Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Powiedźcie mi czy macie dżwięk w płytce z materialami dodatkowymi bo jak właczę wywiady to nei ma głosu. Prosze napiszcie czy tęz to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:51, Lord Asgaroth napisał:

"A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!"

jesteście k***a bezczelni.

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:02, cubba napisał:

> "A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!"
>
> jesteście k***a bezczelni.


Też popieram chociaż dostałem swoje 50% EK......łącze się z wami i żal mi że nie możecie grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:50, Mistic napisał:

Wywalcie ten cholerny łokieć Geralta ;/ Nic bardziej mnie nie denerwuje niż zasłanianie tekstu
na stronie...

eee i tak to sie tym nie przejmą a tam są 2 łokcie :D:D i to taki hłyt maketigowy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

Rozumiem, Wiedźmin, oczko w głowie gram.pl. Ale... e.. kamera przy premierze o północy? Ktoś
tu chyba nie zna umiaru :)

Ja z chęcią zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:39, Elendil_MODED napisał:

warto, warto, w końcu powiew świeżości od czasów baldur''s gate w cRPG

eee tam powiew świeżości:):) te bestie w grze ponoć strasznie śmierdzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

Rozumiem, Wiedźmin, oczko w głowie gram.pl. Ale... e.. kamera przy premierze o północy? Ktoś
tu chyba nie zna umiaru :)

E tam, ja bym tam sobie obejrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza oferta oh tak już gram uh uh (prawie jak orgazm... :/) moglibyście chociaż nie strzelać takich rzeczy jak to zdjęcie widząc, że masa ludzi nie dostała waszych paczek ;/ Jakoś kurna JESZCZE NIE GRAM MOZE TO DLATEGO, ŻE NIE DOSTAŁEM MOJEGO WIEDZMINA? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi czy macie dżwięk w płytce z materialami dodatkowymi bo jak właczę wywiady to nei ma głosu. Prosze napiszcie czy tęz to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robi CDP i DPD to po prostu śmiech na sali. Okpiliście całą sprawę. Napisane jest "Przewidywana data dostawy: 23 października 2007 - 24 października 2007" i co????? 24 października 2007 godz 21:12 a tu wiedźmina ani widu ani słychu. Już drugi raz sie mi to zdarza! Wcześniej było z Gothic 3: EK, ale był tylko jeden dzień spóźnienia, a tu??Po prostu granda i tyle! sklep gram.pl nigdy więcej!! Tracicie klientów drodzy panowie (i panie oczywiście). Po prostu żal. Daliście ciała!! ZŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amatorzy... Jeszcze ten podpis pod zdjęciem "A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!" Wstyd i hańba. Zhańbiliście też przez to samego Wiedźmina! Jak nie umiecie zrobić czegoś porządnie to nie podejmujcie się takich wyzwań. Grrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:08, Furusu napisał:

Nie wszyscy co zamówili pre-ordery graja przez durnego Tagensa ;P


Widząc jak szybko rośnie liczba postów w temacie pomocy technicznej powoli zaczynam się bac, czym mnie jeszcze CDP zaskoczy po otrzymaniu przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:51, Lord Asgaroth napisał:

jesteście k***a bezczelni.

Nic dodać - nic ująć... Od dwóch dni Gram.pl raczy nas zachwytami nad jakością gry, pudełek ,duperelek, dopięta na ostatni guzik premierą, zadowolonymi klientami którzy skorzystali z Pre-Orderu....PRL dawno się juz skończył panowie, IV RP od paru dni również jest historia - wniosek - na propagandzie daleko nie zajedziecie!!! Z każdą chwilą tracę do waz zaufanie i szacunek. Chyba naprawdę zależy wam tylko na tym, żeby jak najszybciej odzyskać utopione w produkcji wiedźmina pieniądze, klienta macie w głębokim poważaniu...i ta ciągła propaganda!!! Przyznajcie się do błędu - oficjalnie - pokażecie swoją klasę i wielkość!! A tak niestety pokazujecie tylko chamstwo i bezczelność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować