Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzowie na Steamie

27 postów w tym temacie

szkoda że na Steamie tak drogie są gry i nie są to wersje pudełkowe które bardzo lubie.. mam Steama ze względu na sage HL, ale nie zamówiłem od nich żadnej gry w ten sposób ..i tego nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techland też jest na Steamie, tak a propos ciekawostek :). A ja Steama mam i czasami coś tam sobie nawet kupię, jeśli jest w promocji. Orange Boxa np. nabyłem w pre-orderze i popykałem sobie w betę Team Fortressa 2. Zabawa przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, akurat u nas zupełnie nie opłaca się kupowania gier w Steamie - wychodzi drożej niż wersja pudełkowa, więc nie widzę powodów, dla których mógłby ktoś tego używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak drogie te gry na Steam''ie są, bo tak naprawdę są... tanie. W sklepach w USA gry są o kilka(dziesiąt?) dolarów droższe, a przez Steam nie trzeba się nigdzie wybierać. ;P

A ja bym z chęcią poczekał na Jericho. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wielki wydawca dołączył do grona firm dystrybutujących gry przez Steam. Ciekawe czy kiedyś doczekamy się tam Wiedźmina? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Jericho już zamówione, ale pudełkowie - w Ultimie. Czemu tam? Cóż, głównie dlatego, że nie znalazłem NIGDZIE indziej. Chyba nikt tego w końcu nie wydał w Polsce, czego nie rozumiem kompletnie. Pozostaje więc wersja angielska, niestety dużo droższa:/ No ale i tak warto, już się nie mogę doczekać!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować