Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 12:35, crypto.crk napisał:

Ja tam nie gralem w wiedzmina i grac nie bede...
Nie popieram piractwa... Jak gra mi sie podoba to kupuje oryginal.

I uwazam ze to co napisalem powyzej to zadne propagowanie piractwa...chcialem jedynie zaznaczyc
zeby CDP sie tak nie podniecal ta premiera.


jak ci sie spodoba to kupisz, hehe. zazwyczaj to wygląda tak ( mam znajomego który tłumaczy sie tak samo ).. ściągasz i grasz i żadna siła cie nie zmusi do kupienia gry którą masz.. kogo chcesz oszukać nas czy siebie, a może walisz takie texty na podpuche by sie podniecać że umiesz pisać cracki pod dowolne gry, byłem na twoim GSie na którym to ładnie opisałeś jak przyczyniasz sie do propagowania piractwa. moje zdanie jest takie - banować takich fajansiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:54, Qubus16 napisał:

mp3 i filmy to odrębna sprawa bo jeżeli tego nie udostępniasz to nie popełniasz przestepstwa
, powinniscie to wiedzieć


Kto Ci tak powiedział? Poucz sie prawa polskiego. Najprosciej mowiac...nie masz oryginala , znaczy nie masz praw do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jakaś reklamacja czy coś...jeśli gra nie dojdzie dzisiaj to nie będzie to pre-order i rezygnuję z niej...pójdę w wolnym czasie do empiku jak zwłykłem to czynić dotychczas bo jak widać to była pierwsza i nieudana próba zamówienia na gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:56, Qubus16 napisał:

deuser mam nadziej żr to nie domnie czulbym sie urażony jakby to sie tyczyło mnie :)


a propagujesz piractwo, piszesz cracki, wstawiasz torrenty? nic takiego nie zauważyłem w twoich postach, więc do ciebie to nie było.. było to do crypto.crk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:54, deuser napisał:

jak ci sie spodoba to kupisz, hehe. zazwyczaj to wygląda tak ( mam znajomego który tłumaczy
sie tak samo ).. ściągasz i grasz i żadna siła cie nie zmusi do kupienia gry którą masz.. kogo
chcesz oszukać nas czy siebie, a może walisz takie texty na podpuche by sie podniecać że umiesz
pisać cracki pod dowolne gry, byłem na twoim GSie na którym to ładnie opisałeś jak przyczyniasz
sie do propagowania piractwa. moje zdanie jest takie - banować takich fajansiarzy



hipokryta. Sam korzystasz z pracy cracksceny, wiec nie pier**l.
A jesli chodzi o to ze najpierw sprawdzam i jak mi sie spodoba to kupie oryginal. I to jest prawda, a nie jakas "lanserka". Tak samo z filmami. Chce miec ta plyte w pudelku z ksiazeczka a nie podpisane markerem plyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:56, crypto.crk napisał:

> mp3 i filmy to odrębna sprawa bo jeżeli tego nie udostępniasz to nie popełniasz przestepstwa

> , powinniscie to wiedzieć

Kto Ci tak powiedział? Poucz sie prawa polskiego. Najprosciej mowiac...nie masz oryginala ,
znaczy nie masz praw do tego.


z tego co i ja się orientuję to jest to prawda....jednak wszelakie programy działające na zasadza p2p które masz na kompie są już nielegalne nawet jeśli ich się nie używa

edit: hmmm sorry ale wogóle to jest zły temat do pisania o piractwie...to jest temat dlaczego ja nie mam wiedźmina!!!!???? i jak zrobić żebym go miał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co i ja się orientuję to jest to prawda....jednak wszelakie programy działające na zasadza

Dnia 25.10.2007 o 13:02, nieuwjaar napisał:

p2p które masz na kompie są już nielegalne nawet jeśli ich się nie używa

Źle się orientujesz.
Sama technologia p2p nie jest nielegalna sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaki o czym my wogóle mówimy mamy dyskutowac o wiedźminie , ja juz czekam na koniec pracy i do domku :) skonczyłem na tym ja walczyłem przy laboratorium z magiem (wybrałem opcje druga żeby nie walczyć z potworem a isc z Triss) czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:01, crypto.crk napisał:

> jak ci sie spodoba to kupisz, hehe. zazwyczaj to wygląda tak ( mam znajomego który tłumaczy

> sie tak samo ).. ściągasz i grasz i żadna siła cie nie zmusi do kupienia gry którą masz..
kogo
> chcesz oszukać nas czy siebie, a może walisz takie texty na podpuche by sie podniecać
że umiesz
> pisać cracki pod dowolne gry, byłem na twoim GSie na którym to ładnie opisałeś jak przyczyniasz

> sie do propagowania piractwa. moje zdanie jest takie - banować takich fajansiarzy
>


hipokryta. Sam korzystasz z pracy cracksceny, wiec nie pier**l.
A jesli chodzi o to ze najpierw sprawdzam i jak mi sie spodoba to kupie oryginal. I to jest
prawda, a nie jakas "lanserka". Tak samo z filmami. Chce miec ta plyte w pudelku z ksiazeczka
a nie podpisane markerem plyte.


kiedyś korzystałem ( kiedyś to niemal każy korzystał, taki polski urok był ), ale od conajmniej 2-3 lat nie korzystam ( zrozumiałem swój błąd i teraz jaram sie że mam orginały.. nikt nie musiał mnie do tego namawiać, wystarczyła rozmowa z moim starszym ciotecznym który jest dyrektorem w jednej z firm komputerowych w PL.. wydałem na nie ponad 2500 złotych i nie żałuje nawet złotówki ) z jak to ładnie ująłeś fajansiarskiej "cracksceny" do której należysz. pewnie zrozumiesz że błądzisz jak dorośniesz, narazie jesteś zachwycony faktem że potrafisz to czy tamto.
miałem nadzieje że Wiedźmin będzie należycie zabezpieczony przed kopiowaniem, jak widać myliłem sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 13:18, deuser napisał:

kiedyś korzystałem ( kiedyś to niemal każy korzystał, taki polski urok był ), ale od conajmniej
2-3 lat nie korzystam ( zrozumiałem swój błąd i teraz jaram sie że mam orginały.. nikt nie
musiał mnie do tego namawiać, wystarczyła rozmowa z moim starszym ciotecznym który jest dyrektorem
w jednej z firm komputerowych w PL.. wydałem na nie ponad 2500 złotych i nie żałuje nawet złotówki
) z jak to ładnie ująłeś fajansiarskiej "cracksceny" do której należysz. pewnie zrozumiesz
że błądzisz jak dorośniesz, narazie jesteś zachwycony faktem że potrafisz to czy tamto.
miałem nadzieje że Wiedźmin będzie należycie zabezpieczony przed kopiowaniem, jak widać myliłem
sie :/


I tu jest Twoja dziecinnosc...
To Ty ( uzytkownik ) podejmuje decyzje czy chce kupic oryginal czy nie. To do Ciebie nalezy decyzja. Crackscena dostarcza ci tylko cos co mozesz wykorzystac jesli chcesz a Ty winisz ludzi ktorzy wydaja warez/cracki/itp

Ok...ja sie juz wylaczam z dyskusji...bo news ma zupelnie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piractwo to w Polsce jest popularne i się nie dziwie ponieważ ludzi mało zarabiają i nie dają swoim dzieciom na przykład na takiego Wiedźmina kasy i dlatego ludzi ściągają kupują na giełdzie nie popieram piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl i CDP nienawidzą Szczecina. :<

Impreza z okazji nocnej premiery? Nie tu. Porozwieszane plakaty Geralta? Pardon, to też nie to miasto. Plakat wyborczy wiedźmina w gazecie? Nie, to też zły adres.

Dziwne. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:24, crypto.crk napisał:


> kiedyś korzystałem ( kiedyś to niemal każy korzystał, taki polski urok był ), ale od conajmniej

> 2-3 lat nie korzystam ( zrozumiałem swój błąd i teraz jaram sie że mam orginały.. nikt
nie
> musiał mnie do tego namawiać, wystarczyła rozmowa z moim starszym ciotecznym który jest
dyrektorem
> w jednej z firm komputerowych w PL.. wydałem na nie ponad 2500 złotych i nie żałuje nawet
złotówki
> ) z jak to ładnie ująłeś fajansiarskiej "cracksceny" do której należysz. pewnie zrozumiesz

> że błądzisz jak dorośniesz, narazie jesteś zachwycony faktem że potrafisz to czy tamto.

> miałem nadzieje że Wiedźmin będzie należycie zabezpieczony przed kopiowaniem, jak widać
myliłem
> sie :/

I tu jest Twoja dziecinnosc...
To Ty ( uzytkownik ) podejmuje decyzje czy chce kupic oryginal czy nie. To do Ciebie nalezy
decyzja. Crackscena dostarcza ci tylko cos co mozesz wykorzystac jesli chcesz a Ty winisz ludzi
ktorzy wydaja warez/cracki/itp

Ok...ja sie juz wylaczam z dyskusji...bo news ma zupelnie inny temat.


gdyby nie było tych co robią cracki, kopiują i udostępniają w internecie tych wszystkich programów/gier/filmów to zobacz gdzie by było piractwo ..i jakie ceny byłyby za orginały. rozbawiłeś mnie dzieciak.. ile takich cracków już popełniłeś, ilu ludziom w ten sposób pomogłeś wejść w posiadanie nielegalnych kopi? ..to rzeczywiście szlachetne co robisz ;) to od takich jak ty powinno sie zaczynać tępić piractwo na świecie.. jeszcze tego nie rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:42, deuser napisał:

gdyby nie było tych co robią cracki, kopiują i udostępniają w internecie tych wszystkich programów/gier/filmów
to zobacz gdzie by było piractwo ..i jakie ceny byłyby za orginały. rozbawiłeś mnie dzieciak..
ile takich cracków już popełniłeś, ilu ludziom w ten sposób pomogłeś wejść w posiadanie nielegalnych
kopi? ..to rzeczywiście szlachetne co robisz ;) to od takich jak ty powinno sie zaczynać tępić
piractwo na świecie.. jeszcze tego nie rozumiesz? :)


Nie ma to jak winic tych co produkuja bron, a nie tych co jej uzywaja. Brawo.
Bierz odpowiedzialnosc za to co robisz...( Oryginal czy pirat ). Obwinianiej ludzi ktorzy produkuja bron/cracki jest bledne...bo to Ty podejmujesz decyzje. Nie chcesz nie uzywasz. Dostajesz wybor.

Tak jak mowilem wczesniej ja koncze juz ten temat... EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować