Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 09:46, TobiAlex napisał:

Xzwart piszesz o jakiś tam fanboyach. Ja mam 2GB ram i najdłuższy loading mam TYLKO przy pierwszym
uruchomieniu gry! Późniejsze, mierzyłem ze stoperem :P to góra 23 sekundy! Są i takie, które
wczytują się w mgnieniu oka np. wejście do pomieszczenia i ponowne wyjście.


No wlasnie, takie posty jak twoj widzialem rowniez w przypadku Gothica 3:P Ludzie mi udowadniali ze wszystko jest git i cacy z grafika i szybkoscia dzialania.
P.S Mam 1g ramu wiec boje sie czasu wczytywania poziomow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:32, Ragash napisał:

Dostałem Wiedzmina we wtorek i gierka jest świetna!!! WIEDZMIN RULEZ !!!!!!!!


Mój kolega też ja ma i mówił, ze ma super klimat i posiada brutalną rzeczywistość ,slinka mi cieknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena zamówienia przedpremierowego:
Gram.pl : 99,90 zł + przesyłka 14,90 = dostawa 25 X
Empik.com : 79,90 + odbiór osbobisty na uroczystej premierze 26 X

tiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart czy ty jesteś zawiedziony bo gra ci nie chodzi? ma duże wymagania alke nawet na minimalnych chodzi ok... więc jest lepszy od Gothica 3? moim zdaniem Wiedźmin jest naprawde dobry zobaczymy jak dalej bo grałem 3 h narazie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:41, Wichrun napisał:

Cena zamówienia przedpremierowego:
Gram.pl : 99,90 zł + przesyłka 14,90 = dostawa 25 X
Empik.com : 79,90 + odbiór osbobisty na uroczystej premierze 26 X


Jeśli masz "wirtualne" gra kosztuje tyle co w Empiku... + kosz przesyłki = 95,80 złotych (kurierem)... czyli i tk jest tanio i donoszą do domu ;)

Kto by tam chciał po Empikach się walać, skoro można w tym czasie grać... taka jest zaleta pre-ordera :)


Pozdrawiam :D


P.S. już od wtorku gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie mam numeru przesyłki....gra wysłana w poniedziałek i wtedy jakiś numer był ale teraz się zmył....wczzoraj rano powiedziano mi że koło południa wczorajszego dnia to naprawią ale jak widać nic się nie zmieniło:) już chyba straciłem nadzieję na to że dostanę grę przed premierą....nie ma co ...fajny pre-order:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:04, Zgred39 napisał:

Ja miałem dobrze zaadresowaną paczkę ale pomimo szumnych zapowiedzi CDP nie otrzymałem jej
na czas z Winy PDP paczka od dwóch dni leży w magazynie w Radomiu i nawet interwencja w CDP
nie pomogła

CO TO za wydanie przedpremierowe kiedy jutro będzie można kupić w sklepie za 86 zł

SKANDAL TAK W POLSCE TRAKTUJE SIE KLIENTA


zadnych wydan przedpremierowych gry nie ma i nie bylo. byl pre-order z dostawa przed premiera.

odnosnie samej wysylki - aktualnie przesylki niedoreczone (kurierskie przesylki z pre-ordera) sa doreczanie,
traking nie u wszystkich zostal zaktualizowany - dlatego przede wszystki prosimy o kontakt bezposredni z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parodia, wlasnie rozmawialem z BOK. Okazala sie ze moja paczka w skutek niepoprawnego wyslania zostala zwrocona na magazyn, i zostanie wygenerowane nowe zamowienie a paczka wyslana "jak dobrze pojdzie dzisiaj" wiec moze jutro bedzie.

Pieknie, gra dwa dni przed premiera...
No niestety to jest moje ostatnie zamowienie w tym sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bez jakichkolwiek problemów, zero wywaleń (w przeciwieństwie np. do guild''a), gra zadziwiająco dobrze zoptymalizowana, sam mi dobrał całość na maxa i miałem tylko lekkie lagi w czasie walk (znikły po zmniejszeniu wygładzania krawędzi ), a grafikę mam niższa niż zalecana ->x1600series, reszta:pentium d3,4,2gb ram,xp.
Pod względem grywalności super, nawet żonie wyjątkowo gra się spodobała (względy estetyczna i detale, nie mówię o krwi itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można wiedzieć ile CDP sprzedało egzęplarzy Wiedźmina przed premierą w sklepach? bardzo mnie to interesuje ..i jeśli jest taka możliwość to gdyby można było takie dane uzyskać po powiedzmy tygodniu sprzedaży w sklepach.. bardzo mnie to nurtowało już od dłuższego czasu, ale te prośby mogłem do was skierować dopiero po premierze, a więc gdybyście mogli byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 11:26, Tuddrussel napisał:

odnosnie samej wysylki - aktualnie przesylki niedoreczone (kurierskie przesylki z pre-ordera)
sa doreczanie,
traking nie u wszystkich zostal zaktualizowany - dlatego przede wszystki prosimy o kontakt
bezposredni z nami.


znaczy jak? mam do Was przyjść? bo jakoś się dodzwonić nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:32, Rauven napisał:

Parodia, wlasnie rozmawialem z BOK. Okazala sie ze moja paczka w skutek niepoprawnego wyslania
zostala zwrocona na magazyn, i zostanie wygenerowane nowe zamowienie a paczka wyslana "jak
dobrze pojdzie dzisiaj" wiec moze jutro bedzie.

Pieknie, gra dwa dni przed premiera...
No niestety to jest moje ostatnie zamowienie w tym sklepie..


Mam ten sam problem - tyle ze mi powiedzieli że nie ma co liczyc na to ze dojdzie przed weekendem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:26, Tuddrussel napisał:

zadnych wydan przedpremierowych gry nie ma i nie bylo. byl pre-order z dostawa przed premiera.

odnosnie samej wysylki - aktualnie przesylki niedoreczone (kurierskie przesylki z pre-ordera)
sa doreczanie,
traking nie u wszystkich zostal zaktualizowany - dlatego przede wszystki prosimy o kontakt
bezposredni z nami.



Widze tu pewne rozbieznosci z BOK (moj post powyzej).
Moglby Pan wyjasnic jak w koncu wyglada sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje firmie CD Projekt za wyciecie mojego krytycznego komentarza. Zastanawia mnie dlaczego cenzurujecie wypowiedzi niezadowolonych klientow. Wpis byl kulturalny, bez wulgaryzmow i przedstawial jedynie krytyczna ocene tego jak wyglada sytuacja z wysylkami Wiedzmina, ktora przedstawilem w oparciu o rozmowe przeprowadzona z pracownikiem DPD. Nie dosc ze nie szanujecie klientow to nie potraficie nawet wysluchac konstruktywnej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:36, Rauven napisał:

Widze tu pewne rozbieznosci z BOK (moj post powyzej).
Moglby Pan wyjasnic jak w koncu wyglada sytuacja ?


zapewne tak, jaka odpowiedz uzyskales od nas. jak pisalem wyzej,
wszystkie niedoreczone przesylki wyjasniamy - niestety, przy tak duzej operacji logistycznej,
zawsze zdazy sie pewien ulamek z problemami. przykro mi, na pewno jednak nie pozostawiamy
nikogo bez odpowiedzi i pomocy z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:56, morgonn napisał:

Dziekuje firmie CD Projekt za wyciecie mojego krytycznego komentarza. Zastanawia mnie dlaczego
cenzurujecie wypowiedzi niezadowolonych klientow. Wpis byl kulturalny, bez wulgaryzmow i przedstawial
jedynie krytyczna ocene tego jak wyglada sytuacja z wysylkami Wiedzmina, ktora przedstawilem
w oparciu o rozmowe przeprowadzona z pracownikiem DPD. Nie dosc ze nie szanujecie klientow
to nie potraficie nawet wysluchac konstruktywnej krytyki.


Hej,

Sprawdziłam w adminie, nie widzę żadnego modyfikowanego posta, a wszystkie takie informacje logujemy.
Gdzie zamieściłeś ten komentarz?

Pozdrawiam,

Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować