Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

No cóż...Fajnie sie zapowiada, ale z mojej sytuacji wynika, ze to zdjecie przedpremierowych gier jest zrobione dzisiaj w ML, a miedzy nimi jest moja paczka na ktora czekam od poniedzialku ;) Nie ma to jak zaostrzac apetyt :P
Powodzenia innym na premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

27 godzin. Niemal dokładnie tyle pozostało do premiery Wiedźmina - najbardziej oczekiwanej gry RPG bieżącego roku. Rozpoczęciu sprzedaży, punktualnie o północy 26 października, towarzyszyć będzie nasza kamera. Tym samym Wy również, dzięki transmisji na żywo, otrzymacie możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu!

Przeczytaj cały tekst "Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już gram od wczoraj (23), kurier szybko dostarczył moją edycję. Szkoda tylko że niekompletna wersja (tylko płytki, opowiadanie i koszulka). Gra jest nawet fajna, warto było kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, w Poznaniu coś będzie. Fajnie. :P Ja na razie Wiedźmina nie kupiłem jeszcze (i na razie nie zamierzam, bo kompa trochę słabego mam :P), ale jeśli będą tam jakieś ciekawe atrakcje, to się może wybiorę. :) Także z niecierpliwością czekam na szczegóły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogę uczestniczyć w tej imprezie... :(
BTW ten wiedźmin na głównej stronie zasłania ładny kawałek newsa :( Za to ta pani z prawej wszystko rekompensuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam swoja kopie od wczoraj ^^ i jestem ogromnie zadowolony ^^ gra jest swietna !! przynajmniej na razie :P gra sie przyjemnie :)

milosz2: poczatek jest dobrze zrobiony wiec sie nie pogubisz :) mozna to nazwac samouczkiem :) sterowanie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować