Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rome: Total War - Antologia w serii Platynowa Kolekcja!

38 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością ujawnił trzeci i ostatni tytuł, który już w listopadzie wzbogaci serię Platynowa Kolekcja. Jest nim rewelacyjna gra strategiczna Rome: Total War wraz z dodatkami Barbarian Invasion i Alexander!

Przeczytaj cały tekst "Rome: Total War - Antologia w serii Platynowa Kolekcja!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka raczej nie dla mnie, chociaż może kiedyś pobiorę wersję demonstracyjną. Żaden z nowych tytułów z Platynowej Kolekcji nie przypadł mi za bardzo do gustu, chociaż zastanowię się może nad FEARem Złotą Edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, znowu post z konta brata :/
Dodam już przy okazji, że przy Rome Total War + Barbarian Invasion, spędziłem zbyt dużo czasu, żeby dawać 60zł za przyjemność gry w dodatek. Za późno z Aleksandrem, za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 14:56, Ja Guar napisał:

Alexander zawita do Polski... Trochę późno, nieprawdasz CDP ?

Alexander to bardziej taki oficjalny mod, niż dodatek. Ale postarali się - to dobra gra, a kiedyś była w rękach LEM-u (ach, ta wspaniała pomoc techniczna...), a teraz należy do CDP. :)

witkab==> Nie da się, chyba, że poza Polską. Ale raczej nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome to rewelacyjna gra. Kupiłem ją w 2004 roku i do tej pory mi sie nie znudziła. Jednak każdemu kto lubi historie i ceni sobie w grach przynajmniej minimalną zgodnośc z realiami antyku polecam zainstaloc jakieś mody najlepiej Europe Barbarorum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Medievala II z Platyny i wciągnął mnie niesamowicie i o do tego stopnia, że od początku września pogrywam w niego bez przerwy, z krótkimi przerwami, ale systematycznie. Rome jest podobno bardzo podobny więc ie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować