Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

"A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!", a nawet mnie nie denerwujcie :/
Dzisiaj ''powinien dojść''.
Ale cóż, na tę nocną premierę i tak pójdę, koledze towarzyszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja zamówiłem na gram.pl wersje podstawową i wczoraj do mnie dotarła:) WIec tylo z EK są problemy... Jestem ciekaw jak wy byście sobie poradzili z takim zamówiniem... Cóż może czasem coś niedokładnie zrobili.. lub z EK mogli poinformować... ale widać odrazu ile człowiek ma cierpliwości w sobie:) Wam życze żebyście mieli jej w zapasie.
Ja nadal ja mam ponieważ gry wczoraj nie uruchomiłem dlatego ze mam napęd DVD firmy LG a te napędy wywalają że jest nie oryginalna płyta...cóz dziś sprawdzam na ASUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 03:55, Lord Joker napisał:

Tak czytam te komentarze i zastanawia mnie jedna rzecz, jak to jest, że jedni piszą o błędach
w grze podczas gdy inni stwierdzają, że gra jest ideałem. Ktoś tu kłamie chyba, a sądząc po
fakcie, że ma się w dniu premiery ukazać patch (lol) to chyba jednak kłamią Ci, którzy twierdzą
że nie ma błędów albo mają wyjątkowo niskie wymagania co do gier.
I proszę was nie róbcie takiej propagandy, że niby grafika jest świetna bo do świetności to
jej jednak dużo brakuje. Można stwierdzić, że nie razi w oczy ale na pewno nie to, że jest
świetna.

@tholyir
W tym przypadku jak chyba sam zauważyłeś ewidenta wina leży po stronie CDP, bo to oni zablokowali
DPD aka Masterlink z wysyłaniem kopii gier.

@Szalony Gringo
Jeśli według Ciebie miarą mądrości jest kupno Wiedźmina to ja jestem ultra debilem w takim
razie.


To sie nazywa fanboyizm. Tak samo bylo z Gothicem 3, na forach byli ludzie ktorzy twierdzili ze nie ma zadnych bugow, loady 5 minutowe nie przeszkadzaja, ze gra dziala wolno to zrozumiale itd...
Dziwne zjawisko swoja droga ale ma to jakies tam uzasadnienie psychologiczne. Fanboy jest jak czlowiek "zakochany", tyle ze nie w czlowieku a w przedmiocie. Taka osoba nie przyzna ze gra ma jakiekolwiek wady, tak jak czlowiek zakochany nie przyzna ze jego dziewczyna to kaszalot(mimo ze 95% ludzi mu to powie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fantastycznie, jest 25 października, paczki oczywiście nie ma. Co prawda zadzwonił do mnie kurier z informacją, że będzie dzisiaj po południu, mam nadzieję, że będzie tak łaskawy i podjedzie do mnie na uczelnię... co mnie intryguje... od niedzieli ludzie czekają. Czekają na wypowiedź pracowników cdp. A Ci nagle wsiąknęli, zapadli się pod ziemię chyba. Było to już pisane w tym i w paru innych wątkach pewnie też. Pokazujecie państwo, ze klienta macie w żopie. Normalnie byłoby mi Was żal w związku ze stratami, jakie poniesiecie przy dostarczaniu dodatków do EK. Ale w obecnej sytuacji niezmiernie się raduję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz takie straty poniesiecie. Bo w przeciwnym wypadku nie nauczycie się szanować klienta i jego pieniędzy nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart

gram mi sie podoba zakochany nie jestem ... ale na wymaganiach Sempron 3000+ 1,5gb ram i karcie Geforce 7600 GS 512 mb bałem sie ze bedzie cieło przez procka... Grafa na full chdziło zlekkim przycięciem ale powyłaczeniu cienii chodzi znakomicie więc stwierdzam ze silnik i optymalizacja do Gothica 3 była zwalona... sami sie przekonacie :)
w grze denerwuje mnie czasami ze wiedźmin nie takuje ale to chyba dlatego ze nie opanowałem tego dokłanie :)
i jeszcze jedno jakiś koles na początku gry na głos Bezimmienego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to jak odliczanie do nowego roku.

Btw. zróbcie coś z tą ręką wiedźmina na stronie głównej, bo nie można w niektóre newsy w ogóle wejść. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:28, Lord Asgaroth napisał:

Normalnie
byłoby mi Was żal w związku ze stratami, jakie poniesiecie przy dostarczaniu dodatków do EK.
Ale w obecnej sytuacji niezmiernie się raduję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz takie straty
poniesiecie. Bo w przeciwnym wypadku nie nauczycie się szanować klienta i jego pieniędzy nigdy...


Nie ciesz się tak. :/
Jeszcze się okaże, że to klienci będą musieli zapłaci za przesyłkę reszty dodatków do EK


A mojej EK jak nie było u mnie, tak nie ma. Miała być wczoraj o 14. I co? G*wno. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:35, Qubus16 napisał:

Xzwart

gram mi sie podoba zakochany nie jestem ... ale na wymaganiach Sempron 3000+ 1,5gb ram i
karcie Geforce 7600 GS 512 mb bałem sie ze bedzie cieło przez procka... Grafa na full chdziło
zlekkim przycięciem ale powyłaczeniu cienii chodzi znakomicie więc stwierdzam ze silnik i optymalizacja
do Gothica 3 była zwalona... sami sie przekonacie :)
w grze denerwuje mnie czasami ze wiedźmin nie takuje ale to chyba dlatego ze nie opanowałem
tego dokłanie :)
i jeszcze jedno jakiś koles na początku gry na głos Bezimmienego xD

Mnie glownie martwia wywalania do windowsa o ktorych pisza gracze. Nic tak nie wkurza jak wywalenie do windowsa i koniecznosc powtarzania od ostatniego save. No I jeszcze dlugie loadingi poziomow i savow. Rownie wkurzajace sa te czasy loadingow(przynajmniej dla mnie, z Gothic 3 zapamietalem wlasnie to, 5 minutowe screeny z loading). Poki co czekam i zobacze co patch wniesie w kwesti stabilnosci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 09:18, cubba napisał:

Nie ciesz się tak. :/
Jeszcze się okaże, że to klienci będą musieli zapłaci za przesyłkę reszty dodatków do EK


szczerze wątpię, to by się mogło skończyć dla cdp bardzo źle. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart powiem tak ja zainstalowałem na nowym Dysku Wiedźmina i nie wywalało mnie mnie do Windowsa ale poziomu (nie wszystkie) czasami długo się ładują ... wszystko zależy chyba od konfiguracji Windowsa i zasmiecenia dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart piszesz o jakiś tam fanboyach. Ja mam 2GB ram i najdłuższy loading mam TYLKO przy pierwszym uruchomieniu gry! Późniejsze, mierzyłem ze stoperem :P to góra 23 sekundy! Są i takie, które wczytują się w mgnieniu oka np. wejście do pomieszczenia i ponowne wyjście. Qubus16 dobrze napisał. Jeżeli z racji wykonywania mojego zawodu idę do klienta na serwis kompa, komp się uruchamia ok. 7 minut a potem okazuje się, że gościu wszystkie pliki wrzucał na... pulpit (sic!) to nie ma się co dziwić jak to działało. Nie dość, że było ponad 6000 ikon na pulpicie to jeszcze przecież nazwy plików się nie raz powtarzają więc szanowny kolega "nadpisywał" pliki. Takich przykładów mógłbym namnożyć setki.
Kolejna sprawa, dlaczego od razu jak ma się pojawić patch to nagle wszyscy się nabijają, że "najbardziej dopracowana gra". Chwilunia, proszę mi pokazać definicję słowa patch, która mówi, że w patchu są tylko poprawki błędów? A czy nie może być np. usprawniony interface, bo jednak gracze zgłosili swoje uwagi? Oczywiście, że może. To tylko mój hipotetyczny przykład :) ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:28, Lord Asgaroth napisał:

fantastycznie, jest 25 października, paczki oczywiście nie ma. Co prawda zadzwonił do mnie
kurier z informacją, że będzie dzisiaj po południu, mam nadzieję, że będzie tak łaskawy i podjedzie
do mnie na uczelnię... co mnie intryguje... od niedzieli ludzie czekają. Czekają na wypowiedź
pracowników cdp. A Ci nagle wsiąknęli, zapadli się pod ziemię chyba. Było to już pisane w tym
i w paru innych wątkach pewnie też. Pokazujecie państwo, ze klienta macie w żopie. Normalnie
byłoby mi Was żal w związku ze stratami, jakie poniesiecie przy dostarczaniu dodatków do EK.
Ale w obecnej sytuacji niezmiernie się raduję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz takie straty
poniesiecie. Bo w przeciwnym wypadku nie nauczycie się szanować klienta i jego pieniędzy nigdy...


witam,

moze wystarczy po prostu skontaktowac sie ze sklepem bezposrednio i wyjasnic problem?
pisanie w kilku watkach REDAKCYJNYCH o tematach zupelnie z nimi niezwiazanych tez nie jest rozwiazaniem.

jak pisalem juz wczesniej - problem jest, dotyczy pewnej czesci wysylki i nikt tym faktom nie zaprzecza.
a temat wyjasniamy z kazdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze że gra nie ma błędów ale potwierdzam słowa TobiAlex :) moim zdaniem pod względem dokladnosci wykonania jest lepsza od Obviliona , NWN2 i Gothic3 ... i mówie wam szczerze dobrze oczyszczony komp to 30% szybsza gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Specjalne imprezy zostaną przeprowadzone w czterech miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie."

Odnośnie Krakowa to gdzie (a raczej w którym empicu?:P) będzie impreza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:02, GSM napisał:

Odnośnie Krakowa to gdzie (a raczej w którym empicu?:P) będzie impreza? :)


"Szczegółową rozpiskę poszczególnych wydarzeń związanych z wprowadzeniem na rynek Wiedźmina opublikujemy jutro."

Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dobrze zaadresowaną paczkę ale pomimo szumnych zapowiedzi CDP nie otrzymałem jej na czas z Winy PDP paczka od dwóch dni leży w magazynie w Radomiu i nawet interwencja w CDP nie pomogła

CO TO za wydanie przedpremierowe kiedy jutro będzie można kupić w sklepie za 86 zł

SKANDAL TAK W POLSCE TRAKTUJE SIE KLIENTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że impreza bedzie w każdym Krakowskim EMPIKU , w Katowicach są trzy duże empiki i nie ma imprezy szkoda... mam już Wiedźmina ale bym sie przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:07, Qubus16 napisał:

Podejrzewam że impreza bedzie w każdym Krakowskim EMPIKU , w Katowicach są trzy duże empiki
i nie ma imprezy szkoda... mam już Wiedźmina ale bym sie przeszedł :)


Ja nie mam wiedźmina i się przejdę do empiku na rynku:D Przy okazji jak sie wkurzę, że wieśiek nie dojdzie to może od razu kupię a paczki z DPD nie odbiorę, bo nie doszła w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować