Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 21:39, Kruk83 napisał:

Ja właśnie wróciłem z pracy i ręce mi opadły. W MM Wiedźmin był za 79.90 + BESTIARIUSZ od rana,
a ja ciągle czekam na moją wersje przedpremierową. Normalnie serce mi się krajało jak patrzyłem
jak gra znika z pułek, a ja jej nie kupiłem, bo czekam na werjse już zamuwioną która wyniosła
mnie prawie 20 zł więcej + dużo nerwów.


Jesli was to pocieszy to ja równiez niedostalem paczki co wiecej od 2 dni (wczoraj i dzis) jestem informowany "ze na 100% dziś kurier przyniesie"

PS. jak sądzicie (pytanie dla tych którzy dostali juz Wiedźmina zwykłą edycje) czy warto czekac dla tego dodatkowego etui bo naprawde w MM kuszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro idę kupić w MM za 79.90. Przesyłki nie odbiorę i zarządam zwrotu pieniędzy.

Przcież wszyscy którzy kupowali grę przed premierą liczyli się z większym kosztem. Jednak ważniejsza była dostawa wcześniej. Skoro więc nas olano i nawet nikt nie raczy przeprosić, to do widzenia. Nie kupimy tu nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mowie - bede rozdawal degrady jesli w tym watku beda jeszcze narzekania na Edycje podstawowa czy kolekcjonerska. Problem byl i jest szeroko omawiany w dwoch watkach (o grze Wiedzmin oraz o pierwszych zdjeciach) i starczy. Nie ma potrzeby, zeby w kazdym watku roztrzasac od nowa te same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ja, dzisiaj, o godzinie 11 rano, Bardzo Mila Pani z BOK powiedziala ze wystawiaja nowe zamowienie, tamta paczka wrocila blablabala, i ze jeszcze dzisiaj paczka zostanie wyslana. Tak sobie patrze, jest 22:36 i paczka niewyslana, mimo ze 3 razy sie pytalem i trzy razy potwierdzala ze dzisiaj juz pojdzie...
W dupie mam taki interes. Rano o 9 anuluje zamowienie, rzadam zwrotu wplaconych pieniedzy i w drodze na uczelnie kupie sobie wiedzmina w MM.

Najsmutniejsze w calej sprawie jest to, ze BOK, przynajmniej w moim wypadku, obsluguje klientow na odwal sie. Zapewniaja ze wszystko jest ok, juz idze, juz kurier puka do panskich drzwi. A okazuje sie ze to sa wylacznie klamstwa zeby uspokoic klienta i zeby na kolejny dzien sie odwalil. Wiem, wulgarnie i nieladnie ale tak sprawa wyglada....

Powiem wam ze jeszcze sie nie spotkalem w czasach kapitalizmu w polsce zeby tak mnie jakas firma potraktowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta transmisja jest wkurzająca ...Darujmy już te opóźnienie,ale jeśli macie problemy techniczne to przynajmniej nie puszczajcie w kółko tych samych gameplayów! Ileż można patrzeć na jedno i to samo... Moglibyście wyłączyć te filmy i czat włączyć tak ,żeby nie było nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:35, Wojman napisał:

Od razu mowie - bede rozdawal degrady jesli w tym watku beda jeszcze narzekania na Edycje podstawowa
czy kolekcjonerska. Problem byl i jest szeroko omawiany w dwoch watkach (o grze Wiedzmin oraz
o pierwszych zdjeciach) i starczy. Nie ma potrzeby, zeby w kazdym watku roztrzasac od nowa
te same problemy.


Szanowny Panie Moderatorze!

Jeśli nie podoba się Panu narzekanie na sprawy zw. z wysyłką, to proszę zaproponować lepszy temat do rozmów.

Być może okaże się, że nie ma niczego bardziej zw. z Wiedzminem jak ta właśnie wysyłka. Rozumiem, że krytyka Pańskich przełożonych boli, ale proszę nie zachowywać się jak Szanowny Poseł na Sejm RP - Kurski. Problem może być omawiany w różnych wątkach, skoro życzą sobie tego Wasi czytelnicy, te nędzne robaczki, które powinny się pewni schować pod ziemię, a nie narzekać, że nie dostały swej gry, prawda? I wszystko byłoby ok. Problem w tym, że to właśnie bez nich serwis gram.pl by nie istniał. Patrząc na wydarzenia w historii, można dojść do wniosku, że wszystko co spełnia określonych norm, musi upaść. A władza ludu jest potężniejsza od jego zarządców. Bycie adminem nie oznacza nietykalności. Każdy immunitet można zerwać. A skoro jest potrzeba na roztrząsanie tego tematu, to niech sobie kiełkuje, bo jak wszystko i tak zostanie zmiażdżona przez czas. Jak CDP zrobi coś w tej sprawie, to wszystko ucichnie, jak nie, to nawet banda adminów nie pomoże.
Proponowałbym się zastanowić, czy takie zwracanie uwagi ma sens. Bo wszystko wskazuje, że nie, tym bardziej, że graczy nie interesuje "nocna premiera", a sama gra, czyż nie? Wiem, że populizm jest w cenie, a jego nadmiar łatwo tu zaobserwować, ale bez przesady. Ile razy można przekraczać złoty środek?

Szanowny Panie Adminie, zapewne po tej wypowiedzi dostanę degrada, czy nawet bana. Ot, kolejna ofiara, która chcąc nawiązać rozmowę została stracona. Systemy komunistyczne się skończyły, tak samo jak wszech wieczna wina. Admin nie działa na zasadach "Dictatus Adminus", bo takich nie ma. Pewnie wiesz, gdzie i kiedy się zetknęliśmy. I dotąd nie otrzymałem odpowiedzi.

Z poważaniem,
ArnoldAnhialtor

P.S.
Te śmieszne groźby to są nawet ciekawe. Od dawna nie widziałem żadnego "wroga ludu", czy jak tam to sobie nazwaliście. Takie socjalistyczne nazewnictwo, jak widzę. A mi się wydawało, że prawdziwe komuchy już od dawna nie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 23:19, ArnoldAnhilator napisał:

Jeśli nie podoba się Panu narzekanie na sprawy zw. z wysyłką, to proszę zaproponować lepszy
temat do rozmów.


Na forum mamy cala mase ciekawych tematow: od rozwazan o Bogu, poprzez komentowanie wydarzen politycznych, dyskusji o seksie czy chocby dyskutowanie o tym co tam sie dzieje teraz w warszawskim Empiku.

Dnia 25.10.2007 o 23:19, ArnoldAnhilator napisał:

Być może okaże się, że nie ma niczego bardziej zw. z Wiedzminem jak ta właśnie wysyłka. Rozumiem,
że krytyka Pańskich przełożonych boli, ale proszę nie zachowywać się jak Szanowny Poseł na
Sejm RP - Kurski.


Nie wiem dlaczego kierownika referatu Spraw Obywatelskich, albo pania dyrektor Biura Obslugi Interesantow Urzedu Miasta Szczecin ma bolec krytyka firmy CD Projekt za premiere gry Wiedzmin. Pracownicy CD Projekt nie sa moimi przelozonymi. Wiecej - gdybys poczytal chcociaz przytoczone w poprzednim poscie watki wiedzialbys, ze sam bardzo krytykuje te sytuacje.

Dnia 25.10.2007 o 23:19, ArnoldAnhilator napisał:

Problem może być omawiany w różnych wątkach, skoro życzą sobie tego Wasi
czytelnicy, te nędzne robaczki, które powinny się pewni schować pod ziemię, a nie narzekać,
że nie dostały swej gry, prawda?


Jest omawiany - bardzo szeroko - w dwoch i starczy.

Dnia 25.10.2007 o 23:19, ArnoldAnhilator napisał:

Szanowny Panie Adminie, zapewne po tej wypowiedzi dostanę degrada, czy nawet bana. Ot, kolejna
ofiara, która chcąc nawiązać rozmowę została stracona.


Jesli koniecznie chcesz, albo nie zastosujesz sie do dyrektywy to faktycznie degrad bedzie. Ale na razie nie.

Dnia 25.10.2007 o 23:19, ArnoldAnhilator napisał:

Te śmieszne groźby to są nawet ciekawe.


Grozby? Jakie grozby?

Dnia 25.10.2007 o 23:19, ArnoldAnhilator napisał:

Od dawna nie widziałem żadnego "wroga ludu", czy jak
tam to sobie nazwaliście.


Bo wrogowie ludu nie maja mozliwosci wypowiadania sie na forum. A co do wczesniejszego spotkania - prosze mi przypomniec w mailu o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:35, Wojman napisał:

Od razu mowie - bede rozdawal degrady jesli w tym watku beda jeszcze narzekania na Edycje podstawowa
czy kolekcjonerska. Problem byl i jest szeroko omawiany w dwoch watkach (o grze Wiedzmin oraz
o pierwszych zdjeciach) i starczy. Nie ma potrzeby, zeby w kazdym watku roztrzasac od nowa
te same problemy.


Taka mała uszczypliwosc...skoro do kazdego newsa ladowaliscie wstawke o Wiedzminie, to teraz ludzie o nim rozmawiaja w kazdym watku. Kreciliscie napiecie do premiery Wiedzmina , i teraz widac ze cala ta atmosfera troche daje Wam sie we znaki. Takze popieram glos ArnoldAnihilator''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 23:31, crypto.crk napisał:

Taka mała uszczypliwosc...skoro do kazdego newsa ladowaliscie wstawke o Wiedzminie, do teraz
ludzie o nim rozmawiaja w kazdym watku. Kreciliscie napiecie do premiery Wiedzmina , i teraz
widac ze cala ta atmosfera troche daje Wam sie we znaki. Takze popieram glos ArnoldAnihilator''a...


Raaaaaaaaany. Dwa miliardy razy bylo wyjasniane. Moderatrzy nie sa pracownikami CD Projekt. Wiecej gdybyscie poczytali to co w temacie narzekan na Edycje Kolekcjonerska powiedziano w innych watkach, a nie od nowa zaczyali dyskusje to wiedzielibyscie, ze ja tez bardzo mocno krytykuje CD Projekt za zaistniala sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje wszystkim, ktorzy maja problemy z pre-orderem... ale ile mozna walkowac wciaz to samo? Ile mozna tylko narzekac i narzekac ? Ehhh... szkoda slow.
(A teraz sie pochwale)Ja swoj egzemplarz zakupilem w Elblaskim EMPiKu w czwartek(na dzien przed premiera) za 89,90 i nawet szyta torbe z logiem dostalem :P
Gra jest boska, szkoda tylko ze moja grafa(mobile radeon x1700) nie chce na Max detalach gry z przyzwoitym FPSem ciagnac ;P Nio ale w koncu gra to nie tylko grafika prawda ?
Jak sie ''nocna premiera'' skonczy to lece ratowac Trisse i jakis napoj magiczny przyszykowac.
Pozdrawiam wszystkich fanow i antyfanow gry Wiedzmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to poprostu denna firma o opis że wszyscy którzy zamówili już grają to mnie tak wkurzył że nie wytrzymam zaraz w moim przypadku nie dostalem wogule paczki do dzisiaj musialem sie z nimi skontaktowac zeby wiedziec co sie stalo a oni mowia ze zmienily sie dane osobowe i ze poszlo do innego faceta jakiegos.... zal... i pewnie mi przysla w poniedzialek i bede musial ZAPLACIC95 ZL za ich "pre-order"który trafia do kupujacego 4 dni po premierze!!!! to jest żal... a pewnie jak odmuwie odebrania przesylki to mi nie zwroca wirtualnych pieniedzy jakie zaplacilem za wiedzmina szczerze żaluje tego zakupu jakbym wczesniej wiedzial ze są tacy H*jowi to bym wogule nie zamawial i poczekałbym do dzis pojechał do Wawki i kupilbym tam w empiku za 80zł a nie przesylka pre order za 95 i to w poniedziałek żal...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba cos te firmy kurierskie daja ciala, bo ja moja wersje dostalem 2 dni temu przez poczte polska :] taniej i szybciej no i gra wciąga, narazie wyjęła mi 2 dni z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia powtarzam tragedia mialem dostac gre 2 dni przed premiera nie dostalem do dzisiaj a najlepsze to ze zamowilem 2x ek I JEDNA zwykla i 2 ek doszly a zwykla nie to dzwonie mowie co i jak zaraz dostaje maila ze przepraszaja za problem paczka zostala zle spakowana w magazynie heh zalosne ale niewazne i to dostalem go 2 dni temu to dzisiaj dzwonie co sie dzieje ze paczka do mnie nie doszla a sie dowiaduje ze jeszcze nie zostala wyslyana ..bez komentarza i co im tam ze bende czekal 5 dni dluzej i tak maja to w dupie bo co ja moge z tym zrobic kompletny brak dbania o klijenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:32, Pagan Baby napisał:

Godzinę temu kupiłem "Wiedźmina" w Saturnie w Złotych Tarasach. Spoconymi z wrażenia dłońmi
zainstalowałem program, po czym z walącym jak dzwon sercem klinąłem "Uruchom grę". Pojawił
się obrazek malutkiego dysku, po czym na ekranie wyświetlił się zabawny komunikat: "Proszę
włożyć oryginalny dysk DVD do czytnika".

>/.../

Dnia 25.10.2007 o 20:32, Pagan Baby napisał:

Pytam więc: What the hell is going on?


Miałam podobny błąd, zresztą podobnie jak całkiem sporo osób i pomogło mi - po dwóch wieczorach spędzonych na walce z rejestrem - zrezygnowanie z jakże mi potrzebnych programów emulujących i zastosowanie się do porad ze strony:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1838
Od wczoraj za to mogę już grać spokojnie, nie mam żadnych problemów - gra się nie zawiesza, nie zacina, wczytuje się szybko, a że dodatkowo ma niezwykle wciągający klimat i gra się wspaniale, plany na weekend mam już dokładnie sprecyzowane :)
Co do owej nocnej premiery nawet nie będę sprawdzała, czy u mnie w empikach nie znalazłaby się na półce jakaś EK, bo mając cały czas w pamięci, co było obiecywane, a co faktycznie doszło z preorderem EK, chyba bym się nieco zirytowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaras zadzwoniem do działu obsługi klijeta i zaządam zwrot kasy w trybie natychmiastowym bo firma cd projekt nie wywiązała sie z umowy gra miała do mnie trafic naj pózniej wczoraj a dzis był listonos i nic nie przyniusł banda złodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze kopniete cdprojekt mi napisało ze gra została wysłana w poniedziałek i termin dostawy 24-25 a dzis mamy 26 i nic a listonosz juz u mnie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie ci ktorym cd projekt wysłało poczta gre w poniedziałek i nie otrzymali je do dnia dzisiejszego marsz na poczte robic borute bomają trzy dni na dostarczenie gry ja zamierzam zrobic taką borute ze cała poczta bedzie latała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co już mają wiedźmina życzę dobrej zabawy, ja mam gorzej nadal czekam, znaczy muszę zadzwonić i zrobić zemste bo jak pisało ,, gwarancja 2 dni przed premierą" - pfe kłamstwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować