Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 18:55, Marcinos07 napisał:

Szybko poszło z tym pytaniem za milion. W sumie nie dziwie się jej że zrezygnowała, sam
nie miałem pojęcia i bez zastanowienia bym sie wycofał. :)

Nom, sam nie wiedziałem, ale na te pytania, na które telefon do przyjaciela i 50:50 wykorzystała to znałem odpowiedzi, ale na niektóre nie. Fakt, mądra była dziewczyna i w pełni należała jej się ta wygrana. :)
Kiedyś też była dziewczyna, co miała publiczność i pół na pół to w złej kolejności to dała (ja bym najpierw dał 50:50, a później publiczność) ale ja bym niczego nie wykorzystał, bo pytanie miała bardzo proste! Łuk to oręż, którym władała Artemida i Legolas (dobra odpowiedź) . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 20:27, Falconer napisał:

Z tego co piszesz, to szyskuje się bardzo ciekawy odcinek jutro,

Jeden z najlepszych jakie widziałem:> strasznie żałuje, że zacząłem oglądać dopiero od pytania za 20 tysięcy. Dziewczyna miała niesamowitego cela i gdyby nie zaparła się, że skończy na 500 tyś. może strzeliłaby poprawną odpowiedź.

Dnia 17.05.2008 o 20:27, Falconer napisał:

może wreszcie MILION? :D

Cóż, tylko pół miliona - ale w jakim stylu.
ps: jak ona się nazywała? Da...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się dzisiejszy odcinek taki naciągany. Nie znała odpowiedzi, strzelała i doszła do pół miliona. Jeszcze jakaś taka dziwna ta kobieta, wygrała i nawet sie nie cieszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak pytanie za milion dzisiaj było trudne o ile ktoś znał odpowiedź, zresztą miała cela niezłego. Ciekawe czy ktoś wreszcie wygra milion. Jak przypomnę sobie tamtą co miała 2 koła w ostatnim pytaniu i zrezygnowała to żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:03, Kalejdoskop86 napisał:

(ja bym najpierw dał 50:50, a później publiczność)

I właśnie to jest błędnie. Ponieważ, jeżeli najpierw weźmie się publiczność, to jest większa szansa, że ci którzy strzelają, trafią właśnie w błędne odpowiedzi.

Załóżmy taką sytuację - najpierw 50/50 potem publiczność.
A ----
B ----
C 65
D 35 (poprawna)

Najpierw publiczność potem 50/50
A 20
B 20
C 30
D 30 (poprawna)

Sytuacja dla mnie bardzo prawdopodobna. I co lepsze?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:00, bartek_kawa napisał:

Myślę, że to trochę przycięli ;P Bo według mnie, zastanawiała się dość długo, ale musieli
dać szansę innym graczom.

Ale jak dostajesz pytanie na które kompletnie nie znasz odpowiedzi to nie ma co się zastanawiać. Pół miliona i do widzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:10, bartek_kawa napisał:

> (ja bym najpierw dał 50:50, a później publiczność)
I właśnie to jest błędnie. Ponieważ, jeżeli najpierw weźmie się publiczność, to jest
większa szansa, że ci którzy strzelają, trafią właśnie w błędne odpowiedzi.

Wiesz, wszystko zależy od wiedzy gracza i pytania. :)

Dnia 18.05.2008 o 19:10, bartek_kawa napisał:

Pozdrawiam

Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, oglądałem dzisiejszy odcinek. Dziewczyna niezwykle sympatyczna... i ładna. :) Podobnie jak jej koleżanka na widowni ^^ .

Ładne pieniądze wygrała, aż nieprawdopodobne, że zdziałała tyle, mimo iż przy pytaniu za 75,000zł nie miała kół ratunkowych. :]

Szacunek. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże co za pustak pianowy był w dzisiejszym odcinku- typowy przykład tępej blondynki z kiepskiego kawału (do blondynek nic nie mam). Takie banalne pytania a ona wykorzystała na nie koła ratunkowe bez zastanowienia ;| Przez chwilę przy pierwszym pytaniu to może było śmieszne ale dalej już tylko żałosne o_O Teraz mówię szczerze, że na te pytania które ona miała spokojnie bym odpowiedział. Przy Feelu wziąłbym publikę resztę wiedziałem lub dobrze bym strzelił;| Na pytanie za 20 000 tys też znałem odpowiedź ale to pewnie dlatego, że powtarzałem materiał do matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program to sciema
Byl kiedys (z 4 miechy temu) gosciu ktory znal odp na wszystkie pytania i dlugo nie wykorzystal zadnego kola, i jak bylo pytanie za milion to zrezygnowal bo nie chcial ryzykowac (mimo ze znal odpowiedz tylko nie byl pewny i bal sie ze to jest podchwytliwe). Okazalo sie ze dobrze typowal, a goscia w ogole to nieruszylo ze stracil 0,5 mln i nie zostal pierwszym polskim zwyciezca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 18:56, Starscream napisał:

Ten program to sciema
Byl kiedys (z 4 miechy temu) gosciu ktory znal odp na wszystkie pytania i dlugo nie wykorzystal
zadnego kola, i jak bylo pytanie za milion to zrezygnowal bo nie chcial ryzykowac (mimo
ze znal odpowiedz tylko nie byl pewny i bal sie ze to jest podchwytliwe). Okazalo sie
ze dobrze typowal, a goscia w ogole to nieruszylo ze stracil 0,5 mln i nie zostal pierwszym
polskim zwyciezca

Nawet jeśli to ściema(a to prawdopodobne) To mogli by dać ściemę że ktoś wygrał milion. Ale nie bo pewnie oglądalność by spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:46, hobgoblin90 napisał:

milionerzy to ten program, co te zlote walizki sa i sie je mozna wygrac?


Ten program to "Grasz czy nie grasz". Więc nie trafiłeś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:53, Morris12 napisał:

> milionerzy to ten program, co te zlote walizki sa i sie je mozna wygrac?

Ten program to "Grasz czy nie grasz". Więc nie trafiłeś :).

ajj przeczytalem troche, bylem we Francji przez rok i niestety zapomnialem troche, a Francuskiego nie znam xD
to jest to z pytaniami do miliona, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 19:26, crash807 napisał:

Oglądaliście dzisiaj milionerów? Jak myślicie - ukartowane? Ponad 80% publiczności a
i tak się wycofali... a miali już zaznaczyć i nagle...


W Milionerach wiele rzeczy było, jest i będzie ukartowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrał w "dzisiejszym" odcinku ktoś milion złotych. Po raz pierwszy, ale... Coś mi się wydaje, że to było wszystko ułożone. Niesamowicie proste pytania - miałem problem jedynie z ostatnim, gdyż za młody jestem, ale w końcu na jego miejscu miałbym w tym momencie 3 koła ratunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować