komuś pasuje PS3 to nie mam nic przeciwko temu i życzę OGROMNEGO ubawu z gry :D ;) pozdrawiam wszystkich konsolowców i konsolo-pecetowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fajna jest sytuacja z PS3 i Xboxem 360, jak się ma oba w domu. Kumple przychodzą, najpierw przyglądają się PS3, chwalą, a potem idziemy grać na Xboxie 360." Tak pisał jeden gość w Neo Plus. To chyba mówi samo za siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:19, Oskar 1994 napisał:

> Niedługo wyjdzie nowy M$ i znowu będzie wyżej nad PS3:P z nintendo niema co konkurować...

>

Moim zdaniem nowy model M$ będzie się mało sprzedawał, gdyż Ci co kupili poprzedni model/e
mogą czuć się oszukani i kupią maszynkę Sony moje zdanie...


Może i masz racje okaże sie w praktyce... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:28, Madoc napisał:

PSP rządzi i tak. powinno być na pierwszym miejscu, w końcu JA kupiłem :D


Jakbyś kupił tak ze sto kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy, to może by się udało wyprzedzić DSa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:47, Klimos napisał:

> PSP rządzi i tak. powinno być na pierwszym miejscu, w końcu JA kupiłem :D

Jakbyś kupił tak ze sto kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy, to może by się udało wyprzedzić
DSa :P

ok, lecę do sklepu. idzie ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gratz PS3 pobiło prawie 2 letnią konsole no nie pogadasz :x
To tak jakby nastolatek chwalił się że pojechał swoją 70 letnia babcie w Guitar Hero :D
Poza tym przypominam wszystkim którzy "Oh yeah PS3 kosztuje już tylko 1600" że wypadałoby doliczyć do tego 3000 na telewizor conajmniej HD ready :]. PS3 w przeciwieństwie do "X-kloca" (chore czy autor w życiu tej konsoli nie widział ona jest raczej taka owalna z wcieciami a nie klockowata :D) Do monitorka nie podłaczysz a trybiku 4:3 w ogóle nie obsługuje (a Xbox wszystkie jeśli tylko gra taki posiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:24, Piotrek-Czechu napisał:

"Fajna jest sytuacja z PS3 i Xboxem 360, jak się ma oba w domu. Kumple przychodzą, najpierw
przyglądają się PS3, chwalą, a potem idziemy grać na Xboxie 360." Tak pisał jeden gość w Neo
Plus. To chyba mówi samo za siebie. :D


Co racja to racja - ale takie życie - na PS3 na razie NIE MA ciekawszych gier niż te, które oferuje X360. A co do tej sprzedaży - zobaczycie, jakie wyniki będą w święta... X360 raczej zmiecie wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować