Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Kuba Wojewódzki

83 postów w tym temacie

[rachu ciachu fajnie jest]

Dnia 27.02.2007 o 21:01, Adamzzz napisał:

2. Niestety uważam, Majewski stara się być super-ekstra kiczowaty, czasami to jest naprawdę
denerwujące.


Owszem, ale jak już mówiłem jest w tym co robi konsekwentny, nie zgrywa osoby inteligentnej czy bystrej a uważam że w rzeczywistości przewyższa Kubę intelektem. To tylko moje prywatne zdanie, jestem ciekawy co by z tego wyszło gdyby ci panowie zamienili się na kilka odcinków rolami (tak na serio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach ciach jeszcze fajniej]

Dnia 27.02.2007 o 21:05, Fagno napisał:

Owszem, ale jak już mówiłem jest w tym co robi konsekwentny, nie zgrywa osoby inteligentnej
czy bystrej a uważam że w rzeczywistości przewyższa Kubę intelektem. To tylko moje prywatne
zdanie, jestem ciekawy co by z tego wyszło gdyby ci panowie zamienili się na kilka odcinków
rolami (tak na serio).


Nie wiem, chyba 3 Wojna Światowa - te programy są zupełnie inne. Wojewódzki zaprasza gości - w nieco mało inteligentny sposób je obraża [patrz - Wałęsówna], a z Majewskim jest inaczej - reprezentuje już bardziej inteligentny, nieco mądry sposób - jego goście też trzymają jakiś poziom, nie tak jak u Wojewódzkiego [patrz - Wałęsówna].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[odciął kawałek wypowiedzi piłą mechaniczną]

Dnia 27.02.2007 o 21:08, Adamzzz napisał:

Nie wiem, chyba 3 Wojna Światowa - te programy są zupełnie inne. Wojewódzki zaprasza gości - w nieco mało inteligentny sposób je obraża

>[i jeszcze troszkę bo jest niewyżyty]

Ja uważam że gdyby ci panowie od początku wystartowali w przeciwnych rolach, byliby o wiele lepsi w tym co robią. Wojewódzki potrafi odstawiać kicz, a Majewski potrafi być inteligentny ot co ! :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:13, Adamzzz napisał:

Według mnie obydwoje powinni zniknąć ze stacji TVN i byłby święty spokój. Nieprawdaż?


Hmm... Bardziej mi obydwoje pasują do Polsatu, racja :P (oczywiście tylko żartuję)

A wracając do tematu to każdy jest jakąś cząstką tego świata i ma do odegrania w nim mniej lub bardziej istotną rolę, być może programy na takim poziomie również przynoszą coś dobrego... Jeszcze nie wiem co ale pewnie mają jakiś cel poza zarabianiem na reklamach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:15, Fagno napisał:

> Według mnie obydwoje powinni zniknąć ze stacji TVN i byłby święty spokój. Nieprawdaż?


Hmm... Bardziej mi obydwoje pasują do Polsatu, racja :P (oczywiście tylko żartuję)

A wracając do tematu to każdy jest jakąś cząstką tego świata i ma do odegrania w nim mniej
lub bardziej istotną rolę, być może programy na takim poziomie również przynoszą coś dobrego...
Jeszcze nie wiem co ale pewnie mają jakiś cel poza zarabianiem na reklamach :)

Jakaś papka też musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:58, dawiddawiddaiwd napisał:

Hej mam pytanko z innej beczki, mianowicie myślicie, żę kuba wojewódzki może mie konto na gram
pl ::))


Kto go wie... Ja słyszałem, że tu na forum to nawet Jarosław Kaczyński zagląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 20:31, hammerfall87 napisał:

ja tam wolałem kube na polsacie bo tam miał fajnych gosci np tirusa,nergala a tvn to daje swoje
gwiazdki :P

Titusa, jak już. a na TVN był Kodym z Apteki, więc nie mów same gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 21:20, Azreix napisał:

> ja tam wolałem kube na polsacie bo tam miał fajnych gosci np tirusa,nergala a tvn to daje
swoje
> gwiazdki :P
Titusa, jak już. a na TVN był Kodym z Apteki, więc nie mów same gwiazdki.


ale i tak niema tego czegos co bylo na polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 21:23, hammerfall87 napisał:

ale i tak niema tego czegos co bylo na polsacie


Może i nie ma tego samego co było w polsacie ,ale dobrze chociaż ,że jest w TVN. Jakby go nie było zostałby mi już tylko szymon :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę Szymona Majewskiego. Dla mnie, Kuba Wojewódzki gra pod publikę, nic w program nie wnosi z życia osobistego. Kiedyś w jakiejś gazecie (tytułu nie pamiętam) przeczytałem, że Wojewódzki to sztywniak i chłopak bez humoru. Tak więc, moim zdaniem również, on tylko w programie jest taki "kozak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować