Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na kozetce

39 postów w tym temacie

Hakken

Dziś zajmiemy się rzeczą niezwykłą a przynajmniej niecodzienną. Korzystając z wykształcenia Trashki zdecydowaliśmy się na dekonstrukcję postaci wiedźmina Geralta i jego dogłębną analizę psychologiczną. Wyszedł z tego tekst niecodzienny, ale przez to ciekawy. Jeżeli jesteście ciekawi co w Geralcie siedzi na dnie, zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin na kozetce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działacie jak poprzedni rząd... Nawarzyliście piwa, a teraz udajecie, że nic się nie stało. Mowa oczywiście o wysyłce wiedźmina, zwłaszcza EK, o której tak naprawdę nie wiadomo nic poza tym, że samą grę mamy i co dalej nie wiemy.
Wkurza też to, że jak do tej pory nie dostałem od was żadnego mejla, ani o tym, że mam potwierdzić wysyłkę, ani o tym, że EK nie przyjdzie pełne, a jak pisałem do biura obsługi to nadal nie odpowiedzieli. W sumie to, że dostałem EK przed premierą to chyba zbieg okoliczności - i bez pomocy kolegów którzy wszystkie wiadomości od was dostawali, pewnie bym tego nie doczekał.
Może zamiast wymyślać kolejne felietoniki zajęli byście się naprawianiem swoich błędów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin jest zdecydowanie jedną z najbardziej głębokich i ciekawych postaci w literaturze fantasy. Jednak z pewnością jest wiele mu dorównujących pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to, Wiedźmin tamto...
Wiele osób straciło przez was (IMO) niemałą kasę, ale to was nie obchodzi, nie walniecie na forum nawet małego sprostowania, nawet nie przeprosicie za problemy w dostawie, nawet nie przyznacie się do błędu
Czysta propaganda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę żeby poznać Geralta trzeba przeczytać chodziarz 1 książkę żeby poczuć różnicę między zwykłym bohaterem literackim a Białym Wilkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie szanuje kupującego, zamawiam 4 miesiace temu ek i co nic tylko wielkie sciemnianie a w empiku juz jest widac tylko nie kompetecje pracowników cdp a najgorsze jest zero reakcji z ich strony totalne olanie tylko tak dalej widac nie liczy sie jakosc firmy tylko kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem przyjemnie zaskoczony taką pracą tutaj. Nie spodziewałem się analizy jakiejkolwiek psychologicznej analizy postaci z gry (chociaż w przypadku Geralta jest bardzo wskazana). Jednak Autor skupił się głownie na jego doświadczeniach a istnieją także w jego przypadku "granice możliwości". Autor tłumaczy jego więź z Ciri czy Yenefer brakiem faktycznych rodziców i chęcią zapełnienia tej luki. Teaza ta jest jaknajbardziej poprawna ale i nie pełna. Jego chęć posiadania kochanki jak i dziecka powodowana jest również jego sterylnością. Z racji braku możliwości posiadania takich relacji przyciągają go(tak samo z resztą w przypadku Yenefer) szczególnie iż Geralt jest typem który zawsze musi "sikać pod wiatr" co oczywiście dodaje mu uroku. Podsumowując temat dobry jednak moim zdaniem wymaga rozwinięcia. Gratulacje dla Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst całkiem ciekawy. Warto przeczytać...ale moglibyście nareszcie powiedzieć coś o spóźionej EK, bo nie wiadomo ile mamy czekać ;/.
No ale cóż, macie pieniądze, cieszycie sie, a o klientach zapomnieliście :(. Nawet małe sprostowanie + przybliżona data wysyłki reszty EK by wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni czytam sobie różne artykuły o Wiedźminie w ramach Dwóch tygodni z.. i nie tylko. Czytam także komentarze i ze smutkiem zauważam, że i tutaj dociera malkontentstwo (choć czasem na usta ciśnie się słowo chamstwo) ludzi, którzy chyba poza czubkiem swego nosa niczego innego nie widzą i wszędzie, pod każdym niemal tekstem, podnoszą święte - w ich oczach - larum, że oto oni jeszcze gry nie dostali lub dostali niepełną. Ja też oczekuję nadal na EK, przynajmniej resztę dodatków, ale nie przeszkadza mi to w radości czytania artykułów o grze i świecie wykreowanym przez ASa. Niektórzy piszą "Wiedźmin tu, wiedźmin tam... opanujcie się", ale przecież jak nie chcesz czytać kolejnego artykułu o Geralcie, to poczytaj sobie Onet ! Mało to serwisów w necie ?! Dzisiaj w Dzienniku jest krótki artykyuł Marka Konrada nt. chamstwa w naszym kraju. Czytając te niektóre komentarze przyznaję mu rację i czuję się zniesmaczony. Prośba do piszących : piszcie na temat (choć cały mój komentarz to raczej dygresja) i najelpiej jak macie się tu wyżywać na CDP, to po prostu nie piszcie wcale. Myślę, że chłopaki zrobili dobrą robotę, a newsy i artykuły to dalszy ciąg naprawdę dobrej i profesjonalnej kampanii naszej polskiej super gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować