Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Wasz najlepszy film?

277 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 23:15, zapodaj napisał:

14. Niezwykła liga dżentelmenów

"Liga niezwykłych dżentelmenów" jak już. Lista co tu dożo gadać malo ambitna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:17, sony ericsson napisał:

> Wymieniłeś jedna scene i muzykę. Czy naprawdę tak niewiele Ci potrzeba do szczęścia?
To najbardziej mi sie podoba, ale ogolnie kazdy z nich jest fajny
To moze bym jeszce dozucil wladce pierscieni
Ale naprawde nierozumiem co masz do moich komentarzy?

Można to bylo odczytać tak jakbyś lubil tylko tą scenę (bo w sumie film był nudny io do tego mnóstwo przekłamań historycznych było) oraz w tym drugim tylko muzykę (bo nawiasem mówiac wg mnie nicinnego w tym filmie nie powinno sie nikomu podaobać, wlaściwie powinien wyjść tylko soundtrack, a film powinien zgnić w odmętach hollywoodzkich magazynów albo najlepiej w ogóle nie powinni go kręcić a taśmę celulozową oddać biednym krajom takim jak Polska, gdzie reżyser nie moze sobie pozwolić na zbyt dużą ilość cięć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm
Co do TD się zgodzę--sam film jest taki sobie, ale jednak z tą muzyką jest cool, a no i moze te kilka wyscigow moze byc(nie moiwe ze sa jakies wspanaile)ale jakos moze byc

A co do KN---tutaj, akurat zaklamania się nie liczą, ja lubie ten klimat rycerzy, wielkich sredniowiecznych bitew, itp.
Dlateho tez Lordoftherigns mi się podoba, szczegolnie 2wieze (bitwa o helmowy jar :)))
Ale kazdy ma swoj gust i tyle:PP


Musze ci to powiedziec----nie wiem dlaczego ale twoj avatar kojazy mi się z Beatą Kozidrak!!! Troche to dziwne, ale tak jest nie wiem czemu. A tak wogole co on przedstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny. Bardziej jednak skłaniam się do WP za książki i edycje kolekcjonerską filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ulubione filmy, niezaleznie od gatunki itd to zdecydowanie takie tytuły jak: Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, Kto wrobił królika rodgera(chyba tak się to pisało :) ) powrót do przyszłości itd. Wymieniać tu można tak w nieskończoność.

Jeżeli chodzi natomiast o filmy np. tegoroczne to podobały mi się: Xmen3, Dublerzy, Piraci z karaibów, Diabeł ubiera się u prady i jeszcze kilka tytułów. Ostatnio obejrzałem Statystów, ale jakoś nie przypadli mi specjalnie do gustu ;/

Ps. Zapraszam na moją stronę poświęconą adaptacjom filmowym gier video, możecie tam skorzystać z ankiety na temat właśnie najlepszych adaptacji ostatnich lat oraz porozmawiać na owe tematy na forum.

www.moviegames.pv.pl

Zapraszam i sorry za reklame ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Taxi, Taxi 2, Taxi 3
2. Francuski Numer
3. Kevin sam w domu
4. Kevin sam w Nowym Yorku
5. 13 dzielnica
6. Ja wam pokaże
7. Yamakasi
8. Epoka Lodowcowa
9. Shrek 2
10. Shrek
11. Szeregowiec Ryan
12. Vinci
13. The Punisher
14. Tylko mnie kochaj
15. Starsza pani musi zniknąć

... więcej nie pamiętam - większość filmów to komedie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione filmy: "Efekt motyla" (dziś uznaję ten film za najlepszy jaki w życiu obejżałem), "Gladiator" (ścieżka dźwiękowa ... mhm ... cudo), "Władca Pierścieni" (cała trylogia, ale mimo wszystko książka lepsza ;)), "Wojna Światów" i do tego zestawu wrzuciłbym jeszcze "Pojutrze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Więc może ja napisze kilka słów o moich najlepszysz filmach:
Mój najlepszy film to film "Goal" Bowiem bardzo lubie piłkę nożną ( można powiedzieć nawet że kocham piłkę nożną ) A jeżeli się lubi Footbal to lubi się i filmy Sportowe oraz gry m.i.n Fifa 07.

Bardzo lubię także film "Hooligans" Który przedstawia nam ''''Kiboli" ( Newcasle United ).

Natomiast na trzecim miejscu moich filmów znajdują się wszystkie części super filmu " Xmen " Oraz także wszystkich części ale tym razem filmu "taxi".

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy film... hmm...Matrix. Na pewno Matrix. Pierwsza część oczywiście. 2 i 3 były robione na siłę. Władca pierścieni też mi sie podobał, ale książce nie dorasta do pięt.
Z animowanych najbardziej podobała mi sie Epoka lodowcowa 1 i Shrek 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować