Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie

No nie, ja byłem pewnien że wygra milion na pewno, miała dwa koła, 46% dla Legolasa i zrezygnowała boshe, ja sam nie wiedziałem bo sie nie interesuje mitologia ale wiem że Legolas używał łuku a Zorro szpady a chyba szpad w starożytności nie było i ona nawet tak powiedziała że legolas bardziej prawdopodobny. Żal, teraz już chyba nikt nie wygra miliona jak ludzie będą tak rezygnować a Paulina była naprawdę blisko. Naprawdę wielka szkoda, troche się zawiodłem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:38, ppoz93 napisał:

ZAl Dziewczyna miała tak banalne pytanie do miliona, wziela 2 kola i tak , nie wiedziala.

jak sprawdziles w internecie czy w encyklopedii to sobie mozesz mowic.
latwe, latwe ciekawe czy jak bys tam siedzial bys wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za milion złotych w dzisiejszych czasach wbrew pozorom nie daje życia jak np.gwiazda kina...
Heh, moim zdaniem TVN jeśli ustawiałby program, to raczej na korzyść dziewczyny, w końcu
programowi przydałaby się osoba, która milion wygrała, by udowodnić ludziskom, że to naprawdę jest
możliwe. A taka świadomość = większa ilość chętnych.

Szanuję jej decyzję, ale mimo wszystko i tak...takie pytanie...heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sobie nie mogę w tego darować. Ja bym wziął najpierw 50:50 a potem do publiki...
Można było zgadnąć na "chłopski rozum" - Artemida to kobieta, na dodatek Paulina skojarzyła, że była boginią łowów... Kobieta łowczyni ze... szpadą? No błagam...
Chociaż z drugiej strony - tam muszą być spore nerwy. I tak wysoko dziewczyna zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi to wszystko smierdzi, caly czas dostawala proste pytania, łącznie z ostatnim, a potem nagle zastanawiała się czy Artemida-bogini łowów walczyła łukiem czy szablą....
no ale wiadomo TVN''owi podskoczyła oglądalność, a ona taka skromniutka wzięła tylko pól miliona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co pisali chyba, o gazetę mi chodzi :) A pisali to, że był przeciek i że na jakimś Press.pl wyjawili przebieg odcinka. Właśnie to, że zrezygnuje i będzie miała 500 tys. No i pisali, że jeśli oglądalność Milionerów przez to spadnie to TVN pozwie ich do sądu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:48, Vaxinar napisał:

Też sobie nie mogę w tego darować. Ja bym wziął najpierw 50:50 a potem do publiki...
Można było zgadnąć na "chłopski rozum" - Artemida to kobieta, na dodatek Paulina skojarzyła,
że była boginią łowów... Kobieta łowczyni ze... szpadą? No błagam...
Chociaż z drugiej strony - tam muszą być spore nerwy. I tak wysoko dziewczyna zaszła.

Ale na rozum mogła pujsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:49, Woko11 napisał:

Co pisali chyba, o gazetę mi chodzi :) A pisali to, że był przeciek i że na jakimś Press.pl
wyjawili przebieg odcinka. Właśnie to, że zrezygnuje i będzie miała 500 tys. No i pisali,
że jeśli oglądalność Milionerów przez to spadnie to TVN pozwie ich do sądu... :/

Serio?? Ja nie moge wyjawic takie informacje? Ale sie sprawdziły i to jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:48, GungravePL napisał:

Heh, moim zdaniem TVN jeśli ustawiałby program, to raczej na korzyść dziewczyny

Gdyby tak było, to pytanie wg. Ciebie nie było na jej korzyść? Zastanów się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było banalnie proste - od początku miałem pewność, że odpowiedzią na nie jest Legolas (zresztą powiedzcie kto w starożytności używałby szpady? :P)... Myślę, że program był ustawiony - ta studentka wiedziała tyle szczegółów dotyczących Artemidy - siostra-bliźniaczka Apolla i Bogini Łowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że nie wygrała. Od początku do końca dostawała łatwe pytania i w "Milionerach" spotkaliśmy już ludzi, którzy wykazali się o wiele większą wiedzą, jednak tak daleko im się zajść nie udało. Babka była w komfortowej sytuacji, jednak tego nie wykorzystała. By odpowiedzieć na to pytanie wystarczyła elementarna wiedza z mitologii i podstawowa znajomość z literatury. Aż żal ściska na myśl, że tak łatwe pytanie było pytaniem za milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:53, Bifur napisał:

Pytanie było banalnie proste - od początku miałem pewność, że odpowiedzią na nie jest
Legolas (zresztą powiedzcie kto w starożytności używałby szpady? :P)... Myślę, że program
był ustawiony - ta studentka wiedziała tyle szczegółów dotyczących Artemidy - siostra-bliźniaczka
Apolla i Bogini Łowów.

Myślisz, że specjalnie odpadła, bo jej tak kazali? No sorry, ale to jest najmniej prawdopodobna wersja. Szczególnie z tym co napisałeś - ona nie była niczego pewna. Strzelała, przypominała sobie jakieś fakty, ale sobie nie wierzyła. Miała banalne pytania (wszystkie) - tak, to na pewno było ustawione. To żeby odpadła? Wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Wam Żal co to był za BOT Z NIEJ :/ Żal Żal i jeszcze raz Żal :/. Założę sie ze to było ukartowane pewnie jej zaproponowali ze jak ona weźmie pól miliona to dadzą Jej więcej niź jak by wygrała 1 milion bo by oddala podatek i TVN by tez coś od niej wzięło z Wygranej :/ LOL I Zal dla niej. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żal po prostu! Myślałam, że mnie tam coś trafi normalnie. Dziewczyna dostała banalne pytanie warte co najwyżej 10000 a nie milion! I jeszcze źle użyła kół. To było jakieś ustawione - skoro wiedziała taki szczegół, że Apollo i Artemis byli bliźniakami, to jak mogła nie wiedzieć, że patronka ŁOWÓW posługuje się łukiem... i jeszcze ta jej mina "tak wiem, że was to wkurza i cieszy mnie to"... no żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:01, Kukowsky napisał:

I dobrze, że nie wygrała. Od początku do końca dostawała łatwe pytania i w "Milionerach"
spotkaliśmy już ludzi, którzy wykazali się o wiele większą wiedzą, jednak tak daleko
im się zajść nie udało. Babka była w komfortowej sytuacji, jednak tego nie wykorzystała.
By odpowiedzieć na to pytanie wystarczyła elementarna wiedza z mitologii i podstawowa
znajomość z literatury. Aż żal ściska na myśl, że tak łatwe pytanie było pytaniem za
milion.


Dokładnie. Wystarczy zobaczyć na pytanie z eliminacji o paskach. O wiele trudniejsze. A raz koleś miał za bodajże 2000 zł pytanie o to, czym napędzany jest segway. No żal po prostu. A teraz jakiś wariat tam siedzi i też dosyć łatwe pytania dostaje.

Mi się ogólnie wydaje, że tvn zmniejsza poziom trudności pytań w odpowiedzi na polsatowski "Strzał w 10" - że niby u nich łatwiej wygrać duże pieniądze... no ale to co się dzisiaj działo to po prostu tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było banalnie proste.

A ona sobie pogrywała z nim przez pół odcinka, zabierając czas innym.

Studentka, a takiego czegoś nie wiedzieć to jest po prostu żałosne.

Teraz cała(no może nie cała)Polska będzie się z niej śmiać.

No i oczywiście kolejność odwrotna, powinno być na opak wtedy publiczność by głosowała tylko na 2 odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:47, wybrany4567 napisał:

jak sprawdziles w internecie czy w encyklopedii to sobie mozesz mowic.
latwe, latwe ciekawe czy jak bys tam siedzial bys wiedzial.

Nie trzeba internetu, starczy logika. do wyboru były
1 szpada (w starożytnej Grecji? nie znali takowych)
2 łuk (do polowań jak się patrzy)
3 Don Kichot czyli kopia (na polowanie?)
4 miecz 2-ręczny (Kobiecie? ciekawe na jakiego zwierza?)
wiedziała że chodzi o patronkę polowań, reszty mogła się domyśleć (pozatym kół użyła w absurdalnej kolejności).
ps obecny gracz ma póki co nietrudne pytania, może są zdeterminowani żeby ktoś w końcu wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować