Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - w sklepach już dziś od północy!

82 postów w tym temacie

@cubba
Od razu widać że to wina masterlinku, skoro numer paczki jest na liście. Radzę zobaczyć w jakim oddziale jest paczka i zdrowo opie... na nich nakrzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera o północy, a w media market już Wiedźmin jest wystawiony na stoisku, czyżby to było planowane że w sieciach pokaże się wcześniej bo to jakieś dziwne ?? :|

ps. nie mówię że można kupić bo tego nie wiem, ale stoisko z grą stoi i można tytuł spokojnie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne :P Mi zawsze, czy to Pre-Order, czy po premierze, Masterlink dostarczał paczki na czas i bezproblemowo... Albo mam dużo szczęścia, albo wy nadmiar pecha ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mili państwo, drodzy gracze - Polacy zrobili grę, a raczej Grę. Sam jeszcze nie grałem, ale patrząc na relacje dziennikarzy, opinie tych którzy już grali i grają... oto chyba nowy król cRPG i to takiego klasycznego, a nie jakiś konsolowych bijatyk w stylu Obliviona. Z ostateczną oceną wstrzymam się jeszcze tych kilka dni czekając na kuriera, ale jestem coraz bardziej pełen optymizmu i coraz mniej we mnie cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) To numer mojej paczki wogole nie byl wpisany do bazy danych (tak mówiła jakas pani zobslugi masterlink siedlce) ale zadzwonilem do swojego kuriera (nie poraz to juz pierwszy) i paczuszka trafila do mnie we wtorek przed 16:00:)
Dobrze to miec namiary na zaufanych kurierów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:57, wedge7 napisał:

To jak w końcu z tą sprzedażą jest? Można już dziś dostać Wiedźmina w Empiku albo MediaMarkt?
Pytam tu w szczególności o Wrocław

Będzie można go dostać w MediaMarkcie za cenę 79,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vader - Miecz Wiedźmina - buhahaha... zobaczcie to sami, jest na gametv. Black-metal dla ubogich, wokalista chyba uczył się angielskiego na tvn lingua. Cytując recenzję innego zespołu: "lider zespołu potrafi fikać koziołki, szpagat w pentagramie też pewnie umie zrobić. Ale Diabeł talentu do muzyki mu oszczędził."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram, ale ta gra potrzebuje diabła, a nie komputera... Mam dość dobrą maszynę, a Wiedźmin chaczy się chwilami na średnich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety takie mamy firmy, że większość zwala winę na wszystkih wokół... życzę wytrwałości, mam nadzieję że załatwisz wszystko po swojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam i gram i jest świetnie, nawet na średnich ustawieniach. Gra ma naprawdę wysokie wymagania ale dla tej gry naprawdę warto podrasować sprzęt. Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty. Tak więc rodacy, do empików i kupować Wiedźmina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować