Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - drugie uaktualnienie dzisiaj!

21 postów w tym temacie

Jak dla mnie to najważniejsze zmiany to :
# 20-sekundowe opóźnienie pomiędzy rundami w trybie Ataku
# Oficerowie w klanie mogą zapraszać nowych członków oraz wykopywać żołnierzy
# Jeśli głosowanie na zmianę mapy będzie udane, zostanie to wykonane natychmiast
# Koszt Ciężkiego Wsparcia Lotniczego został zmniejszony z 30/50/70 do 25/45/65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaitsev

Polscy miłośnicy World in Conflict od dłuższego czasu czekali na dzisiejsze uaktualnienie tej gry. Problem ze zlokalizowanymi wersjami w końcu zostanie rozwiązany, a przy okazji do obiegu zostanie wprowadzonych kilka innych poprawek.

Przeczytaj cały tekst "World in Conflict - drugie uaktualnienie dzisiaj!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! :)
Ale co do zmniejszenia kosztów Wsparcia już nie jestem przekonany - jak dla mnie i tak za dużo nalotów i artylerii jest na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawiono crashe w wersjach zlokalizowanych (wszystkie języki inne niż angielski)

Nareszcie! Ileż to punktów straciłem przez crash''e, a ile się nakląłem, gdy WiC bez słowa wychodził do pulpitu... Dzięki Ci, Massgate!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już druga łatka do tej gry. Widać, że Massive stara się pozbywać z gry wszystkich błędów i będzie długo supportować ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj" minelo kilka godzin temu, a latki nie ma :/

To tak jak content do sciagniecia zwiazany z wiedzminem od ponad 30 godzin niby dostepny na stronie, oraz dzisiejsza latka do witchera, ktorej tez nie widac, mimo trwania 26 pazdziernika od jakiegos czasu ;)

Cos CD-PROJECT laga lapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować