Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 i Top Gear

30 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Sony nawiązało współpracę z telewizją BBC i popularnym programem motoryzacyjnym Top Gear. Zaowocuje ona nową trasą w grze Gran Turismo 5 oraz uruchomieniem w usłudze PSN specjalnego serwisu o nazwie GT TV, w którym będzie można znaleźć odcinki TG do ściągnięcia.

Przeczytaj cały tekst "Gran Turismo 5 i Top Gear" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zanim do sklepów trafi GT to cena PlayStation znacząco spadnie ;)
Jak na razie grałem we wszystkie części , PS2 kupiłem specjalnie dla GT4 i pewnie z PS3 będzie podobnie , warunek to tylko ta cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bajka :D

Top Gear - mój ulubiony program motoryzacyjny

Gran Turismo - moja ulubiona seria gier wyścigowych

Top Gear + Gran Turismo 4 = Za wszelką cenę musze zdobyć PS3. Ta cena będzie wynosić coś koło 1800zł, ale co tam. Będę mieć za rok :-) Pomysł jak dla mnie 100% trafiony. I jeszcze te odcinki do pobrania... Świetny pomysł, na prawdę. I tor Top Gear :-) Będzie można się przejechać takim McLarenem po torze Top Gear :] Nie no, świetne, świetne.

Sony - przekonaliście mnie do kupna PS3 :-)

Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może załatwcie jeszcze obok każdego auta komentarz Clarksona który przy każdym superwozie mówi że jest do bani. Np. taka Corvette a na dole napis Absolutely Rubbish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TopGear i Gran Turismo.. Rewelacja!!! jestem fanem jednego i drugiego. jeden egzemplarz GT5 już mają sprzedany.. ale o tym wiem już od paru miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, już nie mogę się doczekać tego co powie o GT5 Jeremy Clarkson! Pewnie znowu padnę ze śmiechu i dam się jego bujnej krytyce zahipnotyzwać ;D Swoją drogą ciekawe jaki będzie GT5 - czy okaże się po prostu prawidłowo wykonanym sequelem, czy też zwykłym sprawdzianem umiejętności programistów i PS3 oraz eksperymentem w kwestii nowych rozwiązań.

Ja narazie nawet swojego własnego PS2 nie mam w domu (czekam na święta i tradycyjne obniżki cen :P) i nawet taki GT4 dałby mi kupę radochy, narazie więc cierpliwie poczekam aż cena PS3 spadnie do pułapu osiągalnego dla przeciętnego zjadacza chleba (czyt. nie zarabiającego więcej niż ~1500 zł netto) i pojawi się Gran Turismo 6 - którie zapewnie podobnie jak GT4 będzie stanowić perfekcyjne rozwinięcie poprzedniej części z niemal w pełni wykorzystaną już moca PSTrójki :) A do tego czasu GT4 (i wiele innych świetnych gier z PS2) na pewno nie zdąży się znudzić (GT należy do tych gier, które po prostu nigdy nie tracą swojej grywalności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. a ja wlasnie gralem :D co prawda na razie mozna jezdzic tylko czterema samochodami i na torze suzuka ale juz jest. Ogolne wrazenie fajne tylko jeszcze nie ma kamery zza kierownicy :( (jest tylko na powtorkach)

I to nie jest zadna prowokacja (nie bede dawal dowodow jakby co ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i STIG, zapomnieli o STIGU! Człowieku o którym mówią, że hoduje kasztanowce w piwnicy i który na śniadanie je bagietkę z gruszką;)
O kurr... Ale bajer! Ja chcę GT5 na kompa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok sa jeszcze 4 samochody i kamera zza kierownicy po takim malym updacie, ale nadal jeden tor :( Mam nadzieje ze bedą dodawac z nastepnymi updatami. No i ze nie bedzie trzeba nic placic...

Aha: i poza televizja jest jeszcze cos w rodzaju gazety z newsami (przynajmniej tak mi sie wydaje bo na razie jest jeden o targach w tokio...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić:

A ja mam GT5 Prologue! Ściągnąłem z japońskiego PS store! ha!
Poprostu masakra! Ten widok z kokpitu! Grafika bije całą Forze x 2! Czuć zmieniony model jazdy. Jeśli wszystko będzie tak jak teraz, to jest pewny hicior, a znając Polyphony Digital i Yamauchi''ego to będzie jeszcze lepiej...

Reasumując:

W to trzeba zagrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować