Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 21:42, Carl92 napisał:

Nie rozumiem czegoś takiego. Po prostu dziewczyna nie była pewna bo może nie lubi Fantazy
i książek Tolkiena. Nie chciała ryzykować po drugie pół miliona to też kupa kasy.

wiedziała że Legolas = łuk (oglądałem więc wiem że to mówiła) oraz że chodzi o patronkę łowów. ratować ją może tylko to że nie wiedziała czym tak w zasadzie walczył........ Zorro (jakieś takie cienkie coś), tyle że taka broń do łowów raczej się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:50, sig. napisał:

wiedziała że Legolas = łuk (oglądałem więc wiem że to mówiła) oraz że chodzi o patronkę
łowów. ratować ją może tylko to że nie wiedziała czym tak w zasadzie walczył........
Zorro (jakieś takie cienkie coś), tyle że taka broń do łowów raczej się nie nadaje.

Wiedziała czym walczył zorro. Bo mówiła ,że szpadą czy czymś takim i potem mówiła ,że szpadą. Ale ja mysle ,że ona doznała zaćmienia umysłu i myślała ,że to podchwytliwe pytanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:54, mlynar911 napisał:

Wiedziała czym walczył zorro. Bo mówiła ,że szpadą czy czymś takim i potem mówiła ,że
szpadą. Ale ja mysle ,że ona doznała zaćmienia umysłu i myślała ,że to podchwytliwe pytanie
;p

możliwe, piep........rzyła tyle że w końcu przestałej jej słuchać i zacząłem czekać aż się łaskawie na coś zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jakie miała pytanie dziewczyna co dzisiaj walczyła o milion z dwoma kołami ratunkowymi? Bardzo chciałem to obejrzeć ale nie zdążyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:56, sig. napisał:

możliwe, piep........rzyła tyle że w końcu przestałej jej słuchać i zacząłem czekać aż
się łaskawie na coś zdecyduje.

Ale on ją już tak naprowadzał na tą odpowiedź. A ta głupia jakoś nie chciała zaryzykować. Może to ustawione było?? Chociaż ja myślałem ,że dadzą jej trudniejsze dużo pytanie.

Dominik000
Pytanie było kto z wymienionych postaci posługuje się takim orężem jak Artemida.
zorro
legolas
don kichot
v .. podbipięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytaj nieco temat, już chyba parę razy padło jej dzisiejsze pytanie..

a co do samej gry... pytanie dla mnie banalne! włączamy tvn z ojcem, pytanie leci... ja drę się legolas! to było okropnie oczywiste... ryzykowałbym, nawet nie wiedząc kim byli inni z odpowiedzi i czym walczyli... no i jej postawa... mając pół na pół rezygnować... kto jak kto, ale że ona będzie odpowiadać do końca to byłem niemal pewny! a tu taki zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:02, mlynar911 napisał:

Ale on ją już tak naprowadzał na tą odpowiedź. A ta głupia jakoś nie chciała zaryzykować.
Może to ustawione było?? Chociaż ja myślałem ,że dadzą jej trudniejsze dużo pytanie.

moim zdaniem chcą żeby ktoś w końcu wygrał milion, to by była świetna reklama. pozatym zgodzę się że prawie jej powiedział wprost o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:05, sig. napisał:

moim zdaniem chcą żeby ktoś w końcu wygrał milion, to by byłą świetna reklama. pozatym
zgodzę się że prawie jej powiedział wprost o kogo chodzi.

Ale ten ruch z zakończeniem poprzedniego odcinka na pytaniu za milion był doskonały ze strony TVNu. Bo to konkurencja dla tego z polsatu "strzał w 10". Wszyscy oglądali zapewne milionerów. Heh teraz to mi szkoda tej dziewczyny. Ciekawe co sobie pomyślała wychodząc ze studia? może zemdlała? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poczuła. To wszystko było ustawione, aby odciągnąć uwagę od teleturnieju na polsacie, który leci w podobnej godzinie. Są na to dowody:
-banalność pytań
-sztuczne zdenerwowanie matki
-szybkość toczenia się gry
-gong po po pytaniu za 500k
-Urbański zbytnio nie przeszkadzał, jak ma to w zwyczaju

Ja w środę czytałem na pewnym serwisie właśnie o tym. Pytanie które miała otrzymać było już nawet na wikipedii (tylko było trochę inne), przewidziane, że zrezygnuje.

Jeżeli nie macie nic przeciwko dam do tego artykułu link:

http://www.pardon.pl/artykul/4419/jak_wygrac_milion_wystarcza_latwe_py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:05, sig. napisał:

moim zdaniem chcą żeby ktoś w końcu wygrał milion, to by była świetna reklama. pozatym
zgodzę się że prawie jej powiedział wprost o kogo chodzi.


A mi się wydawało, że Urbański zaraz po prostu wepchnie ten nieszczęsny czek z milionem w łapę, sugerując delikatnie: "zaznaczaj!". Wykręcał się, wykręcał, ale jak na dłoni widać było, jak próbuje ją przekonać.

Taka gra. Podobnie było kiedyś z Grą w ciemno, gdzie jakiś mało rozgarnięty człowieczek wygrał 300 000 zł - z tym, że Ibisz, prowadzący program, niemal wcisnął mu najlepsze koperty do ręki. I to jest - jak napisałeś - reklama i pokazanie, że jednak "impossible is nothig".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wq mnie głupia kobieta.Po 1 miała 100% pewności,dużo więcej podejmowała ryzyka przy wcześniejszych pytaniach.Po drugie taka okazje ma sie raz w życiu i sie idzie na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na logikę, nawet gdybym nie miał pojęcia o tych dwóch postaciach (Zorro. Legolas) to czy w starozywności szpada była uzywana? I czy w ogóle broń ta była wynaleziona? Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie przyjęło takowej oferty to nie miałaby takich łatwych pytań całą drogę :) a jak już raz podpisze że się na ostatnim wycofa to jakkiekolwiek by ono nie było to nie odpowie bo konswekwencje by były ogromne [tak tylko teoryzuję]
trombocylek podał też ciekawy link :)
a to poprzedni odcinek gdyby ktoś się zastanawiał jakie pytania dostawała wcześniej...
http://milionerzy.plejada.pl/1,1122,1,0,czy_bedzie_pierwszy_milion,wid eo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz jeszcze raz oglądam "rajd" Pauliny Kowalczyk do miliona, to radzę wam przypomnieć sobie pierwsze pytanie:

Radzę Ci droga zawodniczka, żeby wszystkie pytania w programie były proste jak:
A) gracy
B) cepa
C) kosy
D) radła

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:56, owczar4 napisał:

A tak na logikę, nawet gdybym nie miał pojęcia o tych dwóch postaciach (Zorro. Legolas)
to czy w starozywności szpada była uzywana? I czy w ogóle broń ta była wynaleziona? Poprawcie
mnie jeżeli się mylę.


Gdybyś nie miał pojęcia o tych dwóch postaciach, to jak wywnioskowałbyś, że to Zorro miał szpadę, a nie Legolas? O ile jakoś wymyśliłbyś tą szpadę. ;-)

A tak ogólnie, to szpady jeszcze dłuuugo po starożytności nikt nie wykorzystywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bożeeee... to było żenujące... po raz kolejny pytanie za milion i po raz kolejny banał. A dziewczynka znała odpowiedź, ale stwierdziła, że mimo iż zna odpowiedź za milion to woli 500 tys... eee... nie mam pytań... żal. To tyle z mojego oglądania tego programu. Zawsze go lubiłem :) ale jest za bardzo irytujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 09:25, zardzel napisał:

bożeeee... to było żenujące... po raz kolejny pytanie za milion i po raz kolejny banał.
A dziewczynka znała odpowiedź, ale stwierdziła, że mimo iż zna odpowiedź za milion to
woli 500 tys... eee... nie mam pytań... żal. To tyle z mojego oglądania tego programu.
Zawsze go lubiłem :) ale jest za bardzo irytujący :)

Są 2 wytłumaczenia:
1) albo na prawdę był głupa i bezmyślna ... w co wątpię. Bo niby jak mogła dojść do takiego pułapu pytań.
2) wszystko było ukartowane ... nie wiem jak ,ale taka możliwość też istnieje. Chociaż nie wiem bo milion to jest więcej niż np. zaproponowali by jej 1/4 miliona i w sumie wyszła by z 750 tys. złoty. Moim zdaniem ona doskonale znała odpowiedź. Ale czegoś się obawiała. A urbaniak ją celowo naprowadzał na Legolasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować