Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Wasz najlepszy film?

277 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 16:20, RobeN napisał:

> hehehehheh


Czy ten post jest związany z tematem??? Czy może oczekujesz dalszej działalności???


Jak cię ten gościu nie nudzi, ja bym Szoszosza wywalił już dawno za te jego psikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najlepszego filmu, bo jeszcze nigdy żadnego nie nakręciłem. Ale kto wie, może kiedyś powstanie jakaś moja offowa produkcja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo trudno byloby wymienic jeden najlepszy film jaki widzialem. Dlatego podaje cala liste filmow ktore jak dla mnie sa genialne. Oto ona :P :

-pulp fiction (co tu duzo mowic , klasyk , znakomity czarny humor , klimat, fabula, czyli wszystko to czym cechuja sie najlepsze filmy Tarantino)
-requeim dla snu (scenariusz , zdjecia !! ,tematyka , znakomita gra aktorska)
-21 gram (znakomity scenariusz oraz wykonanie , film na poczatku sprawia wrazenie nieco zamieszanego jednak w czasie wszystko powoli zostaje nam wyjasnione az do koncowego momentu)
-donnie darko (film praktycznie malo znany , wydaje mi sie ze glownie ze wzgledu na to ze aby go w pelni zrozumiec trzeba naprawde uwaznie ogladac i nieco poglowkowac)
-skazani na shawshank (film oparty na powiesci S.Kinga , znakomity i zadziwiajacy pod wzgledem fabularnym)
-goodfellas (jeden z najlepszych filmow o tematyce mafijnej , gangsterskiej, oparty na ksiazce jak i na faktach)
-godfather (tego raczej przedstawiac nie trzeba , po prostu geniusz)
-wladca pierscieni (film oparty na mojej ulubionej ksiazce fantasy , genialne wykonanie , zdjecia , efekty, muzyka)
-fight club (pomysl, gra aktorska zwlaszcza Brada Pitta)
-american history x
-crash (jeden z niewielu nowych filmow ktore naprawde tak mnie zaciekawily , wedlug mnie zasluguje na najwyzsze miejsce wsrod filmow na tegorocznej gali oskarow)
-star wars (jak dla mnie najlepsza czesc z calej sagi SW jest czesc 3 , szczegolnie upodobalem sobie koncowy moment w ktorym ukazana zostaje ogromna moc Vadera)
-pianista (film biograficzny, ukazujacy przesladowanie Zydow podczas 2 wojny swiatowej , genialne wykonanie jak i genialna gra Adriena Brody''ego)
-przekret (znakomita czarna komedia ,wedlug mnie najlepszy film Guy''a Ritchiego)
-porachunki (pierwszy genialny film Guy''a Ritchiego, wedlug mnie jest nieco gorszy od przekretu , ale tylko nieco)
-siedem (wspanialy film , pouczajacy , film stal sie wzorem dla wielu innych produkcji choc wedlug mnie nie dorastajacych mu do piet , chociazby takiej pily (ktora dla mnie jest filmem ponizej sredniego poziomu) oraz Suspect Zero (film dobry choc szczegolne widoczne w nim jest nasladownictwo siedem)
-terminator 1 i 2 (filmy ktore kiedys obejrzalem wiele razy i dalej moge je ogladac , praktycznie jedyne filmy w ktorych Shwarzeneger pasowal i wypadl bardzo dobrze)
-powrot do przeszlosci (podobnie jak w przypadku terminatora ,mozna powiedziec ze filmy przy ktorych sie wychowywalem :P )
-mechanik (dla jednych film nudny , dla mnie film genialny ukazujacy ze sumienie nie da zapomniec o dawnym czynie,zbrodni , znakomita gra Christiana Bale''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 15:49, turpis napisał:

moj ulubiony film z dziecinstwa to powrot do przyszlosci!!


Heh.. klasyka też to ogladalem jak byłem mały, ae coś było w tym filmie. Aż miło powspominac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie :Star Wars- starsza trylogia(czyli IV,V,VI)- nie ma konkurencji
potem byłby :Obcy, dalej The Thing
a potem mogłoby być : Pulp Fiction, las Vegas Parano, Władki trzy obowiązkowo. W sumie jest tego tyle, że lista mogłaby być baaardzo długa. Ale StarWars rządzi :)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię...hmm:Efekt motyla, Braveheart, Pulp fiction, Las Vegas Parano, Piraci z Karaibów (ogólnie lubię filmy z J.Depp''em), Sin City, Człowiek w ogniu, Piła 1 i 2, Neverending story, wiele innych, których teraz nie mogę sobie przypomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 12:56, paweusz napisał:

Ja lubię...hmm:Efekt motyla, Braveheart, Pulp fiction, Las Vegas Parano, Piraci z Karaibów
(ogólnie lubię filmy z J.Depp''em), Sin City, Człowiek w ogniu, Piła 1 i 2, Neverending story,
wiele innych, których teraz nie mogę sobie przypomnieć...



Bad Boys 1i2 też wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam wszystkie westerny (garść dynamitu; dobry, zły i brzydki, Tombstone, Winetoo, Dziki Bill i bardzo wiele innych) a, i jeszcze podobałmi się "Negocjator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to :
Blade I, II, III trójak troce mniej - widac ze nie mieli zbytniego pomysłu na fabułe
WŁADCA PIERŚCIENI
TERMINATOR
DESPERADO - w szczególnosci za muzyke I bar
Matrix
MUMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować