Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie pierwsza wpadka CDP pozostawiona bez komentarza. Już dawno oduczyłem się kupować gry przed premierą zwłaszcza z CDP(cudowne obniżki lub różnego rodzaju serie po miesiącu, dodatki do gazetek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te Wasze płacze i lamenty. Ja złożyłem zamówienie w piątek. W poniedziałek doszedł do Nich przelew,a we wtorek zmienił sie status zamówienia na "wysłane". Dziś rano przed dziewiątą zadzwonił Koleś z firmy kurierskiej... Jesteście pewni,że w zamówieniu podaliście nr Waszych komórek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają. Nie sądziłem, że stać CDP na taką bezczelność, by dawać ten podpis pod zdjęciem... Ja rozumiem, że macie burdel (przepraszam, jeśli kogoś uraziłem tym słowem) z tymi wysyłkami i że akurat moja paczka nawet nie ma widocznego numeru listu przewozowego, a na dodatek ten numer został zdublowany, ale nie piszcie kłamstw, że ci, którzy skorzystali z preordera już grają. Ci co mieli farta to może i grają, resztę natomiast krew zalewa. I to bynajmniej nie z winy Masterlinka lecz gram.pl, które nie potrafiło (który to już raz?) uporać się z wysyłkami gier przed premierą jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, z tym podpisem pod obrazkiem to już przesadziliście, nie dość że nic nie robicie ze sprawą niedostarczonych zamówień to jeszcze ludzią takie bzdury wciskacie. Chyba dołącze sie do ludzi, którzy obiecali, że już nigdy nie kupią nic na gram.pl. Rozumiem że to może być wina DPD, ale zamawiałem Wiedźmina za WASZYM pośrednictwem i to WY nie ja powinniście dzwonić w tej sprawie do DPD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RaVAngel ciekawe czy ty byś stwierdził na pohybel narzekaczom i marudom jakbyś siedział dwa dni i gówno miał a nie Wiedźmina... Ha ha zabawny jesteś :/ Gówno nie SALUT bo tyle paczek da SIĘ KURNA POPRAWNIE ROZESŁAĆ NA 100% A TU NIE MA NIC... FAJNIE MOŻE GDYBYM BYŁ JEDYNYM KTÓRY NIE DOSTAŁ TO BYM SIĘ NIE WYPOWIADAŁ ALE BEZ JAJ KUPA OSÓB NIE MA. Dla CDP nie czapki z głów tylko op***ol po raz już nie wiem który bo to nie pierwszy raz kiedy z pre-ordera gra nie dochodzi :/ Więc takie komentarze dotyczące ludzi którzy narzekają na gram.pl sorry nie są na miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystkich, którzy już dostali "prawie EK" - dobrze, że chociaż płyta była w środku :D.Wyobraźcie sobie odwrotną sytuację -" Przepraszamy, ale nośniki przyślemy kilka dni po premierze, nie udało się bowiem wszystkich wyprodukować na czas" :)

A co do przesyłek i DPD - ciągle to samo. Właściwie przy każdym pre-orderze można ujrzeć posty ludzi do których paczki nie doszły na czas itp. Standard ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!"

Co za bezczelność i wciskanie kitu.
Od 2 dni moja przesyłka krąży między kurierem a "sortownią" i jakoś nie może trafić do mnie.
Jeśli jutro nie zobaczę paczki (która miała dojsć wczoraj lub dziś), to żądam zwrotu kasy za przesyłkę kurierską.

Widzę, że lepiej iść do Empiku niż inwestować w pre-ordery.
żenada

Jak można piać peany o dystrybucji zagranicznej jak ciężko przysłać grę z Wawy do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to standard więc czy nie można tego zmienić do jasne cholery?! Fajnie jest sobie poczytać komenty ludzi którzy opiewają gram za terminowość i jaka gra jest extra :/ na prawde super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:43, flavee napisał:

Ale głupota... taki hype wokół premiery mizernej gierki... miło będzie popatrzeć, jak posypie
się krytyka.

Ty taki a taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

Rozumiem, Wiedźmin, oczko w głowie gram.pl. Ale... e.. kamera przy premierze o północy? Ktoś
tu chyba nie zna umiaru :)


Prawie jak Harry Potter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... A ja już miałem sobie grać. Tak się cieszyłem, że będę jednym z 3000 którzy zagrają wcześniej... Taki zaszczyt, dwa dni przed wszystkimi innymi. To jest coś! Powiedzieć w towarzystwie "Grałem w Wiedźmina dwa dni przed wszystkimi i do tego mam limitowaną EK". A tu d***... Jak dotychczas nie miałem okazji narzekać na CDP, tak teraz jestem ostro zdenerwowany (i przygnębiony) zaistniałą sytuacją... A takie były gwarancje "Gwarantujemy dostawę dwa dni przed premierą!" Prfff...

"A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!" - To nie jest zbyt miłe dla tych, którzy skorzystali, a nie grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W calej sytucji najbardziej zniechecajacy jest calkowity brak odzewu ze strony CDP.
Rozumiem, kazdej firmie moze zdazyc sie pomylka, ok, ale jesli w moim zamowieniu najpierw otrzymuje numer przesylki, potem zamiast tego jest wiadomosc ze numer jest bledny i prosza o kontakt z BOK, wiec wysylam maila, zero odzewu, dzwonie do DPD, dostaje informacje ze CDP zatrzymalo towar na magazynach a pod moim numerem przesylki figuruja cztery (Wroclaw, Warszawa, Wloclawek i Torun).
BOK zamiast jak w kazdej normalnej firmie przy takiej farsie prostowac wszystko to o 17.04 nie odbieraja juz telefonow. Mimo 36 stron topicu na forum ZERO odzewu ze strony CDP, gram.pl.
Mam takie lekkie wrazenie ze firma, ktorej place za usluge ma mnie w d... glebokim powazaniu. Przelew poszedl, kase maja, to sobie moze chlopak poczekac...
Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie niektórzy się załamią po moim poście, ale zaryzykuje :P. Do mnie dzisiaj z rana kurier z DPD przysłał smsa, o której godzinie może dostarczyć paczkę. Oddzwoniłem do niego i poprosiłem, żeby nie dostarczał :) tylko, że sam odbiorę któregoś dnia, bo nie będzie mnie w domu. Normalnie, strasznie się zdziwiłem, bo pierwszy raz mi się zdarzył taki odpowiedzialny kurier, który skontaktował się w sprawie dostarczenia. Zawsze ja musiałem wydzwaniać do biura obsługi żeby oni poinformowali kuriera.
I tu niestety muszę ponarzekać na dpd/masterlink, bo dodzwonić się do nich graniczy z cudem. Kiedyś równo godzinę wisiałem na linii i słuchałem tego jak oni mnie bardzo przepraszają, że linie są zajęte :/. Wielki plus dla kuriera i wielki minus dla DPD za niemal niemożliwość dodzwonienia się.

BTW: o co chodzi z tymi brakami w EK? Bo nie czytam regularnie forum (brakuje czasu na czytanie wszystkich forów niestety) i niebardzo wiem o co biega. Wszystkim czegoś brakuje czy tylko niektórym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KILKA SŁÓW DO CDP!!!

Primo: wiedziałem, że tak będzie, dlatego moją paczkę zamówiłem na początek listopada, kiedy to przyjdzie z HoMMV:TotE i w ten sposób uchroniłem się przed niepotrzebnymi nerwami [mam nadzieję].

Secundo: Nie chcę was martwić CDP, ale wersja MULTILANGUAGE Wiedźmina jest już od rana dostępna w sieci. Przykro aż się na to patrzy, jak przybywa seedów, których są już tysiące... Ponoc premiera w Polsce miała być pierwsza, więc pytam jak to możliwe?

Tertio: Wypadałoby dać chociaż kilka słów wyjaśnień, przeprosić klientów, którzy zamówili produkt, a go nie otrzymali... Jeszcze takiego newsa dajecie... Normalnie wstyd i hańba... Przecież to dzięki nam macie te swoje zapewne niemałe wypłaty.

Quattro: Zmieńcie dostawcę... Tyle razy co się na nich przejechaliście, a nadal liczycie na cud :/ Podejrzewam, że wiąże was jakaś umowa z looserlinkiem. W takim wypadku, normalnie żal.pl...

Cinque: Prawda, że już piątek będzie dostępny patch naprawiający bagatela 200 bugów? Wiecie, trochę dużo...

Liczymy na kilka słów sprostowania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!" - tia chyba Ci co zaciagneli wiedzmina z torrentow. Wciaz czekam na moje EK. Wg Track&Trace 2krotnie probowano dostarczyc mi Wiedzmina, oczywiscie nic takiego nie mialo miejsca. Spodziewalem sie chociaz awizo albo telefonu. Siedziba DPD 3km od mojego miejsca zamieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wszystkim czegoś brakuje czy tylko

Dnia 24.10.2007 o 21:50, black warrior napisał:

niektórym?

Wszystkim. CDP dało ciała, i pozostałe elementy EK zostaną przysłane później...kiedyś.
Jeżeli zamawiałeś, powinieneś dostać od nich mejla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować